Їзда у Львові по слизькому

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
SVYAT Recaro
Участник клуба
Повідомлень: 144
З нами з: 20 січня 2010, 13:59
Автомобиль: Seat Cordoba SV Sport
Звідки: Львів

Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення SVYAT Recaro »

Пілотуючи по Львову між Кукурузерами на літній гумі і еко драйверамина всесезонній та окремими унікумами які не знають різниці між джиперською грунтовою і реально зимовою (бачив такого батона недавно на Гранді) хочу написати декілька слів для тих кому це може пригодитися і для кого *скольженіє* ще не стало робочим моментом а є екстрімом!!!
Рушайте на передніх колесах які стоять прямо (в ноль ) якщо вони повернуті ви втрачаєте зацеп плюс вас поведе в сторону акурат в припаркований там Х5.
Далі рушаючи пам*ятяйте золоте гоночне правило дайте колесу зробити перші три оберти без пробуксовки машині покотитися і набрати інерцію і тоді вже сміливіше відкривайте газ і під 15% пробуксовку вперед.На снігу пробуксовка допомагає але легенька і не в момент старту.
Фігурально утріруючи чим повільніше стартанете тим швидше розженетеся!!!!!!!!!!!! :-))))
Всі рухи кермом плавні але швидкі (бо це різні речі) і прогресивні тобто спочатку 1\5 оберту помаліше повертаємо а потім прогресуючи швидше ідея така спочатку дайте колесам зачепитись.
ОК щасливої дороги :-)
DRIVE BY INSTINCT
І пам*ятяйте ПОВАЖАЙТЕ сусідів по трафіку: ВКЛЮЧАЙТЕ ПОВОРОТИ і ПРОПУСКАЙТЕ інших при маневрах!!!!
Є така приказка: не спеши а то успееш!!!!!
DRIVE BY INSTINCT !
Аватар користувача
Sergey
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 788
З нами з: 03 червня 2008, 20:17
Автомобиль: Toledo
Звідки: Киев

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення Sergey »

А чому тема називається "їзда у Львові"? У Києві зараз на дорозі не краще. І "шумахерів" вистачає. Так що пропозиція: змінити назву теми і перенести її у загальний форум.
Аватар користувача
SVYAT Recaro
Участник клуба
Повідомлень: 144
З нами з: 20 січня 2010, 13:59
Автомобиль: Seat Cordoba SV Sport
Звідки: Львів

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення SVYAT Recaro »

ОК :-)
DRIVE BY INSTINCT !
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення KakTus08 »

+1
Советы полезные, как по мне основные дороги в Киеве практически в нормальном состоянии, но все остальное - полный ужас. Стоит заехать во двор и там тебя ждет полигон по испытанию подвески, рулевого и твоих навыков езды по Антарктиде.

Кстати интересно узнать как кто ездит зимой (снег,лед):
1. На пониженой передаче (то есть большие обороты), удобно тем что можно намного быстрее остановится благодаря торможению двигателем, но и опасно из-за пробуксовок.
2. На повышеной передаче (обороты 1500-2000), не носит по дороге, нет пробуксовок.
3. Стиль езды такой же как и летом

P.S. у меня нет единой формулы для себя, иногда тянусь на "3" передаче 40 км/час, иногда на "2" - 60 км/час
Зображення
Аватар користувача
Ihor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 236
З нами з: 28 січня 2009, 08:48
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення Ihor »

В таку погоду кожна окрема ділянка дороги вимагає конкретного, відмінного від інших, стилю їзди та навиків керування.
Хочу добавити - зараз дуже актуальним є "читання" дорожньої ситуації наперід, тобто, якщо перед вами роздоріжжя, чи просто виїзд з двору, дивіться чи не несеться звідти некероване авто, або перед затяжним підйомом дайте виїхати попередньому авто, а ж потім рушайте самі. Така ж ситуація і з спусками, сьогодні по неперевіреним даним на Сихівському мосту внизу від Полярону стукнулоль 13 авто, спочатку 3, потім добавилось ще 2 і так до 13.
Аватар користувача
SVYAT Recaro
Участник клуба
Повідомлень: 144
З нами з: 20 січня 2010, 13:59
Автомобиль: Seat Cordoba SV Sport
Звідки: Львів

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення SVYAT Recaro »

Тема с выбором передач зимой актуальна.
Мотором торможу всегда.
Но так стараюсь ездить на моменте винтить мотор до ограничителя на первых 2 передачах как летом смысла нет во всяком случае на моноприводе без блокировок.
Но так перед поворотом стараюсь на одну вниз сброситься чтоб если что на дуге можна было тягой траэкторию поправить особенно если есть желание поскользить: Сброс-ручник, руль в ноль увидел выход плавно газ вот тут главное чтоб передача не слишком низкаю чтоб пробуксовки сильной небыло а то машина тупо встанет.Короче с передачами все время пробуешь то повыше то пониже иногда получается но тема выбора передач вечня поэтому все время переключаюсь вверх вниз где какой зацеп.КИЕВУ RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!У нас во Львовевсе дороги снег-лед-снег
DRIVE BY INSTINCT !
Аватар користувача
pan-paul
Участник клуба
Повідомлень: 187
З нами з: 21 серпня 2009, 17:40
Автомобиль: SEAT Toledo 2.0 TDi
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення pan-paul »

мене сьогодні досить серйозно закинуло по дорозі з Бродів. Цими днями треба бути дійсно дуже уважними і тримати дистанцію.
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab111366.gif[/img][/url]
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення Irbis »

Так, у нас зараз по дорогах дійсно капец... Доріг БЕЗ снігу і льоду немає взагалі. Сьогодні повзаючи містом включав 3ю передачу раза 3 максимум. Більше 50км/год взагалі не їхав ніде... Порадити можу одне. Не треба намагатись вскочити в "дірки" і газанути де попало. Це не літо і не асфальт. На дуже "слизьких" світлофорах рушайте з 2-ої, трохи більше підгазовуючи і тоді старт частіше буде без пробуксовок. Ну і уважно дивіться в дзеркала. B-) Бо як не ви, то може сзаду хтось "наближається"... Тоді можна трохи від нього тікати вперед і таким чином запобігти зіткненню або набагато зменшити пошкодження. Тьфу-тьфу-тьфу... :rally:
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення crayfish »

У вівторок вночі вертався з Куликова з роботи додому (їхав біля 23-ї години :-( ), машин дуже мало, але дорога сльзька мов ковзанка, ледве не розбився. Так ось, по дорозі у Львів біля смт. Гряда, (хто знає, там на Львів, є одна смуга, бо спуск, а в протилежному напрямку - дві) то на повороті дороги вилітає мені "в лоб" якась біла машина - чудом вдалось уникнути зіткнення - я крутанув різко кермо вліво - на зустрічну, він пролетів повз мене справа, і влетів у корчі, а я намагався вийти із глибокого заносу по зустрічній смузі - авто кидало по всій дорозі, певне, якби не ESP, був би мені гаплик - дякувати Богу стабілізувався й повернувся на свою смугу, мандраж отримав неймовірний, доки заспокоївся, і почав мислити адекватно доплівся до Львова - варто було стати і подивитись шо з тою машиною стало - але я про то в ті моменти не думав - була єдина думка - якомога швидше вернутись на свою смугу. Повезло мені неймовірно - небуло жодної перешкоди і інших авто на дорозі, і попутних теж не було. Так і доплентався до хати. А в очах ще й досі фари перед очами та звук авто, яке проїжджає на швидкості. Дуже страшно було.
P.S.
Я рухався із швидкістю близько 60 км/год., зимова резина, стаж їзди - понад 10 років. :| Що мене врятувало - й до не знаю.
Майбутнє авто, нема значення чи це буде нове чи вживане - може бути без кондиціонера, різних наворотів, але 100% із системою ESP, та максимальною кількістю ейрбегів.
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
CEM
Сержант
Сержант
Повідомлень: 112
З нами з: 06 липня 2007, 13:06
Автомобиль: 2.0FSI yellow
Звідки: Львів

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення CEM »

А в мене ручник заглючав - вчусь лівою ногою на гальма тиснути, але моя нога 45го розміру щось не дуже до того пристосована :-(
Аватар користувача
ileshko
Майор
Майор
Повідомлень: 741
З нами з: 22 червня 2009, 11:09
Автомобиль: SEAT TOLEDO
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення ileshko »

Вчора їхав по Львову була гірка - звичайно лід, спереду мене їхала елантра і серата обидвоє не змогли виїхати борсались хвилин 10 я стояв позаду і спостерігав, назад вернутись не було можливості так як колона машин.
Елантра і серата з*їхали в бік - вибір або з*їхати в бік і чекати сонця або в перед, і з першого разу по льоді - правда ледве ледве, але виліз - ESP не переставала працювати.
Після того вирішив їздити маршруткою.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab146790.gif[/img]
www.qualitytier.com
Аватар користувача
pan-paul
Участник клуба
Повідомлень: 187
З нами з: 21 серпня 2009, 17:40
Автомобиль: SEAT Toledo 2.0 TDi
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення pan-paul »

crayfish писав:У вівторок вночі вертався з Куликова з роботи додому (їхав біля 23-ї години :-( ), машин дуже мало, але дорога сльзька мов ковзанка, ледве не розбився. Так ось, по дорозі у Львів біля смт. Гряда, (хто знає, там на Львів, є одна смуга, бо спуск, а в протилежному напрямку - дві) то на повороті дороги вилітає мені "в лоб" якась біла машина - чудом вдалось уникнути зіткнення - я крутанув різко кермо вліво - на зустрічну, він пролетів повз мене справа, і влетів у корчі, а я намагався вийти із глибокого заносу по зустрічній смузі - авто кидало по всій дорозі, певне, якби не ESP, був би мені гаплик - дякувати Богу стабілізувався й повернувся на свою смугу, мандраж отримав неймовірний, доки заспокоївся, і почав мислити адекватно доплівся до Львова - варто було стати і подивитись шо з тою машиною стало - але я про то в ті моменти не думав - була єдина думка - якомога швидше вернутись на свою смугу. Повезло мені неймовірно - небуло жодної перешкоди і інших авто на дорозі, і попутних теж не було. Так і доплентався до хати. А в очах ще й досі фари перед очами та звук авто, яке проїжджає на швидкості. Дуже страшно було.
P.S.
Я рухався із швидкістю близько 60 км/год., зимова резина, стаж їзди - понад 10 років. :| Що мене врятувало - й до не знаю.
Майбутнє авто, нема значення чи це буде нове чи вживане - може бути без кондиціонера, різних наворотів, але 100% із системою ESP, та максимальною кількістю ейрбегів.
Я 21.01 їхавши з Бродів, також чуть би назустрічну не вискочив якби не товстий хар снігу, який зупинив машину між двома полосами, нажаль ESP не має. А з снігу вибирався ще хвилин 20!!!
ЇДЬТЕ ОБЕРЕЖНО, 5 ХВИЛИН НІКОГО НЕ СПАСЕ!!!
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab111366.gif[/img][/url]
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення Irbis »

А як дорога на Франківськ через Бібрку? Ніхто не їхав? Не знаю що там...
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
ileshko
Майор
Майор
Повідомлень: 741
З нами з: 22 червня 2009, 11:09
Автомобиль: SEAT TOLEDO
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення ileshko »

Irbis писав:А як дорога на Франківськ через Бібрку? Ніхто не їхав? Не знаю що там...
Сам не був але знайомий їхай - засніжена подекуди лід.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab146790.gif[/img]
www.qualitytier.com
Аватар користувача
SVYAT Recaro
Участник клуба
Повідомлень: 144
З нами з: 20 січня 2010, 13:59
Автомобиль: Seat Cordoba SV Sport
Звідки: Львів

Re: Їзда у Львові по слизькому

Повідомлення SVYAT Recaro »

Мдаа.....ситуації коли ІНДЕЙЦИ нам лоб в лоб на трасі вискакують стаються регулярно.Найцікавіше що даунів за кермом ніякі погодні умови не зупиняють.Але резюме просте раз ми всі живі і Сеати цілі значить і ESP працюють коректно і драйвери толкові.Правда у мене систем стабілізації нема.Загалом по трасі стараєшся прогнозувати ситуацію але вистачає любителів вискочити лоб в лоб і тоді всюя надія на власні навики екстремального водінняюТак що виїжджайте на площадки ПОСКОЛЬЗІТЬ з огляду на кількість камікадзе на дорогах засвоєні навики пригодяться.Площадки зачьотні це паркінг ТЦ МАРК на Княгині Ольги,Практікер,в Метро охорона може кіпішувати.Одним словом тренуйтеся і безпечних ВАМ доріг.
DRIVE BY INSTINCT !
Відповісти