СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Модератори: Olka, APod, ToLida

Відповісти
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Irbis »

Так як у нас насправді є і інші авторизовані сервіси крім Топ-Моторс, пропоную в цій гілці ділитися своїми відгуками, враженнями і ... по СТО Галант-Авто на Буйка, який також авторизований по СЕАТах.

От з мене і почнем :)
День сьогодні розпочався не дуже добре. Але сьогодні я запланував нарешті провести ТО4 (60т.) своїй машинці. Про це завчасно ( з переносами і таке інше) домовився з сервісом Топ-Моторс. Нажаль зранку мене повідомили, що натяжний ролік не приїхав, що трохи засмутило. Але час запланований і відкладати вже немає як, INSP напис надоїдає вже майже тиждень. Приїхав навіть пізніше ніж домовлялись трохи. Тут сорі. Після деяких незрозумілих поглядів і т.п. виявилось, що для проведення ТО немає частини розх. матеріалів. З цього моменту мала б бути нєпєрєводімая ігра слов, але я попрощався і покинув сервіс... В той момент трусило мене капец... Посидів в машині і вирішив, що час ітак вже змарнував і півдня. Поїхав на Буйка з невеликою надією на ТО, але хоча б записатися...

Тут можу сказати окреме дякую! Володимиру, який недивлячись на відсутність попереднього запису, знайшов місце для мене. На "диво" в наявності були всі розхідники і масло і все що треба. В ході діагностики виявилось сайлентблоки на заміну наразі, далі буде видно. По ходу проведення ТО приємно поспілкувався з Володимиром і про авто і на інші теми. B-) Володя-механік, що проводив ТО, відповідав на мої, деколи ламерські питання. Загалом на СТО особливо нічого не змінилось, але мені здалося, що працювати почали якось швидше, чи щось. Але це субєктивно. Обєктивно - сервіс працює, підоймники не пустують, запчастини (принаймі найбільш ходові) є в наявності. Якщо записатись, то проблем не мало б бути. Знижку клубну дали навіть без нагадувань. Загалом настрій покращився під вечір. 2 години і моя машинка "заспівала" зовсім по-іншому. :)
На наступний тиждень запишуся і поїду міняти сайлентблоки, бо сьогодні часу не було вже. Сподіваюсь, що багато міняти не прийдеться, хоча наші дороги говорять про інше... :( Відпишусь потім про ремонт ходової ;)
Наразі рекомендую сервіс на Буйка. Працюють вже довго, досвід мають. Та і в умовах кризи якось клієнтів цінують...
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
vic
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 196
З нами з: 19 грудня 2009, 21:30
Автомобиль: ALTEA 1.9
Звідки: LEMBERG

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення vic »

Цілком нормально коли є в одному регіоні більше однієї авторизованої точки сервісу тим більше по гарантійному обслуговуванні і стимулювати покращення обслуговування клієнтів буде не "криза" а звичайна конкуренція. Одна справа по обслуговуванні машин в гарантійному періоді коли клієнт зобовязаний обслуговуватись а от потім коли машини стають старішими і в дійсності потрібно їх каліфіковано ремонтувати а не просто міняти масло тоді і виникає потребність в досвідчиному сервісі , добре те що у Львові є ВАГівських сервісів по більше тай деколи існують і не авторизовані які вміють робити більше і краще.
Погано те що в нових поколіннях вагівських машин починають вводити концепцію обслуговування машин тільки при підключенню діагностики до інтернет мережі що приведе до обслуговуванні тільки в аторизованих сервісах.
Аватар користувача
Karapuz
Участник клуба
Повідомлень: 75
З нами з: 19 січня 2010, 20:16
Автомобиль: SEAT Ibiza Sport
Звідки: UA,Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Karapuz »

Я свого карапузика обслуговую тільки на Буйка. Хлопці там хороші і завжди допоможуть, гарну пораду дадуть, а не тільки гроші з тебе витягують. Я деколи буває їх так дістаю, що вони напевне вже і не раді але поведінка бездоганна.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення rulon »

Ну і я вставлю свої "5" копійок:
Почалося все ще з процедури придбання машинки. Приємні враження залишились ще від їхнього автосалону, що на Стрийській. Директор автосалону дійсно хотів продати мені машинку а не я хотів в нього її купити... хто займається продажами той мене зрозуміє... в одному дуже блискучому салоні нашого міста це все виглядає навпаки - я, прийшовши до них в салон, намагався з купою грошей купити машину в менеджера а не він мені її продати... Тому й купив машинку на Стрийській. Про сервіс на Буйка - якщо дзвонити щоб записатись на прийом то дівчинка дуже діловим голосом говорить що найближчим часом все зайнято і т.д. і називає дату дуже віддалену від теперішньої... але... якщо приїхати без запису, то майстри завжди поможуть якщо є вільна хвилина... Також респект п. Володимиру, їхньому директору. Завжди допоможе чим зможе. Виїзджаєш від них завжди задоволений.
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення AndrewK »

Хороші хлопці. Був них три рази (воював з АКБ), залишився задоволений.
Володя - взагалі толковий і грамотний мужик B-)
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Developer »

На Буйка був два рази і обидва рази лише позитивні враження. Після покупки машинки (купив 1-го грудня 2009, зробив такий собі подарунок на іменини ;-) ) почав відчувати, що на холостих оберти плавають. Спочатку не дуже звертав увагу і просто собі катався, але потім оберти аж зашкалювати почали. Машина на невеликих швидкостях сама підгазовувала. З часом на першій другій їздити стало неможливо :-( . Шо тільки народні умельци мені не радили робити - вплоть продати жовтого, бо мол "тебе розвели і втулили ГЕ :huh: ".

Але перший же візит на Буйка, діагностика двигуна, 10 хв і діагноз - накрився перший лямбда зонд. На сервісі - 2000грн, по своїх каналах пробив за 150євриків. Другий візит на Буйка - 35хв і машинка як нова :). Так плавно я ше ніколи до того не рушав і не їздив.

Зараз шось стукіт задніх стойок не подобається, планував за тиждень-другий зїздити на Топ-Моторс. Знайомий казав там хороший майстер по ходовим (його з іншого сервісу переманили, а мій знайомий в нього завжди свою октавію ремонтував) там є, от я і хотів до нього навідатися... Але шось після коментів Irbis'а, вже не хочеться ;-) . Доречі, хто знає скільки на Буйка діагностика ходової?
Аватар користувача
ToLida
Участник клуба
Повідомлень: 1832
З нами з: 11 березня 2009, 18:39
Автомобиль: Seat Tolida SW 1.6i
Звідки: Львів, (067)9606987

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення ToLida »

:rofl: Оце ж бо читаю і не вірю своїм очам... Навіть подекуди приходиться повторно вчитуватись в зміст написаних постів! Просто, коли багато сеатоводів "парафінили" сервіс на Буйка, в мене для них було просте пояснення: ви самі так себе налаштовуєте, а думки, інколи звичайно матеріалізуються! Думайте позитивно і тоді буде все ОК! :ok:
Особисто в мене історія стосунків з цим сервісом є довірливою, партнерською та безпретензійною! :friends: За що їм велике :heart: сердечне ДЯКУЮ! :derisive:
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab170872.gif[/img][/url]

[b][color=#BF00BF]Аж КАПЕЦЬ як все АЛІҐАНСЬКО!!![/color][/b]
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Irbis »

Developer писав: Зараз шось стукіт задніх стойок не подобається, планував за тиждень-другий зїздити на Топ-Моторс. Знайомий казав там хороший майстер по ходовим (його з іншого сервісу переманили, а мій знайомий в нього завжди свою октавію ремонтував) там є, от я і хотів до нього навідатися... Але шось після коментів Irbis'а, вже не хочеться ;-) . Доречі, хто знає скільки на Буйка діагностика ходової?
Майстра я знаю, це людина знайома по тюнінг-клубу. Дійсно непоганий спеціаліст. Діагностика всюди (по офах) однаково +/-, десь в районі 40 грн. була раніше. На Буйка клубним машинам дають 10% знижки на роботи. По ходовій треба просто сказати де що не подобається. Взагалі-то звісно є купа сервісів і діагностику проводить кожен з них. На офах просто відразу можно відремонтувати, що треба. :)
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення puff »

Я на Галанті був 4-5 разів. Є деяке відчуття загальної розхлябаності серед обслуговуючого персоналу.

Але в загальному враження позитивні. Особливо підтримую усіх хто писав хороші відгуки про спілкування з Володимиром.
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Аватар користувача
CoSmO
Участник клуба
Повідомлень: 34
З нами з: 11 жовтня 2009, 12:07
Автомобиль: Ford Focus II 1.6 TdCI
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення CoSmO »

Особисто я з ним спілкувався як клієнт... 10 хвилтин розмов не привели ні до чого. Все ж я приїхав по сайлентблоки до Толедо, та чсекав їх понад 4-0 хвилин. Вибачте, але склад в них за спиною, а запчастину чекав як їхати на сихів! Потім, питання до усіх сеатоводів. Відкрийте сервісну книжку, сторінку рівно посередині, та прочитайте яке масло вам залили на першому та інших ТО? Напевно це буде мобіл? невже, а вас хтось попереджував про нестандартне масло, яке не відповідає допускам Сеата, як марки, не тільки по марці, але й по його будові.
...Leon FR 2.0TDI... 170hp of diesel power... Waiting march 2010...
Sporty, design driven, lively...
Аватар користувача
ileshko
Майор
Майор
Повідомлень: 741
З нами з: 22 червня 2009, 11:09
Автомобиль: SEAT TOLEDO
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення ileshko »

CoSmO писав:Особисто я з ним спілкувався як клієнт... 10 хвилтин розмов не привели ні до чого. Все ж я приїхав по сайлентблоки до Толедо, та чсекав їх понад 4-0 хвилин. Вибачте, але склад в них за спиною, а запчастину чекав як їхати на сихів! Потім, питання до усіх сеатоводів. Відкрийте сервісну книжку, сторінку рівно посередині, та прочитайте яке масло вам залили на першому та інших ТО? Напевно це буде мобіл? невже, а вас хтось попереджував про нестандартне масло, яке не відповідає допускам Сеата, як марки, не тільки по марці, але й по його будові.
Міняв у них масло після 3к. Залили Репсол і решту із каністрою поставили в багажник.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab146790.gif[/img]
www.qualitytier.com
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Irbis »

CoSmO писав:Потім, питання до усіх сеатоводів. Відкрийте сервісну книжку, сторінку рівно посередині, та прочитайте яке масло вам залили на першому та інших ТО? Напевно це буде мобіл? невже, а вас хтось попереджував про нестандартне масло, яке не відповідає допускам Сеата, як марки, не тільки по марці, але й по його будові.
Ну давай не будем :) Мобіл лився ВСІМ СЕАТам до останнього часу і це було дозволено виробником, і допуски мобіл всі має, і це з подачі самого головного ділера - формули моторз (вашого до речі головного бізнес-партнера, бо єдиний). І так було для ВСЬОГО ВАГу. А Репсол з"явився в Україні недавно - максимум рік. Тому лити його ніяк не могли, майже ніхто (ну хіба контрабасом). І зараз на Галант-Авто є і Репсол (причому любий, а не тільки Еволюшн ;) ), і Мобіл. При заміні мене особисто питали, яке лити, бо в мене був Мобіл. І насправді не має це ніякого значення, бо просто є "рекомендоване" (хто заплатив за розкрутку) і інше. Але масла всіх більш-менш відомих фірм мають сертифікації від всіх відомих виробників.
Тому ця фраза виглядає якось не дуже професійно. Тим більше від працівника авторизованого сервісу... B-)
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
CoSmO
Участник клуба
Повідомлень: 34
З нами з: 11 жовтня 2009, 12:07
Автомобиль: Ford Focus II 1.6 TdCI
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення CoSmO »

Незнаю, як там вони казали, но в Києві це масло вже не один рік
...Leon FR 2.0TDI... 170hp of diesel power... Waiting march 2010...
Sporty, design driven, lively...
vic
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 196
З нами з: 19 грудня 2009, 21:30
Автомобиль: ALTEA 1.9
Звідки: LEMBERG

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення vic »

CoSmO писав:Напевно це буде мобіл? невже, а вас хтось попереджував про нестандартне масло, яке не відповідає допускам Сеата, як марки, не тільки по марці, але й по його будові.
Стосовно марки масла не в "Мобіл" суть саме головне це відповідність його вагівській специфікації якщо наприклад на банці пише VW 506 00 (маленькими дрібними буквочками) це говорить про те що відповідає особливій вагівській специфікації і може бути що "супер-бубер" синтентичне масло не маючи цієї позначки в реальності буде гірше чим менш знаний бренд але з відповідною специфікацією. Коли в мене закінчуется масло для доливки я знаю що на "Буйка" завжди практично є масло з відповідною вагівською специфікацією а це основне.
Аватар користувача
CoSmO
Участник клуба
Повідомлень: 34
З нами з: 11 жовтня 2009, 12:07
Автомобиль: Ford Focus II 1.6 TdCI
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення CoSmO »

Repsol Elite Competition 5w-40: API: SM/CF, ACEA: A3/B3, A3/B4, MB: 229.3, BMW: Longlife-01, VW: 502.00/505,00

Mobil Super 3000 5w-40: API: SJ/SL/SM/CF, ACEA A3/B3/B4, MB: 229.3, BMW: Longlife-98, VW: 502.00/505.00

Це воно відповідає допускам?
...Leon FR 2.0TDI... 170hp of diesel power... Waiting march 2010...
Sporty, design driven, lively...
Відповісти