СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
berezivskyj
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 01 вересня 2012, 15:09
Автомобиль: Seat Altea 1,4 TSI Style
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення berezivskyj »

Xocha do Galant avto meni krashche ixaty na Bohdanivs'ku , ale prynamni do TO 2 budu maty spravu z "Aleks CO".
Аватар користувача
berezivskyj
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 01 вересня 2012, 15:09
Автомобиль: Seat Altea 1,4 TSI Style
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення berezivskyj »

Vzhe ne je rozryta, prosto tretij shar asfal'tu nijak ne dadut' rady postavyty, a tak doroha rivnesen'ka bez jam, pravda Cehlyna dijsno stoiti, ale izdjat' vsi, my zh kraina podvijnyx standartiv.
Martini писав:З Личаківської краще їхати по вул. Кривчицькій. Богданівська вже пару років розрита на ремонт. Проїхати звісно можна, але нащо вам той стрес?
Sokrat
Призывник
Повідомлень: 8
З нами з: 09 січня 2012, 10:54
Автомобиль: Cordoba

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Sokrat »

Спеціально їхав з Франківська на галант, начитавшись відгуків.Зранку залишив, ввечері забрав. Спішив, понадіявся на рівень сервісу. В обід позвонили, сказали що 4л масла не вистачить в кордобу :-))). Масло поміняли, за каністру не спитали, хоча залили норму. Не було болта на задньому колесі, в накладну вписали, по факту нема. Якось отак.
Аватар користувача
witch
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 04 серпня 2008, 15:04

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення witch »

Було би непогано, якби на Буйка хоч якесь оголошення на дверях лишили щодо переїзду... 2 дні їздив аж поки дядько на воротах сказав, що вони кудись там переїхали :(
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab154790.gif[/img]
rainman
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 234
З нами з: 23 листопада 2009, 16:24
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення rainman »

witch писав:якби на Буйка хоч якесь оголошення на дверях лишили щодо переїзду
Я писав тут на форумі, більше місяця тому, а телефон до них той самий залишився.
Був там в сб, нове приміщення сервісу дуже сподобалось - простороооо
І люди ніби всі ті самі, і ціни такі ж.
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Irbis »

Sokrat писав:Спеціально їхав з Франківська на галант, начитавшись відгуків.Зранку залишив, ввечері забрав. Спішив, понадіявся на рівень сервісу. В обід позвонили, сказали що 4л масла не вистачить в кордобу )). Масло поміняли, за каністру не спитали, хоча залили норму. Не було болта на задньому колесі, в накладну вписали, по факту нема. Якось отак.
Дуже странно.. Ніколи такого не було раніше. Наступного разу буду на сервісі, поспілкуюсь з менеджером.
Для мене наразі Галант лишається единою альтернативою для мого кордобасіка. Краще ще не знайшов. Але мені вже не треба гарантії, тому.. :)
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення AndrewK »

Зробив ТО в суботу. Приїхав зі своїм репсолом та фільтром. Все решта на стільки звично, що аж скучно :)
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
romanyak

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення romanyak »

Абсолютно не задоволений роботою цього автосервісу.
1.При доливці антифризу замість дистильованої води налили води з крану.
2.Міняв гідрокомпенсатори, зняли зубчатий ремінь і ставили його не по мітках на шківах,
як мало б бути по інструкції, а по міткам зроблених маркером перед зніманням ремня.
При цьому гроші взяли як за заміну ремня по інструкції.
3.Майстер продає оригінальні фільтра (типу в нього дешевше), думаю ці фільтри мали бути в когось іншого встановлені....
4.Нарізали різьбу в картері бо різьба зливної пробки була зірвана і масло сочилося.
При цьому картер чомусь не знімали та ще й різьбу нарізали криво. Через рік мотор здох, ремонту не підлягає, причина -
багато металічної стружки в моторі. Колінвал, розпредвал, посадочні місця, масляний насос.... все пописане...
таким майстрам потрібно руки відривати..... нікому не раджу туди їхати!!! Заміна мотору це дуже дороге задоволення!!!
Відповісти