Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Модератори: Olka, APod, ToLida

Відповісти
Аватар користувача
Lyubik
Участник клуба
Повідомлень: 113
З нами з: 08 травня 2010, 10:38
Автомобиль: Seat Cordoba Sport 2.0
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Повідомлення Lyubik »

Привіт усім!!! Незнав де написати, вирішив створити тему по обезшумленю. Скрипи в районі багажника, чи сидінь.... клатання та дрібіжання в панелі.... дістало все, хоч розумію, наші дороги, жостка ходова, ризина... і т.д. Та все ж таки, хочу поділитися!
Перше, що я зробив, це позмащував дверки, тобто замки та завіси дверей, точно не пам'ятаю назви, завтра відпишу точно, просто, що я тільки не бризгав, все "до одного місця", ну хватало, максимум на тиждень, чи до мойки. Цей засіб дуже хороший, реально змащує (не Ведешка!). А також замотав, шматяною, ізолентою, замочні вушка на корпусі, якщо розумієте про, що я, а також і на вушка, кріплення сидінь. Ущільнувач також збризгав, силіконовим спреєм, також кращий з тих, що я пробував! Сорі, та назви всі завтра понаписую. Поїздив, в дверках, пропали стуки і скрипи, при нерівностях (сільських дорогах).
Наступне, що я зробив - це розібрав весь зат, зняв сидіння зі спинками, та верхню обшивку (поличку задню). Основна проблема, що я побачив, це те, що чомусь розбовтується, металеві пальці на спинці сідушок(розкручуються трошки), що заскакують в паз при кріплені, на собі маю пласмаску. Ось я їх, розкрутив, та посадив на гровера, тримається мертво і щей відступ зявився. На металеві пальці, що на корпусі, де кріпиться, ця ж спинка, одну обмотку дав ізоленти. Наступна проблема, обшивка полички, вона кріпиться на пластмасових жапках, я по контуру полички дав ризинку ущільнювача дверей, купив саму більшу, на кріплення положив селіконовий герметик, з шприцевого балону... Я прибалдів, пропали всі сторонні звуки із заднього відсіку, може десь шось.... але це таке, майже нічого не чути. :dance3: І останнє, передня панель.... :wacko: Але і тут все гуд, правда прийшлось намахатися, правда з помічю, Івана (електрик з Буйка), йому РЕСПЕКТ :good: сам би не зняв. Ну що ж, відро самонарізів :-D і панель в наших руках. Обробили всю панель з внутрішньої сторони, смоляним герметиком, всі труби, воздуходувки. Та дали клеючий паралон, також і на металевий каркас в салоні, все, ще з півтори годинки і панель на місці. Я поїхав, правда це так сьогодні, як буде далі побачимо. Богдан, сміявся, нафіга Кордобу обезшумлювати, аж так, але, враження++++++++ Пігнав я відразу на бруківку, ніякого стуку, шуму, просто глухий зву, ну як на новій з салону виїхали, розумієте ;-) Іжджу далі, побачимо!
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab133370.gif[/img][/url]
Аватар користувача
Ihor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 236
З нами з: 28 січня 2009, 08:48
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Повідомлення Ihor »

Ні фіга собі "мінімальна обезшумка" - відро самонарізів! :)
По суті, нема у Львові доріг, щоб щось десь не гриміло, навіть "максимальна" не поможе, хіба що макс. звук магнітоли.
2Lyubik Тобі похвала, що не полінувався! ;-)
Аватар користувача
Pioneer
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2009, 23:03
Автомобиль: SportWagen:) - Santa FE
Звідки: Місто Лева

Re: Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Повідомлення Pioneer »

Я от тільки одного неможу зрозуміти чому початок супер а матеріали ;-) на мою думку раз вже зняли панель і розібрали зад то потрібно було дійсно обезшумлювати для цього є спеціальні матеріали такі як вібропласт М1 М2, бімастБомб,сплен,маделін і так далі а ізолента і герметик? шумив неодну машину і моя думка це смішно, натхнення було щоб це все розібрати і зробити так некожний наважиться але треж було вже все путьньо, просто ізолента протреться сілікон висохне і далі буде те саме, ну це тільки моя думка B-)
Underground Team
AutoBaza 18 team (Tuning & Sound Edition)
Virtual Tuning by Pioneer
volodarm11111
Призывник
Повідомлень: 7
З нами з: 04 грудня 2010, 18:48

Re: Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Повідомлення volodarm11111 »

дякую. дуже потрібна і цікава тема. наберусь натхнення і собі попробую щось
подібне зліпити. добре булоб почути професійні підказки на цю тему, які матеряли застосовувати і як.
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Повідомлення crayfish »

В мого толедо ззаду щось вібрує і стукає на бруківці - ніяк руки не доходять тим зайнятись :-( На попередній машині (ВАЗ 2110) робив обезшумку дверей, даху, всього багажнику і передню панель - результат був дійсно вражаючий! У Сеатів, думаю, теж мав-би бути результат якомога найкращий, особливо, якщо використати матеріали про які писав Pioneer
Я такими, власне, й користувався.
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
SVYAT Recaro
Участник клуба
Повідомлень: 144
З нами з: 20 січня 2010, 13:59
Автомобиль: Seat Cordoba SV Sport
Звідки: Львів

Re: Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Повідомлення SVYAT Recaro »

круто......у мене теж все скрипить але мені реально пофіг але обезшумка це зачьот
DRIVE BY INSTINCT !
Аватар користувача
Refbux
Майор
Майор
Повідомлень: 687
З нами з: 24 лютого 2009, 09:34
Автомобиль: Seat Ibiza II 6K1
Контактна інформація:

Re: Мінімальна обезшумка Seat Cordoba!

Повідомлення Refbux »

Почитал тему... КРУТО! Автор молодец.
SVYAT Recaro писав:круто у мене теж все скрипить але мені реально пофіг але обезшумка це зачьот
Прочитал последний комент - до сих пор :pod_stolom:
Реально сказал как есть!!! :good:
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab143408.gif[/img][/url]
Відповісти