купівля зимової резини

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

купівля зимової резини

Повідомлення rulon »

Як то кажуть сани, а саме кордоба 2.0, треба готувати літом... отож, планується купівля зимової резини (стальні диски б/у від фольцвагена, R15, стан практично ідеальний, вже купив. 4 диски=900грн). Може хто порадить яку купувати резину і де (де саме дешевше)?
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1785
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: купівля зимової резини

Повідомлення crayfish »

Звернись до Павла (панПоль його нік) - він має контакти дядька - той з Польщі дідька гумового може привезти, ціни доступні.
ось тут є його контакт
[URL=https://matchnow.info]Exemplary Сasual Dating[/URL]
Аватар користувача
SVYAT Recaro
Участник клуба
Повідомлень: 144
З нами з: 20 січня 2010, 13:59
Автомобиль: Seat Cordoba SV Sport
Звідки: Львів

Re: купівля зимової резини

Повідомлення SVYAT Recaro »

Тільки Нокіан і бажано шипована 195-55-Р15 Хаккапеліта 5 або 7
DRIVE BY INSTINCT !
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: купівля зимової резини

Повідомлення rulon »

SVYAT Recaro писав:Тільки Нокіан і бажано шипована 195-55-Р15 Хаккапеліта 5 або 7
але, ж це вир-тво Росія.... :-\
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1785
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: купівля зимової резини

Повідомлення crayfish »

rulon писав: але, ж це вир-тво Росія :-\
Ну то-й що!!! Асус взагалі 100% Китай ;-) ;-) ;-)
[URL=https://matchnow.info]Exemplary Сasual Dating[/URL]
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: купівля зимової резини

Повідомлення Developer »

Тільки Нокіан і бажано шипована 195-55-Р15 Хаккапеліта 5 або 7
Розмовляв колись з таксістом на рахунок зімової резини. Він розказав про свій дводенний досвід викорстання шіпованої гуми :). Казав гребе файно, до асфальту вириває. Але от коли треба затормозити... Казав шо машина як на коньках, а на бруківці просто некерована :(. Йому вистачило двох днів, після того поїхав і віддав резину назад, а собі поставити звичайну зимову.
Аватар користувача
Trubetskoj
Капитан
Капитан
Повідомлень: 442
З нами з: 16 травня 2008, 14:23
Автомобиль: Лада Калина; SEAT Toledo
Звідки: Макеевка
Контактна інформація:

Re: купівля зимової резини

Повідомлення Trubetskoj »

Developer писав: Розмовляв колись з таксістом на рахунок зімової резини. Він розказав про свій дводенний досвід викорстання шіпованої гуми :). Казав гребе файно, до асфальту вириває. Але от коли треба затормозити... Казав шо машина як на коньках, а на бруківці просто некерована :(. Йому вистачило двох днів, після того поїхав і віддав резину назад, а собі поставити звичайну зимову.
Какой-то бред Вы пишите, про поведение шипованной резины и про то, что поехал и отдал резину назад после двух дней эксплуатации..
Неужели сами верите в то, что такое возможно? В каком городе такие лохи живут, которые забирают назад проданную резину? Или у вас продавцы резины так уважают таксистов, что готовы им каждые два дня выдавать новый комплект?
Почитаешь иногда посты форумчан - просто детский лепет какой-то....
www.trubeka.com
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: купівля зимової резини

Повідомлення puff »

Не залежно від того, як звучить історія таксиста, для нашого міста, на мою думку, не вартує купувати шиповану.

Причини прості - експлуатація авто на 70-80% в міських умовах, коли на дорозі не сніг, а суцільна каша + бруківка.
Серед моїх знайомих автомобілістів троє чоловік мали шиповану резину і на наступний сезон також перейшли на звичайну. Обгрунтування - сильний шум при їзді не по снігу (а таке у нас часто), погана керованість авто на бруківці.

2SVYAT - я навіть не сумнівався, що ти напишеш саме Нокіан. Пам'ятаю нашу з тобою першу розмову, коли ми познайомилися на Буйка... :)

2Trubetskoj - я б на Вашому місці не був такий категоричний. Хто його знає, яка там історія з тими шинами була. Може він їх купував уживані, тоді сміливо повернув назад. А може ще щось... При наявності хороших зв'язків у нашому місті вирішуються різні складні, інколи навіть казусні, ситуації :)
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Аватар користувача
ileshko
Майор
Майор
Повідомлень: 741
З нами з: 22 червня 2009, 11:09
Автомобиль: SEAT TOLEDO
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: купівля зимової резини

Повідомлення ileshko »

rulon писав:Як то кажуть сани, а саме кордоба 2.0, треба готувати літом... отож, планується купівля зимової резини (стальні диски б/у від фольцвагена, R15, стан практично ідеальний, вже купив. 4 диски=900грн). Може хто порадить яку купувати резину і де (де саме дешевше)?
На Городоцькій є магазин "Автосезони" http://www.autoseasons.com/. Раджу подивитись там.
Також раджу купувати Нокіан - свого часу перерив купу інфи коли вибирав собі - Нокіан виготовляють скандинави в яких більша частина року то зима - вони толк в тому знають.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab146790.gif[/img]
www.qualitytier.com
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: купівля зимової резини

Повідомлення Developer »

to Trubetskoj

На счет поведения шиповки в гололед спорить не буду - сам никогда не ездил. Но могу отметить одно, никто из моих школьних и институтских друзей, никто из моих сотрудников не ездять на шиповке. Думаю ето про что-то и говорит.

А на счет возврата - так мне самому предлогали на базаре б/у из Польши(почти новие), и если б мне не понравилось - я мог вернуть и поменять на что-то другое. Жаль что размеров моих не било, и ждать тоже некогда било. Пришлось брать новие, а так взял би б/у (разници била только в цене и в психологическом факторе, что резина не нульовая).
atlantic_lv
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 53
З нами з: 15 квітня 2010, 11:20
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів-Івано-Франківськ

Re: купівля зимової резини

Повідомлення atlantic_lv »

Goodyear UltraGrip Extreme нешиповану німецьку, Goodyear UltraGrip 7+
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: купівля зимової резини

Повідомлення rulon »

ileshko писав: На Городоцькій є магазин "Автосезони" http://www.autoseasons.com/. Раджу подивитись там.
Також раджу купувати Нокіан - свого часу перерив купу інфи коли вибирав собі - Нокіан виготовляють скандинави в яких більша частина року то зима - вони толк в тому знають.
R 15 виробляють в Росії!
Був в суботу в "Автоскезони" на Городоцькій. Є якісь японські в р-ні 1100 грн/шт та німецькі в р-ні 1050 грн/шт.... + є ще Нокіани... В принципі Нокіани не розглядаю із-за того що вир-тво Росія... Але якщо кажите що нормальні то буду дивитися на них...
Стосовно шипованої резини - на ній потрібно в свому роді вміти їздити... то що вона починає тормозити на вкатаному снігу і льоді як дурна то факт, але коли клиняться колеса то під резину і шипи набивається льодяна каша яку шипи здирають з льоду сунучись по ньому. Відповідно шипи та резина в якомусь процентному відношенні (а саме, в дуже великому) втрачає контакт з твердою поверхнею і тому колесо починаю тупо ковзати. Звідси і втрата керованості... і здивування типу "чого це заносить, адже в мене шипи...". Тому при різкому тормозінні на льоді шипованою резиною потрібно відчувати коли колеса починає підклинювати і в той момент попускати педаль тормозу даючи колесам прокрутитись і відкинути з під себе льодяну кашу. Це актуально для машин без АБS. Тоді шипи будуть вгризатися в лід і добре тормозити колесо. Але в нас присутня ABS - як ведуть себе шиповані колеса в нашому випадку я не знаю... Але знаю одне - робота нашої АБS мені взагалі не подобається... перший час розглядав як варіант щоб взагалі відключити її... :)
Крім того, дійсно, для нашого міста та нашої області де більше часу зимою на дорозі каша з снігу та піску шипи не актуальні... Навіть мій знайомий, в якого субару легасі, і який їздить по трасі Львів - Київ - Дніпропетровськ шипів не признає. Тільки хороша, мягка резина. Зимовий результат - Львів-Дніпропетровськ 12-13 год.
Аватар користувача
Foolhardy
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1481
З нами з: 09 липня 2008, 08:23
Звідки: Киев

Re: купівля зимової резини

Повідомлення Foolhardy »

На НОКИАН ездит как минимум половина клуба. Из этой половины - процентов наверно 80 на модели WG2. Да и не только в клубе, НОКИАН это самая популярная резина у нас из-за соотношении цена/качество. Особых нареканий на нее нет, можно посмотреть в соответствующей теме. За свои деньги это, как мне кажется, лучшее, что можно подобрать.
Если вопрос в финансах не стоит - можно искать что то подороже.
Пы.Сы.
По шипам - они в наших широтах не нужны. Шипы для сильно укатанного снега и льда. У нас это бывает крайне редко. Во всех остальных условиях они только мешают и очень сильно.
Аватар користувача
SVYAT Recaro
Участник клуба
Повідомлень: 144
З нами з: 20 січня 2010, 13:59
Автомобиль: Seat Cordoba SV Sport
Звідки: Львів

Re: купівля зимової резини

Повідомлення SVYAT Recaro »

реально шипи працюють на розкатаному льоді перед світлофорами і по трасі курсова стійкість краща то все риторичні питання.....взимку на зльоті клубу приїдьте і по площадці по черзі на двох ібуках на шипі і без поскользіть побачите.Я пробував різниця конкретна.А там тіпа їздив не сподобалось блін я знаю особисто людину якій не сподобався 911 турбо (НОВИЙ !!!) і він продав його за 2 місяці тіпа підвіска і керованість не альо.....преференції у кожного свої сперечатись не буду...просто взимку подивіться російські трекові гонки на шипах (дорожніх а не спортивних) і без візуально навіть видно.А за бруківку галімий порожняк я їжджу по Шевчегнка-Городоцькій щодня.
DRIVE BY INSTINCT !
Петро

Re: купівля зимової резини

Повідомлення Петро »

http://www.shalenikolesa.lviv.ua
0677941517
люба резина з Польщі під замовлення. Літня, зимова
І дешеві ціни
Відповісти