Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення crayfish »

Та воно то так, але я був настільки здивований таким наглим ставленням ДАЙ, і тим, що вони мене знімали на !!побутову відеокамеру!! що просто опупів і толком не подумав про свій захист - я ніколи не міг подумати що вони настільки тупі, щоб за такий пункт виписати протокол!!!! Це-ж вирок самому собі! Та ще й знімати то на відео камерою яка немає сертифікату про повірку...
ось один маленький витяг із мого адмінпозову до суду:
"Відповідно до п. 11.5 правил дорожнього руху (далі по тексту ПДР): на дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки). Тобто в цьому пункті ПДР немає прямої заборони вчинення будь-яких дій і порушити пункт 11.5 ПДР тільки рухом у лівій смузі неможливо. Наразі в даному пункті сказано лише про розташування транспортних засобів на проїздній частині, в яких випадках можна виїжджати на крайню ліву смугу, і жодного посилання щодо заборони руху по крайній лівій смузі або заборони продовження руху по цій смузі після того, як звільнилась права смуга. Резюмуючи вищезгадане, пункт 11.5 ПДР дозволяє виїзд на ліву смугу, а не забороняє рух по ній.
Разом з тим у п. 10.4 ПДР вказано: перед поворотом праворуч, ліворуч або розворотом водій має завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в'їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, встановленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою. При цьому не вказано за якої саме відстані до розвороту, чи повороту ліворуч потрібно займати відповідне крайнє положення, тобто водій виконує маневр керуючись власним розсудом, в залежності від дорожніх умов, інтенсивності руху, та ін., при цьому не створюючи перешкод іншим транспортним засобам. Власне, враховуючи цей пункт ПДР (10.4), я зайняв крайню ліву смугу з наміром виконати маневр розвороту, щоб потрапити на АЗС мережі “ОККО”, яка знаходиться за адресою м.Львів, вул. Дж. Вашингтона, 12.
Виходячи з вищевикладеного, я не порушував правил розташування транспортних засобів на дорозі, в тому числі п 11.5, а виконував вимоги п. 10.4 ПДР."

обачимо що суддя на це скаже...
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення crayfish »

Developer писав:Cryfish, успіхів у справі і тримай нас в курсі по результату :).
Дякую, завтра несу позов до суду, відпишусь у своїй попередній темі і виложу туди скан позову.
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення crayfish »

puff писав:Crayfish, удачі в тій справі - вона не проста, проте дуже важлива.

Але мене здивувало, що ти так був спантеличений. Я ж буквально кілька днів тому попався на цьому ж і писав про цю ситуацію тут :)
Друже та такий був ошарашений, що втратив дар мови на кілька секунд... :huh: :huh:
Поки прийшов до тями - було пізно. Та нічого, програна битва не означає програну війну...
Їхав з дружиною і малим - мале заснуло, грала приємна музика, їхав врозвалочку, неспіша і найменше сподівався на зупинку Дай... за що і поплатився.... та нічого "свого ще покажем..."
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення crayfish »

Refbux писав: Не, ну на счет сумы я пошутил )
А вот на счет пенсий и т.д. - пускай остальные думают (типа "держави"). Я и так много Ладно
Удачи в "деле"!!!
Дякую!
Доречі, ось, прочитав я ч.2 ст.122 КУпАП - вона містить виключний перелік адміністративних правопорушень, за які передбачено відповідальність, а саме:
“Порушення водіями транспортних засобів правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, ненадання переваги в русі маршрутним транспортним засобам, порушення правил обгону і зустрічного роз'їзду, безпечної дистанції або інтервалу, розташування транспортних засобів на проїзній частині, порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів, користування водієм під час руху транспортного засобу засобами зв'язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання), а так само порушення правил навчальної їзди“. Я не порушував жодної з заборон які містяться у цій частині. Проте в протоколі про адмінправопорушення та в постанові про притягнення мене до адміністративної відповідальності вказано: “рухався в крайній лівій смузі по дорозі, яка має дві смуги в одному напрямку, при наявності вільної правої...”.
Цей текст вже також є в мому позові...
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення crayfish »

Foolhardy дякую.
Але-ж нема в пункті 11.5 заборони руху в лівій частині...
Буду ще думати.
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
Stef
Участник клуба
Повідомлень: 655
З нами з: 19 вересня 2008, 12:58
Автомобиль: SEAT LEON 1.6 LPG
Звідки: Бандерштадт
Контактна інформація:

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення Stef »

ось...достатньо інформативно...
В конце прошлого месяца утратило силу распоряжение МВД № 466 от 21 мая 2009 года. Теперь гаишники вновь могут вести «скрытое» патрулирование и останавливать любого. Какие же нормы гаишники уже не будут выполнять?

Уже не актуально

Во-первых, отменены требования, ставшие на сегодня неактуальными, или уже выполненные. Например, о необходимости установки соответствующих дорожных знаков в местах, где проводится контроль скорости движения радарами. Действительно, на дорогах появилось много знаков, информирующих о милицейских засадах. Хотя, следует признать, есть они не на всех точках, где гаишники контролируют скорость.

Также была проведена ревизия знаков, ограничивающих максимальную скорость движения, и демонтированы указатели, необоснованно ограничивавшие скорость. Например, убрали знаки, требовавшие ехать по столичным мостам со скоростью не более 40 км/ч.

На дорогах государственного значения — там, где позволяют требования безопасности, — заменены знаки «Начало/конец населенного пункта» с белым фоном (на большинстве участков разрешено ехать со скоростью не более 60 км/ч) на знаки с синим фоном (можно ехать быстрее 60 км/ч, но не более 110 км/ч).

Опять будут прятаться

Вместе с тем необходимо отметить, что с ликвидацией распоряжения № 466 было упразднено достаточно много позитивных норм и положений. Вот самые главные из них:

- запрет на ведение контроля за дорожным движением из мест, закрытых для участников движения (объектов дорожного сервиса, зеленых насаждений и пр.). То есть отныне гаишники опять могут прятаться от водителей в кустах, за будками остановок общественного транспорта и пр.;

- запрет на документирование нарушений ПДД, если они совершены из-за ненадлежащего содержания дорожного покрытия (выезд на встречную полосу для объезда препятствий, ям и пр.). То есть, если водитель, объезжая яму, пересек сплошную линию разметки или повернул не с крайнего правого ряда, его оштрафуют и объяснения типа «нарушение было совершено по вине разбитой дороги» не будут приниматься в расчет;

- запрет на безосновательные остановки транспортного средства. Если раньше водители могли пожаловаться вышестоящему руководству ГАИ на чересчур придирчивого инспектора, тормознувшего их просто так, и последнего могли даже пожурить за это, отныне гаишникам дан карт-бланш — останавливай и проверяй любого автомобилиста;

- требование неукоснительно выполнять статьи 33 и 34 Кодекса Украины об административных нарушениях (обстоятельства, смягчающие и отягощающие ответственность за нарушение) при вынесении постановлений о наложении штрафа. Для водителей были актуальны смягчающие обстоятельства, позволяющие заплатить минимальный штраф, предусмотренный за то или иное нарушение ПДД. Например, если водитель торопился в больницу и при этом превысил скорость движения.

Они таки действуют!

Впрочем, несмотря на отмену «либеральных» положений, на самом деле некоторые из положений все-таки действуют. В частности, сами статьи 33 и 34 КоАП Украины никто не упразднял, и данный нормативный документ стражи порядка обязаны выполнять. Водители имеют полное право напомнить гаишнику об этих статьях кодекса и попросить выполнить их.

Согласно требованию Закона «О дорожном движении» и ПДД водитель вправе отступать от их выполнения при возникновении обстоятельств непреодолимой силы или если иными действиями нельзя предотвратить увечья граждан и угрозу собственной безопасности. Таким образом, например, водитель может аргументировать гаишнику поворот направо со средней полосы, если в крайнем правом находится яма.

Влетев в нее, он может повредить свой автомобиль, результатом чего станет дорожное происшествие. Если такое объяснение не повлияет на автоинспектора, водитель вправе отстоять свою позицию в суде. В данном случае желательно зафиксировать на фото или видео причину, повлекшую нарушение, — например, ту же яму на дороге.

За что могут остановить

В Законе «О милиции» задекларированы всего три причины, по которым работникам милиции (в том числе гаишникам) разрешено останавливать транспортные средства: в случае нарушения водителем ПДД; при наличии оснований, свидетельствующих о технической неисправности транспортного средства или загрязнении им окружающей среды; при наличии данных о том, что транспортное средство используется с противоправной целью.

Вместе с тем приказом МВД № 111 от 27.03.2009 г. список оснований, позволяющих инспекторам ГАИ останавливать транспортные средства, значительно расширен — там их свыше десятка. Хотя на самом деле большинство гаишников исходят из требований, перечисленных в Законе «О милиции».

Например, отсутствие на автомобиле номерных знаков или талона о прохождении ТО; если характер движения транспортного средства вызывает подозрение в способности водителя управлять им — все это является нарушением правил дорожного движения.

Хотя в приказе МВД есть и явная отсебятина — гаишники могут останавливать машину при проведении спецопераций, отработок, для проверки документов водителя, на автомобиль и грузы. Впрочем, можно взглянуть на это требование и с другой стороны — как стражи порядка, например, выявят угнанный автомобиль, не проверив документы у управляющего им человека?

По поводу «засад» в кустах тоже ситуация двоякая. С одной стороны, неправильно и даже как-то некрасиво со стороны гаишников прятаться в разных удобных, по их мнению, укрытиях. Но если они будут стоять на открытых местах, там водители будут вести себя максимально дисциплинированно, а миновав стражей порядка — могут ехать, как заблагорассудится.

То есть, по большому счету, у нас в стране ПДД действуют только там, где есть гаишники! И почему, например, наш человек, выехав за границу, строго придерживается тамошних правил, не жалуется на то, что по городу можно ездить не быстрее 50 км/ч, поворачивать только с крайнего ряда, и удивляется тому, что только нарушил — а тут откуда ни возьмись полицейский...

Знайте свои права!

В завершение хотим посоветовать водителям быть бдительными на дороге, соблюдать правила, хорошо знать свои права и обязанности и не давать недобросовестным гаишникам поводов обобрать себя. А если вы считаете, что ситуация действительно спорная или, что еще хуже, инспектор совершает неправомерные действия, вы всегда можете обратиться по телефону доверия ГАИ. Этот ход достаточно часто срабатывает в спорах на дорогах.
Аватар користувача
ToLida
Участник клуба
Повідомлень: 1832
З нами з: 11 березня 2009, 18:39
Автомобиль: Seat Tolida SW 1.6i
Звідки: Львів, (067)9606987

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення ToLida »

Значить так, візьміть, будьласка, моє повідомлення до уваги -
зараз я розділю цю тему надвоє:


1. Корисні прикладні повідомлення про виникнення різноманітних суперечливих ситуацій з ДАЙцями на дорогах (для ознайомлення та інформування одноклубників).
Назва теми залишається незмінною!

2. Простий ФЛУД стосовно теми про те, "Як спілкуватись з "дайцями"?"
Назвемо її - "Флуд про "ДАЙців :)".

Наполегливо прошу, дописувати свої пости зберігаючи тематичність!
Для зрозумілості, користуйтесь цитатами чи посиланням на відповідну тему.
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab170872.gif[/img][/url]

[b][color=#BF00BF]Аж КАПЕЦЬ як все АЛІҐАНСЬКО!!![/color][/b]
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення puff »

Давно нічого нового не з'являлося в цій темці. Розкажу вам свій трафунок вихідного дня.

Поверталися в неділю від бабці і на виїзді зі Стрия мене спинив ДАЙмен з цифровим фотіком, на який він знімав відео.
А тепер детальніше.
Зображення

Я виїжджаю зі Стрия (на малюнку позначено червоною стрілкою виїзд з міста) і потрапляю на міст, на якому дві полоси для руху в кожному напрямку. А за мостом, я знаю, постійно пасуться ДАЇшники з "феном". Оскільки я нікуди не поспішаю спокійно рухаюся зі швидкістю ~65 км/год. Добрі люди на зустрічній смузі маячать, підтверджуючи наявність засади попереду. Спускаюся з моста і коли я вже зрівнююся з ДАЙменом він починає махати палкою і я помічаю в його руках фотік. Спинився і кажу до Олі: "Зараз будуть мене за рядність розводити".
Спустив вікно, підійшов служивий (молодий хлопака років 25-27), представився, я йому дав документи і він з ходу:
- Що ж Ви Володимир Мирославович порушуєте? Ось подивіться відео як Ви рухалися в лівій смузі.

Я хоч і був готовий, до його заяви але мене чомусь дуже роздратував його "наїзд" на мене. Я йому кажу:
- Ну раз у Вас відео, то у мене теж.
Витягую мобільний, включаю відеорежим і почавши знімати прошу його представитися повторно. Він чемно відрекомендувався повторно і знову починає заводити про порушення.
Питаю його в лоб, який саме пункт правил я порушив. Він мені гордо заявляє – п. 11.5. Прошу його процитувати що сказано в цьому пункті. Він мені розповідає про те, що коли є вільна крайня права смуга, то водій зобов’язаний рухатися крайньою правою смугою. Довелося поправити його і нагадати, що в тому пункті немає слів «водій зобов’язаний рухатися…», а сказано, що водію дозволено рухатися лівою смугою за певних умов (о слава великому гуру Crayfish-у, завдяки якому я знаю цей пункт :) ).
Після ще кількох словесних перепалок ДАЙмен запрошує мене вийти з машини щоб продемонструвати мені як я порушив правила. Я уже дуже різко йому відповідаю, що нікуди з машини виходити не буду. Він йде, в стилі жанру, не сказавши ні слова і забравши з собою мої документи.
Сиджу в машині. Мене ковбасить від злості. Дружина марно намагається мене заспокоїти. Тут я згадую, що у мене з собою фотік. Виходжу з машини, беру фотоапарат, іду до патрульної машини і починаю фотографувати.
Зображення
На фото в машині сидить ще один такий бідолага, якому таки втиснули протокол.
Далі піднімаюся на міст і фотографую картину з точки зору мого руху. Тут треба зауважити, що на з’їзді з моста стоїть дорожній знак про звуження правої полоси вліво. Відверто кажучи, саме тому я й не перелаштовувався направо, бо знав, що через 100 м доведеться перелаштовуватися повторно.
Зображення
Потім включаю на фотіку відеорежим і йду до дайця. На моє питання чи написав він протокол, відповідає, що не написав і протягує мені документи. Чого ж не склали протокол, питаю. Він мені говорить, що він мене попередив.
Далі я вже слабо пам’ятаю деталі нашої розмови, пам’ятаю тільки, що він періодично просив на нього не кричати. А я таки кричав на нього, а якщо точніше, то просто орав. На запитання чого я на нього кричу в мене була одна постійна відповідь: «бо Ви мене нервуєте! Ви назвали мене порушником, а я нічого не порушував». Він намагався пояснити, що це його робота і пробував пояснити мені, що я все ж таки неправий. Я в свою чергу грузив його своїми аргументами. Коли мене це вже остаточно дістало, я йому сказав, що якщо він вважає, що я порушив, то нехай складає протокол і зустрінемося в суді. Він всунув мені документи в руки, розвернувся і пішов геть (думаю, що він подумав, що з таким неврівноваженим примурком краще справи не мати :D )
Не знаю чи то вдалий приклад спілкування з ДАЙцями. Я б дуже хотів могти контролювати емоції і холодно з ними спілкуватися. Тільки от це не про мене. Як тільки воно починає махати палкою у мене відразу ж починає пришвидшено калатати серце і виділяється адреналін. Хоча, якщо дивитися в порівнянні, то водій Пасата, якого спинили переді мною, говорив з ними дуже спокійно і отримав свій протокол. Висновки за вами :)

Пізніше змонтую відео і викладу для ознайомлення.

P.S. Мушу віддати належне моєму опоненту. Протягом усієї розмови, не дивлячись на те, що я постійно говорив з ним на підвищених тонах, він жодного разу не зірвався і говорив дуже спокійно. За що йому респект і уважуха.
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Аватар користувача
VBoychuk2011
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 798
З нами з: 20 січня 2011, 11:53
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення VBoychuk2011 »

Прикольна історія.
Відео в студію і на ютуб
А так то молодець.
Вітаю з перемогою
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab168635.gif[/img][/url]
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення ymyk »

Puff, щире тобі шоферське співчуття...і уклін. :) Але в такій ситуації, при таких дорожніх умовах на тих псів не тільки кричати, їх тре п..дити і слухати чи дихає, сволоч. Чесно кажучи я тільки шо спокійно лежав в ліжку читав твоє повідомлення, але к..рво трафило мене таке серед ночі... я сам вже годен визвіритись на того мандалая...
Тепер півночі спати не зможу... :O
Зображення
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення puff »

А ось і відео.
Тиць тут :)
Вибачайте за якість картинки. Не задумувався над тим як треба знімати, самі розумієте :)
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення Developer »

Таке вражння що зараз дай-мени тільки то і роблять шо на рядність беруть. Я вже стільки історій чув повязаних з тим пунктом 11.5 :). А тобі, Puff, і справді спокійний дядько попався. Мого знайомго останній раз за точнення знання цього пункту матом крили >:-(
Аватар користувача
VBoychuk2011
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 798
З нами з: 20 січня 2011, 11:53
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення VBoychuk2011 »

puff писав: А я таки кричав на нього, а якщо точніше, то просто орав. На запитання чого я на нього кричу в мене була одна постійна відповідь: «бо Ви мене нервуєте! Ви назвали мене порушником, а я нічого не порушував».
Я так розумію, що оце місце з відео вирізано.

Думаю ти навіть дуже спокійно з ним говорив.
Правильно робив не треба тратити нерви.
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab168635.gif[/img][/url]
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення puff »

Та ні. ТОді коли я кричав, я просто уже не знімав.
На відео зафіксовано фактично тільки початок розмови в машині, а потім початок розмови на вулиці. Після фрази "Я Вас попереджую..." камера виключилася, розум відключився і пішли виключно чисті емоції :rofl:
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення crayfish »

puff писав: Чого ж не склали протокол, питаю. Він мені говорить, що він мене попередив.
Уважно передивись посвідчення на наявність малопомітних пошкоджень :-D
Щодо емоцій - як мене зупиняють та інкримінують статтю - вбити годен, все кипить в середині, а фактично щось зробити - зась, от і залишається сидіти і слухати який я поганий...
Щодо передачі посвідчення - не варто відразу їм давати документи - протокол гарантований на 99,9%.
Я завжди посвідчення і тех паспорт дістаю, показую, що вони в мене є і сварюсь до останнього - як бачу, що впаяють протокол за непередачу - то лише тоді даю... але тоді в мене 102% шансів отримати протокол за "порушення".
І ще. Він знімав тебе на цифромильницю - а де коронна фраза:" покажіть-но свідоцтво про повірку даного фото-відео камери...." і "а фотік сертифікований в Україні? Покажіть сертифікат відповідності" (замість сертифікату на виробах є зображення лого на відповідність нац.держ. стандартам, але даймени того не знають).
І контрольне питання: "де в наказі №33 вказана модель і марка того фото, що ви ним користуєтесь?"
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Відповісти