Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Модератори: Olka, APod, ToLida

Відповісти
Аватар користувача
Рен
Участник клуба
Повідомлень: 114
З нами з: 03 лютого 2010, 22:44
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення Рен »

Думаю шанси виграти таку справу досить великі
Досить великі то які? А як не виграєш, по справі з їх сторони все буде нормально оформлено? Тут не вгадаєш поки не спробуєш. І тут з неможливістю точно оцінити свої шанси і виникає питання - дати чи не дати?
а потім, ще й діяти по моєму сценарію - аби ДАЙ знали, що так не файно робити.
І відповідно якщо суд не визнає твою правоту, то нічого в принципі по суті ти вже не зробиш. Залишається задовбувати ДАЙя запитами і скаргами по якихось побічних причинах, яких при потребі, думаю, можна знайти достатньо. Тут вже просто діло принципу.
Або ходити і пробивати колеса таксистам, які дають неправдиві свідчення. :pod_stolom:
Але я не проте, тут якби що найбільше мене здивувало, то дії самого ДАЙ, які йдуть на прямі порушення. Це вже межує з прямим "безпредєлом". :stop: Цікава причина таких дій - невже в зв'язку з інфляцією планку зборів підняли до такого рівня, що іншими способами і не заробити вже? :pardon:
Аватар користувача
Sergey
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 788
З нами з: 03 червня 2008, 20:17
Автомобиль: Toledo
Звідки: Киев

Re: Як спілкуватись з "дайцями"? Наприклад:

Повідомлення Sergey »

Рен писав:.. тут якби що найбільше мене здивувало, то дії самого ДАЙ, які йдуть на прямі порушення. Це вже межує з прямим "безпредєлом"..
Якщо Ви переконані, що ДАІ порушує Закон, необхідно телефонувати до "02", інформувати чергового про те, що Ви є свідком (або об"єктом) вчиненого правопорушення, та вимагати виїзду на місце слідчо-оперативної групи. Крім цього, бажано телефонувати по телефону "довіри".
Відповісти