Робота зі страховими компаніями!

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
Simplissima
Майор
Майор
Повідомлень: 512
З нами з: 16 серпня 2008, 01:32
Автомобиль: Cоrdoba Sport 2.0
Звідки: Київ

Re: Робота зі страховими компаніями!

Повідомлення Simplissima »

відчуваю, щов Оранту треба вже писати листа. Одна справа тягнеться з березня, інша - з липня 2010. Справи не крупні (до 3,5 тис), винна не я. Всі документи були віддані вчасно, рішення по справах прийняті позитивні, і справи (обидві) знаходяться "на виплаті". Але! одна "на виплаті " за серпня, інша - з вересня. пора писати. Хто може, прошу дати якийсь зразок, щоб мій лист вийшов грамотний. Дякую.
п.с. Загалом, дуже подобалося в Оранті, нормальне ставлення, все ок, виплати +/- місяць надходили. проте, Надра зобов*язала мене змінити страхову, а в мене якраз наприкінці терміну ще один випадок був. От його виплату і ще одного Оранта і не робить.
Категоричний негатив від спілкування з "Українським страховим домом" (при взятті кредиту, банк Надра зобов*язав). "УСД" обидві виплати здійснила десь через 3 міс. і в неповному обсязі. Я так все і залишила, і розумію, що була не права. З Орантою мовчати не буду.
Аватар користувача
Nazarik
Участник клуба
Повідомлень: 490
З нами з: 23 вересня 2010, 08:56
Автомобиль: Seat Leon 1,6 black 2003
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Робота зі страховими компаніями!

Повідомлення Nazarik »

puff правильно говориш, нехай краще не буде страховий випадків :) але як би знав де впадеш то б постелив собі ;)
Менше слів - дешевша телеграма!
Аватар користувача
Nazarik
Участник клуба
Повідомлень: 490
З нами з: 23 вересня 2010, 08:56
Автомобиль: Seat Leon 1,6 black 2003
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Робота зі страховими компаніями!

Повідомлення Nazarik »

Simplissima треба писати, і не даввати їм про себе забути!
Сподіваюсь УСД і УСГ не утотожнюєш??? ;)
Менше слів - дешевша телеграма!
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Робота зі страховими компаніями!

Повідомлення puff »

Після того як моя мама потрапила в ДТП і трохи потовкла машину я зрозумів, що наявність страхівки (цивілка + КАСКО) це необхідний мінімум.
Як то кажуть - заплатив і спи спокійно... правда, якщо в тебе страхова хороша :)
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Аватар користувача
Nazarik
Участник клуба
Повідомлень: 490
З нами з: 23 вересня 2010, 08:56
Автомобиль: Seat Leon 1,6 black 2003
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Робота зі страховими компаніями!

Повідомлення Nazarik »

puff - 100%
Менше слів - дешевша телеграма!
Аватар користувача
samvexler
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 216
З нами з: 16 липня 2008, 16:46
Автомобиль: Smart ForTwo
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Робота зі страховими компаніями!

Повідомлення samvexler »

В Україні всього страхових Нацкомфінпослуг зареєструвала 415 компаній, але насправді дійсно зразковими є не більше 10. Саме тому й така велика кількість негативу є щодо страхування вцілому: нещодавні банкрутства ЛАФОРТ, Добробут, Інвестсервіс, РАЙП і т.д тому реальний доказ - яка ціна - така й послуга. Вищеперечислені CК свідомо занижували тарифи аби переманити клієнтів, а результат один і то й же. У фінансовій сфері чудес не буває.
Тому в першу чергу всім свідомим водіям хотів би сказати, що дешево і сердито в страхуванні не буває, та й народна мудрість каже: скупий платить двічі.
Відповісти