Виродки на дорогах

Модератори: Olka, APod, ToLida

Відповісти
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: Виродки на дорогах

Повідомлення vasilis »

AndrewK писав:Настільки крутим, що може стати посеред перехрестя на зустрічній полосі і піти за морозивом. Настільки крутим, що носить лєві маячки і не ховає номера
Неужели я раньше так идеализировал львовян и их культурный уровень ?
Порадуйте меня, скажите, что это НЕ местное быдло, а то так грустно....
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Виродки на дорогах

Повідомлення AndrewK »

samvexler писав:тиждень тому такого кадра зустрів...цікаво чи не вінhttp://tuning.lviv.ua/forum/download/fi ... BE0973.jpg
Не він, в рогуля на перехресті номера підсерії МІ, а в цього ВК. Але все одно виродок
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Виродки на дорогах

Повідомлення AndrewK »

Ги-ги, цей рогуль, запаркований коло універу - дупутат міської ради, даунбасятко риго-анал ;-)
Зображення
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: Виродки на дорогах

Повідомлення vasilis »

AndrewK писав:Ги-ги, цей рогуль, запаркований коло універу - дупутат міської ради, даунбасятко риго-анал
Фух, полегчало.
Все таки, настоящие львовяне не такие :)
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Виродки на дорогах

Повідомлення AndrewK »

Зображення
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Виродки на дорогах

Повідомлення AndrewK »

Шановні колеги. Прохання бути обережними. У місті виявлено важко хворого водія.
Хвороба: польська бляха головного моцку.
Симптоми: повне ігнорування пріоритету та рядності (ігнорування головної дороги (кільця) + поворот праворуч з лівого ряду.
Зовнішні прояви: Якщо ви бачите нетонований свіжий сріблястий мерс-цешку (очкарик) на польських бляхах - це наш поцієнт. Після моєї розповіді на альтернативному ресурсі вже вчора мені звонив колега і розповідав про аналогічний випадок за його участі.
Оптимальне лікування: в аналогічному випадку ввалити його ридваном подешевше, оформити комусь середню важкість і той мерс вмре на штрафплощадці (бо справжній польський власник за ним не приїде ніколи).
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Nicolas
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 50
З нами з: 04 листопада 2012, 00:14
Автомобиль: Seat Toledo
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Виродки на дорогах

Повідомлення Nicolas »

Почитав собі тему наніч, тепер не знаю що буде снитись :)
По темі, був випадок один коли чувак з лівого ряда обминав розбиту дорогу повертаючи у правий ряд, прямо перед моїм носом, без поворотів. Вчасно мене помітивши він різко відтормозився, мені тоді вже не залишалось нічого робити щоб уникнути удару, його морда "била" мене у мої двері. Думаю ну і дурень, хоть би в зеркала дивився.. Я ніяк не відреагував на це, не бібікав йому грізно ні не матюкав подумки. Подумав - задивився, всяке і з кожним може бути. Але не тут то було! Далі цей водятел мене потім вже обганяє стає на мою полосу переді мною і відторможується, а в мене у машині тоді ще моя наречена сидить і наші мами ззаді. Я чесно кажучи такого ще не бачив, це просто був нонсенс і шок для мене. Від такого хамства мені просто захотілось обігнати його і прижати до тротуару. Перші 10 секунд я це і намагався зробити правда та машина вирвалась у перед, а далі мене вже спинила думка що я не один зараз, не хотілось псувати ще більше настрій ні собі ні рідним. Дальше по дорозу був світлофор, я просто проїхався повз нього у сосідньому ряді, подивився на цього дурня і відпустив обіду. А обіда була ох яка.. словами не описати. Це вперше я зіткнувся з таким бовдуром на дорозі, з таким проявом хамства, впевненістю що я як це я не дав йому проихати і він бідний аж мусив тормозити що в мене не врізатись. Емоції улягли і від тоді я завжди стараюсь притримуватись старого рравила якому мене навчив батько-дай дорогу дураку.
Вийти з машини і почати бити морду, виплескувати негатив зробить тебе нічим не кращим за того хама який підрізав чи порушив правила. Варто завжди контрулювати емоції, бо можна і біди наробити собі через таких от індивідіумів. Тепер стараюсь реагувати на подібні виходки без бурної реакції, хоча деколи так хочеться якось провчити таких мудрагеїв, але зтримуюсь думкую що не буду опускатись до їхнього рівня.
Коли людина включає поворот - завжди пропущу. В інших випадках ігнорування використовувати поворотники прирівнює цю людину до барана якому не місце на дорозі
Seat Toledo I
1.6 1F
Відповісти