Апгрейд Сеатів у Львові

Модератори: Olka, APod, ToLida

Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Upgrade-auto »

Якщо Ви володієте інформацією,якою не володію я,тоді викладайте,якщо це не комерційна таємниця,а я спробую підтвердити або спростувати.
Аватар користувача
Илья gtclub
Призывник
Повідомлень: 5
З нами з: 28 вересня 2009, 19:33
Контактна інформація:

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Илья gtclub »

Испанец писав: завжди
Всем привет!

Калибруем сами 90 % авто. В частности, Никита настраивает.

Пару лет назад в нашей ветке я писал, что сотрудничаем по ВАГам с греческим Оверлоадом. Но это же не значит, что только и делаем что льем Кирилла прошивки :)

Тем более, что тема про дизельный Сеат, Кирилл дизеля не настраивает.
С уважением,
gtclub.com.ua

Умнее, быстрее, экономнее. Ваше авто

+38 095 380-60-35
Аватар користувача
Pioneer
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2009, 23:03
Автомобиль: SportWagen:) - Santa FE
Звідки: Місто Лева

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Pioneer »

Upgrade-auto писав: Скажу більше і мабуть непомилюсь-не потрібно чіпувати авто біля супермаркету і по 5 чи 10 зразу,бо дешевше!Нам довелося перекалібровувати таку роботу,тому що витрата зросла на 2 і більше літра ,але з часом і потроху.В чому фокус,сам незрозумів,але авто обслуговувалось по двигуну у нас,а чіпував біля магазину-бо дешевше і знижка на 5 авто з одного клубу.Це я про ховрахів з 2.0CRDI.
Механічну трансмісію чіпом не загониш,тільки силою ума і якістю ПММ а автомат тимпаче-багато разів консультувався з агрегатчиками щодо цього питання і відповідь одна-ні.При чому адаптивна трансмісія,яка тепер найпопулярніша,навпаки сприймає чіп як бонус!
Я щось нічого незрозумів з суті? який супермаркет? шо за брєд? крім поломки коробки як пояснити купу чорного диму з часом? як пояснити те що за менше ніж 100км масло почорніло я в якогось трактора? як пояснити те що за деякий час щораз частіше почала машина дьоргатись спочадку при 70 потім 90 ітд при вшитті рідної програми все вище написане пропадало і ніхто біля супермаркету не чіпував! прошу вираження вибирати!!!
я чекаю відповіді дочого в мою сторону було написано про супермаркет і якісь 5- чи 10 машин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Underground Team
AutoBaza 18 team (Tuning & Sound Edition)
Virtual Tuning by Pioneer
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Irbis »

Хей, гарячіє естонскіє парні, давайте не будемо тут пилити.. Піонєр постраждав, понятно. Але буває у всіх різна халепа. На кожен товар є свій покупець. І не завжди покупець може/хоче купити якісний товар. Може ці хлопці якраз роблять якісно, а тобі не повезло і попав на халявщиків. Ти робив в цій канторі? Якщо ні, то просто поділись враженнями і дякую :)
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
Pioneer
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2009, 23:03
Автомобиль: SportWagen:) - Santa FE
Звідки: Місто Лева

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Pioneer »

Irbis писав:Хей, гарячіє естонскіє парні, давайте не будемо тут пилити.. Піонєр постраждав, понятно. Але буває у всіх різна халепа. На кожен товар є свій покупець. І не завжди покупець може/хоче купити якісний товар. Може ці хлопці якраз роблять якісно, а тобі не повезло і попав на халявщиків. Ти робив в цій канторі? Якщо ні, то просто поділись враженнями і дякую :)
так вчому тоді проблема, тему створили про чіп а не про кантору, я дав свій відгук і ні в одній мої фразі не сказано що не робіть чи робіть це, з власного досвіду розказав нюанс тим неменше мені нахамили у відповідь :-D
Underground Team
AutoBaza 18 team (Tuning & Sound Edition)
Virtual Tuning by Pioneer
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Upgrade-auto »

Я щось нічого незрозумів з суті? який супермаркет? шо за брєд? крім поломки коробки як пояснити купу чорного диму з часом? як пояснити те що за менше ніж 100км масло почорніло я в якогось трактора? як пояснити те що за деякий час щораз частіше почала машина дьоргатись спочадку при 70 потім 90 ітд при вшитті рідної програми все вище написане пропадало і ніхто біля супермаркету не чіпував! прошу вираження вибирати!!!
я чекаю відповіді дочого в мою сторону було написано про супермаркет і якісь 5- чи 10 машин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]


Про супермаркет-У Львові дійсно присутні факти такого тюнінгу,на "гастролі"приїзжає багато тюнерів,і не всі роблять добре,хоч є багато винятків,і я не казав ,що ви його так і робили
Купа чорного диму могла бути наслідком неякісного редагування калібровок,тому,власне,почорніло масло,і вмерти мав двигун а не коробка.На дизелі,масло і без того чорніє,стає рідшим,коли його "розбавляє"дизпаливо і стукає колінвал
Якщо автомат,то дьорганина могла бути і від неї,а офіціали немають змоги відслідкувати чи чіповане авто,чи ні,а навпаки могли неякісно обслуговувати агрегати на протязі певного періоду,"бо нема майстра чи захворів",і самі довести до поломки агрегатів у багатьох їхніх клієнтів,або хто поліз у память автомата...і тому накрило коробку
Без образ :smile3:
Висловлювання не мали на меті когось образити,це лише моя думка по тій халепі,що сталася з Вашим авто!
Аватар користувача
In_Spector
Участник клуба
Повідомлень: 271
З нами з: 25 лютого 2011, 22:02
Автомобиль: ALTEA 1.9TDI BXE

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення In_Spector »

ото я почав темку...
поки що їжджу без проблем і без реклами скажу, що все влаштовує, окрім збільшеного розходу дизеля дес до!! 1 літра! (повязую цей недолік з зимою)
Можливо помилюся, але вискажу свою думку. Можливо все сказане Pioneer-ом має право на ствердження, але при умові, якщо не беручи до уваги технічну сторону процесу чіпування, водій зі зміною (чіпуванням) - змінює стиль водіння. Повірте, що не раз ловлю себе на думці, коли їду, що їду власне набагато агресивніше, ніж колись і це нормальне явище, оскільки прирість потужності очевидний. Однак це інколи, в перерважній більшості стилю водіння притримуюсь плавного, без ривків, двигун розкручюю не більше ніж на 2200-2500 - і цього МЕНІ цілком достатньо, як для їзди в межах міста, так і на трасі при швидкості 100 - 120 - більше не їжджу принципово. Тому тут говорити про коробку ще рано. Тим більше, що я прислухаюсь до кожного звуку і якщо щось - одразу на діагностику. Ніякого диму чорного ні я ні знайому, які їхали позаду - не видно, а масло чорніє майже після 100-200 км після заміни - це ж ДИЗЕЛЬ!
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab177655.gif[/img][/url]
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Irbis »

Ну мені чіпувати свій 1,4 змісту небагато, та і не дуже безпечно (судячи з отриманої раніше інформації :) ). Так що я тут чисто читаю ваші враження :)) Але ведіть себе добре! :warning:
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
Arey
Участник клуба
Повідомлень: 460
З нами з: 12 березня 2009, 21:17
Автомобиль: SEAT LEON
Звідки: Львів

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Arey »

Вчора поміняв Усі амортизатори на KYB Ultra SR
kayaba_ultra_sr.gif
Машина рулиться просто бомбезно, але хто любить комфорт тому не раджу, про нього забудьте :-D

Проте тепер різкі повороти і маневри не страшні, я задоволений :)

Величезне спасибі Sharik-у по-перше: гнучка цінова політика на різні види запчастин (усім раджу), а по-друге сервіс на високому рівні. Sharik дуже тобі вдячний :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Sharik
Участник клуба
Повідомлень: 413
З нами з: 04 травня 2010, 19:31
Автомобиль: Seat Altea
Звідки: м. Львів

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Sharik »

:) Та нема за що. Завжди радий!
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Developer »

але хто любить комфорт тому не раджу, про нього забудьте
Хмм.. А чо тоді на упаковці пише - Shock Absorber? Дурять нашого брата :)
Аватар користувача
Arey
Участник клуба
Повідомлень: 460
З нами з: 12 березня 2009, 21:17
Автомобиль: SEAT LEON
Звідки: Львів

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Arey »

Це ж спортивні амортизатори :)
Аватар користувача
Dargon
Участник клуба
Повідомлень: 142
З нами з: 15 квітня 2010, 18:27

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Dargon »

Завівся цвіркун в правому дефлекторі обдува. Хто знає чим травити?

Ну і питання в тему: Хтось робив повну "обесшумку" салона? Де у Львові роблять якісно і кіко коштує?
vic
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 196
З нами з: 19 грудня 2009, 21:30
Автомобиль: ALTEA 1.9
Звідки: LEMBERG

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення vic »

Не варто робити чіп-тюнінгу особливо на "нашому" пальному, ящо є можливість верни все назад. На ВАГівських машинах з такими двигунами як в нас є особливе "слабке місце" це маховик з подвійним зчепленям . Я раніше думав що ця хвороба тільки для двигунів 2.0 , виявляется на всіх від 1.9 до 5.0 тільки вже в нових конструктивах починаючи з 2010 року ніби покращили це. В мене посипався два роки тому при пробігу десь до 80тис.км в основному після 100тис.км але в декого і до 50тис.км буває , в мене після гарантії. Двигун сам по собі з заводу є по суті розкручений і звичайне зчеплення не справляєтся з таким моментом двигуна і тому друге а точніше перше зчеплення конструтивно впихнули в маховик як демфер. Якщо ти готовий морально і усвідомлюєш що чіпування приведе до збільення витрат на ремонт то тоді можливо чіпуватись. Маховик це гарантовано раніше посипиться від чіп-тюнінгу. Наступне це зменшення ресурсу роботи турбіни. Вартість маховика близько 1000USD турбіна більше 3500USD (в себе міняв по гарантії не витримала львівських доріг). Нормальний тюнінг це не просто прочіпувати блок двигуна але механічна переробка двигуна, заміна самої турбіни на іншу (відповідно вартість як мінімум самого тюнінгу різко зростає) балансування валів та багато іншого. Відповідно такий тюнінг варто робити для заводських двигунів великої потужності. А купляти завідомо машину з двигуном 1.9 і доводити ії до потужності базового 2.0 і відповідно зменшуючи ресур самого дивигуна це по суті безглуздно. Для прикладу заводський 2.0 дизель має 140 конячок наступні версії не просто чіпований блок управління а і інші турбіни, інші впускні і випускні тракти, реально він механічно конструтивом відрізняєтся. Але реально любий більш потужніший двигун вимагає кращого польного для бензинового двигуна це не 95 бензин а 98 бензин (я не говорю навіть про 92) в ралійних це бензин більше 100 а для дизелів вимога не 49 цитан а як мініму 51 цитановий дизель. Якісне пальне відповідно є більш енергетичне що вимагає інших систем охолодженя як двигуна так як і турбін. Тому в нас на Україні продаються в основному автомобілі з двигунами які можуть переварити погане пальне. Чому бензиновий 1.6 та тому що він зможе якось іхати на нашому 92 бензинові а бензинові FSi для нас перечіповані заводом під 95 хотя для Європи тільки під 98 бензин. Тому і дизеля 1.9 та 2.0 з насос форсунками що вони можуть но нашому 49 цитановому "якось" їздити.
Відповідно чіп-тюнінгові фірми будуть "вішати лапшу на вухи" це їх бізнес а модель бізнесу в Європі працює і всі хочуть вже Європу а реалі такі що ми "совок" в багатьох напрямках .
Аватар користувача
VADIM
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 267
З нами з: 07 квітня 2010, 14:37
Автомобиль: ALTEA 1.9 TDI
Звідки: ЛЬВІВ-ВИННИКИ

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення VADIM »

Vic,турбіна за 3500$-це дуже дорого,можна за 800-1000$ купити.Як ваш маховик посипався,які симптоми з*явилися?
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab177791.gif[/img]
Відповісти