Апгрейд Сеатів у Львові

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
In_Spector
Участник клуба
Повідомлень: 271
З нами з: 25 лютого 2011, 22:02
Автомобиль: ALTEA 1.9TDI BXE

Re: Львівська (: флудилка :)

Повідомлення In_Spector »

цілком вірна асоціація...
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab177655.gif[/img][/url]
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Львівська (: флудилка :)

Повідомлення Upgrade-auto »

Доброго дня всім Форумчанам.Знав і навіть надіявся що тема буде обговорюватися у Вас на форумі але довго ненаходив саму тему.Перечитав майже весь форум.Враження лише позитивні і від змісту тем,і від самої Спільноти.Таких небагато.
Отже,якщо я вже знайшов ,то можу "відповісти" за нашу роботу!
Запитуйте
Цін та адрес вказувати небуду,щоб Модератори не сприйняли як саморекламу.Постараюсь відповісти змістовно на Ваші повідомлення.(Нажаль не оперативно,брак часу)
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Upgrade-auto »

Розумію,що брак часу не лише у мене...а лід з асфальту скоро зійде. :)
Аватар користувача
Испанец
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5243
З нами з: 07 січня 2008, 22:24
Автомобиль: Golf mk1 vr6
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Львівська (: флудилка :)

Повідомлення Испанец »

Upgrade-auto писав: Отже,якщо я вже знайшов ,то можу "відповісти" за нашу роботу!
Запитуйте
Цін та адрес вказувати небуду,щоб Модератори не сприйняли як саморекламу.Постараюсь відповісти змістовно на Ваші повідомлення.(Нажаль не оперативно,брак часу)
кто автор прошивки?
Зображення
Аватар користувача
Pioneer
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2009, 23:03
Автомобиль: SportWagen:) - Santa FE
Звідки: Місто Лева

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Pioneer »

стикався і я вже з чіпом, одним словом більше року назад зачіпували ми хюндай також турбодизель, перші враження всіж ті що і написав автор вроді провал пропав і потужність огогого і все круто, тішились тішились і тут за деякий час почали зливати масло а воно аж чуть не з сажею машина почала пускати чорний дим, але це все недопорівняння з тим що через рік експлуатації вмерла коробка вартість якої складає майже як мій леон в салоні, після вскиття коробки і одноголосно всі майстри так само як і офіціали сказали що це не перша коробка і причина в ній чіп))) потужність то збільшують а коробка то не розрахована особливо автомат.+ нормальний чіп повинен робитися на стенді заміру потужності якщо і робити чіп раджу тільки за кордоноа а як мінімум Київ в нас цього робити не вміють знаю з власного негативного досвіду.
Underground Team
AutoBaza 18 team (Tuning & Sound Edition)
Virtual Tuning by Pioneer
Аватар користувача
ToLida
Участник клуба
Повідомлень: 1832
З нами з: 11 березня 2009, 18:39
Автомобиль: Seat Tolida SW 1.6i
Звідки: Львів, (067)9606987

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення ToLida »

Упс...
От я не розумію, нашо хотіти зробити ше шось ліпшіше з тим, шо і так дууууже добре зроблено? Кому треба оті чіпи? Наші ж автики і так - найкращі!
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab170872.gif[/img][/url]

[b][color=#BF00BF]Аж КАПЕЦЬ як все АЛІҐАНСЬКО!!![/color][/b]
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення puff »

Лідуся, як каже наш брат молодший: "Нєт прідєла совєршенству" :)
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Upgrade-auto »

Pioneer писав:стикався і я вже з чіпом, одним словом більше року назад зачіпували ми хюндай також турбодизель, перші враження всіж ті що і написав автор вроді провал пропав і потужність огогого і все круто, тішились тішились і тут за деякий час почали зливати масло а воно аж чуть не з сажею машина почала пускати чорний дим, але це все недопорівняння з тим що через рік експлуатації вмерла коробка вартість якої складає майже як мій леон в салоні, після вскиття коробки і одноголосно всі майстри так само як і офіціали сказали що це не перша коробка і причина в ній чіп))) потужність то збільшують а коробка то не розрахована особливо автомат.+ нормальний чіп повинен робитися на стенді заміру потужності якщо і робити чіп раджу тільки за кордоноа а як мінімум Київ в нас цього робити не вміють знаю з власного негативного досвіду.
Скажу більше і мабуть непомилюсь-не потрібно чіпувати авто біля супермаркету і по 5 чи 10 зразу,бо дешевше!Нам довелося перекалібровувати таку роботу,тому що витрата зросла на 2 і більше літра ,але з часом і потроху.В чому фокус,сам незрозумів,але авто обслуговувалось по двигуну у нас,а чіпував біля магазину-бо дешевше і знижка на 5 авто з одного клубу.Це я про ховрахів з 2.0CRDI.
Механічну трансмісію чіпом не загониш,тільки силою ума і якістю ПММ а автомат тимпаче-багато разів консультувався з агрегатчиками щодо цього питання і відповідь одна-ні.При чому адаптивна трансмісія,яка тепер найпопулярніша,навпаки сприймає чіп як бонус!
Востаннє редагувалось 17 лютого 2012, 21:30 користувачем Upgrade-auto, всього редагувалось 1 раз.
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Upgrade-auto »

ToLida писав:Упс...
От я не розумію, нашо хотіти зробити ше шось ліпшіше з тим, шо і так дууууже добре зроблено? Кому треба оті чіпи? Наші ж автики і так - найкращі!
Ваші автики і дійсно одні з найкращих і не лише в плані чіп-тюнінгу.Дуже вже великий потенціал ВАГів захований в програмі!І ще більший з"їла екологія!
Востаннє редагувалось 17 лютого 2012, 21:31 користувачем Upgrade-auto, всього редагувалось 1 раз.
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Львівська (: флудилка :)

Повідомлення Upgrade-auto »

Испанец писав:кто автор прошивки?

Автор GTClub місто-герой і столиця України Київ.Кого з гордістю представляю в м.Львові.Хвалити не буду,щоб не врікти :-D ,
Аватар користувача
Испанец
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5243
З нами з: 07 січня 2008, 22:24
Автомобиль: Golf mk1 vr6
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Львівська (: флудилка :)

Повідомлення Испанец »

Upgrade-auto писав:
Автор GTClub місто-герой і столиця України Київ.Кого з гордістю представляю в м.Львові.Хвалити не буду,щоб не врікти :-D ,
а кто автор у GT-club?
Зображення
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Upgrade-auto »

Власне GTClub і автор
Аватар користувача
Испанец
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5243
З нами з: 07 січня 2008, 22:24
Автомобиль: Golf mk1 vr6
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Испанец »

Upgrade-auto писав:Власне GTClub і автор
странно, они сами вроде не писали
Зображення
Upgrade-auto
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 09:43
Автомобиль: Вже і того нема

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Upgrade-auto »

Коли?
Аватар користувача
Испанец
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5243
З нами з: 07 січня 2008, 22:24
Автомобиль: Golf mk1 vr6
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Апгрейд Сеатів у Львові

Повідомлення Испанец »

Upgrade-auto писав:Коли?
завжди
Зображення
Відповісти