Zanzibar Auto Sound Fest! Змагання з автозвуку 16.11.2012

Модератори: Olka, APod, ToLida

Відповісти
Аватар користувача
Pioneer
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 221
З нами з: 04 листопада 2009, 23:03
Автомобиль: SportWagen:) - Santa FE
Звідки: Місто Лева

Zanzibar Auto Sound Fest! Змагання з автозвуку 16.11.2012

Повідомлення Pioneer »

Доброго дня чи вечора усім!

Знаю що трошки пізно але всетаки ми вирішили спробувати організувати мінімальні змагання з автозвуку (spl challenge, sq challenge) у Львові! Як фанат такої справи і взагалі авто знаю, що мало чого відбувається у Львові а саме з автозвуку, тому ми і нічний клуб Zanzibar спробуємо започаткувати таку традицію.

Також запрошуємо усіх хто небайдужий до авто, тюнінгу, автозвуку і взагалі хто любить гарно проводити час приєднатися на нашу вечірку в честь закриття сесозу з Авто звуку в Україні.

В програмі змагання (spl challenge) - Звуковий тиск (sq challenge) - якість звуку, а також море позитивної енергії настрою і цікавих конкурсів.

Ми намагатимемося зробити все на найкращому рівні, уся детальна інформація, а також правила участі зявляться за кілька днів.

Буде 2 класи з sq challenge, а також 3 класи з spl challenge, реєстрація в класі - 50грн. І звичайно ж нагородження кубками та грамотами, а також заохочувальні призи за конкурси.

Приїжджай і клич друзів!!! Я хочу наголосити, що це не будуть змагання на рівні України чи області, тому прошу приїжджати усіх бажаючих!Не важливо новачок ти чи професіонал, давайте просто впровадимо таку традицію у Львові і можливо з кожним сезоном ми будемо щораз більше і більше зацікавлювати людей.

Все відбуватиметься на тереторії Занзібару,
реєстрація з 14:00 до 15:00
15:00 початок змагань, заміри звукового тиску та судіння авто.
23:00 нагородження призерів в приміщені Занзібару
24:00 початок вечірки (вхід в Занзібар до 23:00 безкоштовний!!! з 23:00 - 50грн)

Попередня реєстрація авто тут, а також за декілька днів у групі Вконтакті та за телефонами.

Зображення
Underground Team
AutoBaza 18 team (Tuning & Sound Edition)
Virtual Tuning by Pioneer
Відповісти