Львівські АЗС для SEAT's

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
Ihor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 236
З нами з: 28 січня 2009, 08:48
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Ihor »

FaNaT писав:Заправляюсь 95 або 92 на ОККО. На кришці бензобака написано 95/(91).
Ти нічого не путаєш? Для 2.0 FSI рекомендовано мінімум простий 95!
Аватар користувача
FaNaT
Участник клуба
Повідомлень: 22
З нами з: 17 вересня 2009, 15:18
Автомобиль: Seat Leon 2.0 FSI
Звідки: Львів

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення FaNaT »

Ihor писав: Ти нічого не путаєш? Для 2.0 FSI рекомендовано мінімум простий 95!
Не плутаю. Двигуни FSI 2.0 бувають: BVY (Euro4)- 98/95, BVZ (Euro2)- 95/91. В мене BVZ.
http://forum.seat-club.net/viewtopic.ph ... vy#p189395
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення rulon »

Так як маю корпоративну карточку WOG, то заправлявся з самого початку тільки Мустангом. Але вирішив попробувати і інші заправки:
1. ANP (та що на перехресті Липинського-Промислова) вибрано саме цю заправку так як коло офісу. Суб"єктивний результат в порівнянні з Мустангом - не повірите але машинка вроді стала краще розганятись).
2. GFC (та що на виїзді з міста на Кульпарківській) вибрано саме її так як їхав до батьків в район і бак був практично сухий. Суб"єктивний результат в порівнянні з Мустангом - машинка стала гірше розганятись.

Резюме: так як заставляю себе вірити рекламі про бензин Мустанг + є ще й карточка, то буду і дальше заправлятись ним. Але АNP приємно здивували своїм 95 (до тепер щось недовірливо до них ставився). А GFC навпаки - розчарувався в них.

Тести проводились чисто для себе. До якоїсь реклами ніякого відношення не мають.
Andrew Cordobas
Солдат
Солдат
Повідомлень: 16
З нами з: 16 березня 2010, 16:55

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Andrew Cordobas »

До АНП чомусь всі недовірливо ставляться. Про gFC щось поки не чув нічого злого. А от ОККО мене вбив - http://forum.seat-club.net/viewtopic.php?f=59&t=12663. - Дуже скромні!
Аватар користувача
Lyubik
Участник клуба
Повідомлень: 113
З нами з: 08 травня 2010, 10:38
Автомобиль: Seat Cordoba Sport 2.0
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Lyubik »

Поділюся і я враженнями. В принципі завжди заправлявся на ОККО і попередні машини також, бо це ж ОККО.... поки не попав в теке, що заправився на ОККО у Винниках А95, був на нулі, доїхав десь приблизно до Городоцької і началось, дивна поведінка оборотів, гуляли тенди-сенди, потім доїжджаючи до роботи відчув, що нажимаючи різко на газ, як би захльобіється, аж хочеться вийти попхати :) Ось так, добре що заправив не багато, не мав при собі грошей. На другий день з роботи, поїхав на кілцеву трасу на Шел, порадили хлопці, коли виїздив вже досить тої, залив V-power, до повного, з обіду, до вечора, ще щось вимахувалася, а потім, як заспіває, аааахххххх. Від того часу, якщо і заправляю на ОККО, то при без виході, чучуть і 95-puls. А так, то GFS- пробував і 95-super і просту, трошечки різницю чути, та якість влаштовує, Шел- радять V-power, не спорю, їде класно, але розхід ніби більший, але це на мою думку!
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab133370.gif[/img][/url]
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Developer »

Сьогодні повернувся з маленької відпустки (саме тому і не був на попередньому зібрані :-( ) і при розмові зі знайомим заікнувся шо їду заправлятися, а то шось перед відпусткою майже на нуль виїздив. Я заправляюся завжди на GFC на виїзді з кульпарківської звичайним 95-тим. Якшо десь далеко їду, то можу порадуваті свою жовтеньку 95 Super :). Але сьогодні знайомий переконав спробувати Shell. Казав шо у свій Ріо залив 92-ий і вона в нього їде ні чим не гірше ніж на 95-тому. А на V-power, казав шо просто пісня а не їзда :).

Я вирішив для початку не розкошелюватися і спробувати звичайний 95-тий. Я не знаю чи то в мене досвіду мало, чи я так не гасаю, чи я чогось не відчуваю :-(, але якоїсь різниці я шось не відчув. Доцільности переплачуваті 9 коп порівняно з GFC покищо не бачу, але ше трошки поїжджу :). Може шось відчую.
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Irbis »

До речі на Залізничній збудували ще одну GFC B-) Ще не відкрили, але я замаячу коли відкриють. Маю картку в них дісконтну також. 5 коп на літр, але все рівно приємно. Деколи 10 на літр, роблять акції різні :) Хоч останній раз на ВОГ заправився. Також досить непогано хочу сказати. ОККО - отстой. :bad:
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
Lyubik
Участник клуба
Повідомлень: 113
З нами з: 08 травня 2010, 10:38
Автомобиль: Seat Cordoba Sport 2.0
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Lyubik »

Так-так, на вул. Залізничний відкривається GFS, бачу щодня :) , чекаю відкриття, працюю близько, доречі, Irbis, частенько твою машину бачу, напевно твою... на залізничній!! ;-)
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab133370.gif[/img][/url]
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Irbis »

Так, мою ;)
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Developer »

2 Irbis
Маю картку в них дісконтну також.
То шось з розряду таких як на ОККО і Шелл? Чи то якось по іншму отримувати треба :). Питаю, бо скільки там не заправлявся (інколи навіть цілими баками їх супер лив), але шось жодного разу карточку мені не пропонували :-(
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Irbis »

Я запитав бо знав про таку від тюнінг клуба. Дали анкету, заповнив, дав 5 грн. вроді і чекав. Досить довго, може до місяця навіть. Потім на заправку в черговий раз приїхав і запитався, картка вже була. А так подзвонити мали б. На окко і шел не такі, там накопичувати щось треба і таке інше. А тут знижка в бак і все :) ну небагато звісно на баку (40л) - 2-4 грн. але все рівно якось нічого :)
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Developer »

Супер, треба буде і собі так запитати ;-)
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення AndrewK »

Irbis писав:Хоч останній раз на ВОГ заправився. Також досить непогано хочу сказати. ОККО - отстой. :bad:
Аналогічно. Значить не одному мені так здається ;-)
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Barton
Участник клуба
Повідомлень: 115
З нами з: 17 травня 2010, 14:10
Автомобиль: Seat Leon FSI Чорний
Звідки: Івано-Франківськ, Львів

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Barton »

Останній раз заправлявся 21.05.10 АЗС ВОГ біля готелю Вікінг на обїзній Львова - вражень море
1. Розхід збільшився +2л/100км як мінімум
2. При нормальному старті з світлофора таке враження що вихлоп СІРО-СИНЬОГО кольору
3. Після заправки(машина була одна на заправці) заправщик ЗАБУВ закрити кришку бака, це можна зрозуміти - купа роботи у людини.
4. Туалет не працює
В загальному - я уже 100 раз пожалів шо туда заїхав, просто не знав де слідуюча заправка
Більше туда не поткнусь і вам не раджу
Присоединяйся к темной стороне! У нас есть печеньки!
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Львівські АЗС для SEAT's

Повідомлення Developer »

Пробував Shell V-Power. Чесно-кажучи якусь суттєву різницю не відчув. Тому не бачу сенсу платити майже 10грн, за присадки, які шось там мені почистять :) .
Відповісти