Приймайте новенького

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
Stef
Участник клуба
Повідомлень: 655
З нами з: 19 вересня 2008, 12:58
Автомобиль: SEAT LEON 1.6 LPG
Звідки: Бандерштадт
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення Stef »

e@gle писав:Привіт всім щасливим власникам Seat'ів.
Завтра починаю процес оформлення документів на "злого сусліка" Ibiza Sport.
Перша машина, немаю досвіду, а тому багато питань, буду дуже вдячний за відповіді та пропозиції...

1. Захист мотору. Шеф(менеджер з продаж, Олександр) казав, що то не потрібне...але всі чомусь ставлять, теж поставлю мабуть.
2. Блокування на коробку - теж різні думки, мовляв "вижав щеплення і відкотив", та, знову ж, багато хто ставить - що порадите?
3. Срібний металік(хотів білу чи жовту) - мабуть потрібні бризговики(оригінальні - ~1000 грн)?
4. Чохли на сидіння взагалі - то елементи для модних власників TAVRIA Supercharged (з наклейками типу "Night Racer"/"Turbo"/"Grand Tourismo"), але, з іншого боку захистять салон від розмазаних кусочків шоколаду etc.
5. Коврики - сеатівські рідні - ~700-800 грн., воно мені треба, чи купити якісь універсальні?
6. Іздитиму час від часу в дальній закордон, тому не знаю чи варто тонувати...Що порадите? 20%, чи не тонувати взагалі?

Ще раз дякую,
Буду радий заджойнитись, якщо приймете мене в "родину"(багато вже вас там?)
Вітаємо!і щиро,запрошуєм "молоду кров" в клуб,повір з машиною не промазав,ну в цьому згодом сам переконаєшся!
Моя думка:
1.В мене не має,але хотів би,поки гроші підзбирую...в принципі зі захистом спішити не треба аж так,за винятком якщо їзда планується по вже аж надто хренових дорогах...поки цілий пластмасовий-можна їздити так!
2.вважаю не зовсім актуальне(вроді з клубу ніхто й не має),якщо є страхівка і не тільки тому...
3.будеш близнюком Олсема))) ну сам не маю,але теж було б не погано,вирішуй як по грошах справи-можна на зекономлені на блокуванні КПП)))
4.от якби хоть якісь напіворигінальні чохли з надписами типу Сеат,Кордоба-Ібіца - то можна,але з ними і проблеми,немає,хіба Ірбіс шось там нарив,на зустрічі розпитаєш!!!
5.Коврики-звичайно що Універсальні,або(користуйся пошуком) Запорізькі зроблені по лекалах оригінальних,але вони тканинні!
6.поки жоден Клаббер не затонований,але то по-бажанню,"кашу маслом не зіпсуєш"!!!
Приїжай щовівторка перед салоном Автотрейдінгу о 19:00,раді вітати!
Нас вже десь 15,але регулярних клабберів 7-8,так що сам не залишишся,чекаємо!
Аватар користувача
Arey
Участник клуба
Повідомлень: 460
З нами з: 12 березня 2009, 21:17
Автомобиль: SEAT LEON
Звідки: Львів

Re: Приймайте новенького

Повідомлення Arey »

Вітаємо:) тепер Ти щасливий власник Seat - а це повір класні машинки я думаю сам в цьому переконаєшся:)
2. Є блок руля Гарант дуже прикольна недорога і проста в користуванні штука тим більше набагато ефективніша за блокування коробки + Сеат практично не котується у крадіїв:))))))
4. Чохли б не радив, тим більше виробник не радить їх ставити якщо є подушки безпеки в кріслах, також слід зазначити що сідушки з якісної тканини міцної виносливої і легко миються - за рік часу в мене як нові:)
Аватар користувача
AleXXX DSG
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 квітня 2009, 21:42
Автомобиль: Altea XL 2.0 TDI DSG
Звідки: Черкассы, тел. 093-913-24-11 - Александр, E-mail: ranok33@rambler.ru, www.seat.ua
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення AleXXX DSG »

e@gle писав:Привіт всім щасливим власникам Seat'ів.
Завтра починаю процес оформлення документів на "злого сусліка" Ibiza Sport.
Перша машина, немаю досвіду, а тому багато питань, буду дуже вдячний за відповіді та пропозиції...

1. Захист мотору. Шеф(менеджер з продаж, Олександр) казав, що то не потрібне...але всі чомусь ставлять, теж поставлю мабуть.
2. Блокування на коробку - теж різні думки, мовляв "вижав щеплення і відкотив", та, знову ж, багато хто ставить - що порадите?
3. Срібний металік(хотів білу чи жовту) - мабуть потрібні бризговики(оригінальні - ~1000 грн)?
4. Чохли на сидіння взагалі - то елементи для модних власників TAVRIA Supercharged (з наклейками типу "Night Racer"/"Turbo"/"Grand Tourismo"), але, з іншого боку захистять салон від розмазаних кусочків шоколаду etc.
5. Коврики - сеатівські рідні - ~700-800 грн., воно мені треба, чи купити якісь універсальні?
6. Іздитиму час від часу в дальній закордон, тому не знаю чи варто тонувати...Що порадите? 20%, чи не тонувати взагалі?

Ще раз дякую,
Буду радий заджойнитись, якщо приймете мене в "родину"(багато вже вас там?)
Привет!
Мои поздарвления!!!
Отличная машинка!!!
По вопросам, отписал в личку. ;-)
[b]AleXXX DSG[/b]
[color=#4000BF]ranok33@rambler.ru[/color]

[img]http://forum-lines.ru/rez/ab58371.gif[/img]
e@gle

Re: Приймайте новенького

Повідомлення e@gle »

Arey писав:Вітаємо:) тепер Ти щасливий власник Seat...
22 роки - проблемно отримати кредит :)
але в ВольксБанку казали, що можливо дадуть:) ... тримаю кулаки.

BTW, дякую за поради
Аватар користувача
AleXXX DSG
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 квітня 2009, 21:42
Автомобиль: Altea XL 2.0 TDI DSG
Звідки: Черкассы, тел. 093-913-24-11 - Александр, E-mail: ranok33@rambler.ru, www.seat.ua
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення AleXXX DSG »

22 роки - проблемно отримати кредит :)
але в ВольксБанку казали, що можливо дадуть:) ... тримаю кулаки.

Если есть БМБ банк в вашем регионе...там выдают кредит именно под Сеат...у них с импортёром подписан контракт.
[b]AleXXX DSG[/b]
[color=#4000BF]ranok33@rambler.ru[/color]

[img]http://forum-lines.ru/rez/ab58371.gif[/img]
e@gle

Re: Приймайте новенького

Повідомлення e@gle »

AleXXX DSG писав:Если есть БМБ банк в вашем регионе...там выдают кредит именно под Сеат...у них с импортёром подписан контракт.
Розглядав цю пропозицію з самого початку
Перевага:
Офіс якраз під моїм(в Оптіма Плаза);
Недолік:
28% проти 23% у Волькс банку.

Щось придумаю, надто вже мені Ibiza вподобалась ;-)
Аватар користувача
AleXXX DSG
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 квітня 2009, 21:42
Автомобиль: Altea XL 2.0 TDI DSG
Звідки: Черкассы, тел. 093-913-24-11 - Александр, E-mail: ranok33@rambler.ru, www.seat.ua
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення AleXXX DSG »

Щось придумаю, надто вже мені Ibiza вподобалась ;-)[/quote]

Попробуй ещё Астра банк...у них было 25% на 7 лет, со взносом 50%
[b]AleXXX DSG[/b]
[color=#4000BF]ranok33@rambler.ru[/color]

[img]http://forum-lines.ru/rez/ab58371.gif[/img]
inflames
Участник клуба
Повідомлень: 183
З нами з: 11 жовтня 2008, 12:28
Автомобиль: Chevrolet Lacetti 1.8SX
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення inflames »

e@gle писав:Привіт всім щасливим власникам Seat'ів.
Завтра починаю процес оформлення документів на "злого сусліка" Ibiza Sport.
Перша машина, немаю досвіду, а тому багато питань, буду дуже вдячний за відповіді та пропозиції...

1. Захист мотору. Шеф(менеджер з продаж, Олександр) казав, що то не потрібне...але всі чомусь ставлять, теж поставлю мабуть.
2. Блокування на коробку - теж різні думки, мовляв "вижав щеплення і відкотив", та, знову ж, багато хто ставить - що порадите?
3. Срібний металік(хотів білу чи жовту) - мабуть потрібні бризговики(оригінальні - ~1000 грн)?
4. Чохли на сидіння взагалі - то елементи для модних власників TAVRIA Supercharged (з наклейками типу "Night Racer"/"Turbo"/"Grand Tourismo"), але, з іншого боку захистять салон від розмазаних кусочків шоколаду etc.
5. Коврики - сеатівські рідні - ~700-800 грн., воно мені треба, чи купити якісь універсальні?
6. Іздитиму час від часу в дальній закордон, тому не знаю чи варто тонувати...Що порадите? 20%, чи не тонувати взагалі?
1. ставь, у нас дороги с а$$енными ямами и булыжниками
2. если будет каско то пофиг :)
3. на вкус и цвет.... как по мне больше либо желтый либо красный ... черный а потом металик
4. чехлы это всегда хорошо...
5. по поводу ковриков надо спросить у Олега... Irbis
6. тонируй ... только я не вкурсе сколько там допуск за кордоном чтоб проблем небыло..а то без тонировки оно вообще аквариум
Аватар користувача
STOMATOLOH
Участник клуба
Повідомлень: 122
З нами з: 15 вересня 2009, 21:51
Автомобиль: SEAT Leon 2.0 FSI
Звідки: Львів

Re: Приймайте новенького

Повідомлення STOMATOLOH »

Да вчера купил. но жду пятници штоб доставили сеат леон спорт ваген 2.0 фсі
Аватар користувача
Stef
Участник клуба
Повідомлень: 655
З нами з: 19 вересня 2008, 12:58
Автомобиль: SEAT LEON 1.6 LPG
Звідки: Бандерштадт
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення Stef »

STOMATOLOH писав:Да вчера купил. но жду пятници штоб доставили сеат леон спорт ваген 2.0 фсі
Ну то вітаєм,чекаємо на зустрічі!!!
Аватар користувача
Arey
Участник клуба
Повідомлень: 460
З нами з: 12 березня 2009, 21:17
Автомобиль: SEAT LEON
Звідки: Львів

Re: Приймайте новенького

Повідомлення Arey »

Вітаємо! У вівторок чекаєм :)
Аватар користувача
APod
Участник клуба
Повідомлень: 942
З нами з: 30 січня 2009, 18:49
Автомобиль: SEAT Leon
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення APod »

Зображення
[url=http://ua.uefa.com/uefaeuro2012/hostcountries/ukraine/city=2152/index.html][img]http://www.mazdaclub.ua/forum/uploads/av-15069.png?_time=1276340183[/img][/url]
Аватар користувача
Arey
Участник клуба
Повідомлень: 460
З нами з: 12 березня 2009, 21:17
Автомобиль: SEAT LEON
Звідки: Львів

Re: Приймайте новенького

Повідомлення Arey »

To APod: ото смайлик ржачний прям як моя футболка Волком :-D
Аватар користувача
AleXXX DSG
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 квітня 2009, 21:42
Автомобиль: Altea XL 2.0 TDI DSG
Звідки: Черкассы, тел. 093-913-24-11 - Александр, E-mail: ranok33@rambler.ru, www.seat.ua
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення AleXXX DSG »

1. Захист мотору...
2. Блокування на коробку...
3. ...мабуть потрібні бризговики(оригінальні - ~1000 грн)?
4. Чохли на сидіння взагалі - то елементи для модних власників ...
5. Коврики - сеатівські рідні - ~700-800 грн., воно мені треба, чи купити якісь універсальні?
6. Іздитиму час від часу в дальній закордон, тому не знаю чи варто тонувати...Що порадите? 20%, чи не тонувати взагалі?

ПРивет! ;-)
Как успехи?
Ещё есть необходимость в приобритении допов? :)
[b]AleXXX DSG[/b]
[color=#4000BF]ranok33@rambler.ru[/color]

[img]http://forum-lines.ru/rez/ab58371.gif[/img]
Аватар користувача
pan-paul
Участник клуба
Повідомлень: 187
З нами з: 21 серпня 2009, 17:40
Автомобиль: SEAT Toledo 2.0 TDi
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Приймайте новенького

Повідомлення pan-paul »

STOMATOLOH писав:Да вчера купил. но жду пятници штоб доставили сеат леон спорт ваген 2.0 фсі
Привіт, машинку привезли? Будеш в вівторок? :rally:
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab111366.gif[/img][/url]
Відповісти