Кто страховал Seat Ibiza(Cordoba) 2.0 Sport 2008

bigimot
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 265
З нами з: 23 червня 2010, 10:28
Автомобиль: СЕАТ КОРДОБА спорт
Звідки: Днепропетровск

Re: Кто страховал Seat Ibiza(Cordoba) 2.0 Sport 2008

Повідомлення bigimot »

Врядли я ошибаюсь.Такое понятие как бонификация годового платежа при безаварийной езде,думаю,Вам знакома.Там она применяется априори,а у нас?
Аватар користувача
samvexler
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 216
З нами з: 16 липня 2008, 16:46
Автомобиль: Smart ForTwo
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Кто страховал Seat Ibiza(Cordoba) 2.0 Sport 2008

Повідомлення samvexler »

bigimot, звичайно, використовується. В Брокбізнесі, де я працюю завжди є додаткова знижка від тарифа, якщо клієнт відїздив по каско без пригод. Більше того в нас є наказ, згідно якого, просто зберігається минулорічний тариф, або -15% при обрахунку по нових тарифах (самі розумієте , що кожного року страхові переглядають тарифи на каско)
bigimot
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 265
З нами з: 23 червня 2010, 10:28
Автомобиль: СЕАТ КОРДОБА спорт
Звідки: Днепропетровск

Re: Кто страховал Seat Ibiza(Cordoba) 2.0 Sport 2008

Повідомлення bigimot »

Очень рад,что Ваша страховая компания работает таким замечательным образом.Однако,Вы немного неправильно поняли, вероятно, мой вопрос.Не оставить прошлогодний тариф,а дать 10% скидки от первоначального за каждый год безаварийной езды в течение первых четырех лет страхования автомобиля.Такая вот система страховки применяется за рубежом. ;-)
Аватар користувача
samvexler
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 216
З нами з: 16 липня 2008, 16:46
Автомобиль: Smart ForTwo
Звідки: UA/ Lviv
Контактна інформація:

Re: Кто страховал Seat Ibiza(Cordoba) 2.0 Sport 2008

Повідомлення samvexler »

bigimot, в нас є 2 варіанти, залежно чи є бажання зберегти попередні умови каско чи якщо він хоче перерахувати з нуля і отримати ще бонусну знижку за беззбитковість =) Незнаю, як інші, але в нас в Брокбізнесі таке довгий час вже практикується і клієнти задоволені =)
Аватар користувача
Fleetwood
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 206
З нами з: 23 жовтня 2011, 17:39
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0 Sport
Звідки: м.Черкаси

Re: Кто страховал Seat Ibiza(Cordoba) 2.0 Sport 2008

Повідомлення Fleetwood »

опять моя тачка оценена в 95000... Парадокс нашых страховщиков мля... :pleasantry:
Vladimir
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1176
З нами з: 12 квітня 2009, 11:05
Автомобиль: SEAT CORDOBA 2.0
Звідки: Украина
Контактна інформація:

Re: Кто страховал Seat Ibiza(Cordoba) 2.0 Sport 2008

Повідомлення Vladimir »

Вот именно ВЫРВАТЬ . сами обычно не платят! Мою машину страховики через год, оценивали дороже чем новая в салоне. дважды пытался договориться. Уперлись думали если кредитная , то никуда не денусь и застрахую. :-D . застраховал в пзу, принес копию договора в банк и на все звонки у меня был один ответ: Мой автомобиль застрахован!
Відповісти