Первый раз за границу на авто

arturkin
Капитан
Капитан
Повідомлень: 483
З нами з: 30 червня 2014, 20:35
Автомобиль: Leon II FSI Stylance
Звідки: Одесса

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення arturkin »

Адекватный наоборот :)
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення AndrewK »

Курва, українацеєвропа...
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Vladimir_SF
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 7470
З нами з: 25 травня 2012, 21:44
Автомобиль: Volvo XC60, S60 / Doblo
Звідки: Киев

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення Vladimir_SF »

Aleexey писав:Сколько раз останавливали за скоростной режим, штраф был максимум 100zl
Это где ?? В городе и превышение +5 км ? На автобаме совсем другие расценки :facepalm:
Volvo XC60 2.4 Bi turbo - R Design ( CHIP Polestar + K&N), Dual exhaust
Аватар користувача
Bilog
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 775
З нами з: 03 грудня 2009, 16:11
Автомобиль: SEAT LEON Altea XL TDI
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення Bilog »

Вернулся с Польши 10 марта, ехал по а4 110км/час, эконом режим , маленький расход топлива, так меня обгоняли и 140 и 150 , бывало как стоячего, такое ощущение, что всем плевать, в городе тож ездунов хватает, есть кто соблюдает правила , едит 30 там где надо. В основном нарушает молодежь, на мотах и заряженных тачилах с громким выхлопом. Был удивлен очень , причем наваливают в центре города. Город не очень большой 50-70 тысяч населения, на улицах после 18:00 никого практически нет. Магазины работают в субботу и воскресенье до 13:00 и до 16:00.
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення AndrewK »

Чувак, зрозумій одну просту річ. Місцеві знають де і коли можна навалювати, а де це робити гостро протипоказано.
Для туриста це може потягнути дуже і дуже серйозні наслідки.
Зокрема я, коли повертаюсь з України в неділю після обіду, знаю один участок довжиною близько 50км навіть не автобану, а звичайної швидкісної траси з лімітом 110, де можна робити все що завгодно, особисто там бігав з однією бехою на швидкостях під 200. Варто лише не забувати про одну автоматичну камеру. В інші дні і в інший час там можна легко вляпатися на патруль, який взує по повній. З автобанами те саме, є місця де це зійде з рук, а є й інші, де це буде дорого і складно. З населеними пунктами ще складніше, без знання місцевих реалій краще не вимахуватися.
Якщо взяти той же Будапешт - трапилась стихійна поїздка з західного на східний виїзди між моїм гетцом і феррарі випадкового попутника, обоє смалили як хотіли (я знаю де камери), зрештою у мене була перевага в пару корпусів, але після крайньої камери на східній стороні чувак таки увалив в зокат...
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
-=VJ=-
Майор
Майор
Повідомлень: 521
З нами з: 23 листопада 2008, 18:37
Автомобиль: Toledo Superwagen 2008
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення -=VJ=- »

AndrewK писав:Зокрема я, коли повертаюсь з України в неділю після обіду
Ви там, схоже, частий гість :)
Я от вирішив в кінці травня вперше в Європу виїхати - махнути по головним містам півдня Польщі - Краков, Вроцлав, Познань, Варшава, Люблін і назад. Сам, без нічого, просто розвіятися і в замках погуляти.
Це сильно велика авантюра, як скажете? :)
Аватар користувача
Tocc
Майор
Майор
Повідомлень: 581
З нами з: 19 березня 2017, 22:58
Автомобиль: Altea XL 1,6 TDI 5 Celtik

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення Tocc »

-=VJ=- писав: вирішив в кінці травня вперше в Європу виїхати - махнути по головним містам півдня Польщі - Краков, Вроцлав, Познань, Варшава, Люблін і
... я тоже, но хотелось бы подальше.
Зображення
Аватар користувача
-=VJ=-
Майор
Майор
Повідомлень: 521
З нами з: 23 листопада 2008, 18:37
Автомобиль: Toledo Superwagen 2008
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення -=VJ=- »

Tocc писав:... я тоже, но хотелось бы подальше.
На перший раз, думаю, мені і так вистачить вражень :)
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення AndrewK »

Я там не гість, я там (в Угорщині, якщо точніше) жуву з сім'єю :)
Стосовно Польщі я не великий знавець, але в будьякому випадку варто. Розплануй подорож, де ти зупинишся наніч, та й по всьому. Європа цікава і комфортна
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Лёшик
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3368
З нами з: 26 травня 2009, 10:47
Автомобиль: e-Golf + Q5
Звідки: BrovarDorf

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення Лёшик »

Придумай/почитай на форумах маршрут, побукай гостиницы и в путь. С биометрическим паспортом все легко и просоо, сел да поехал.
Мой бортовик Leon goes black (уже продан)))))
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення vasilis »

Аватар користувача
Лёшик
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3368
З нами з: 26 травня 2009, 10:47
Автомобиль: e-Golf + Q5
Звідки: BrovarDorf

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення Лёшик »

Беометрию, доки на машину и права. О чем там целую статью писать
Мой бортовик Leon goes black (уже продан)))))
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення AndrewK »

Статья бредовая. Кому нафиг надо временный талон? Да и так называемые "международные" права за границей ничего кроме смеха не вызовут
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення vasilis »

AndrewK писав:Статья бредовая. Кому нафиг надо временный талон? Да и так называемые "международные" права за границей ничего кроме смеха не вызовут
Смех вызывает, когда безапеляционные утверждения на основании только своего собственного локального опыта пытаются обобщить на все случаи и всех людей.
К тому же, не приведено ни одного документа-ссылки, который бы доказывал обратное.
То, что вас лично никто на останавливал на дороге или того местного полицая удовлетворил ваш набор документов вовсе не обозначает, что так обязательно будет у всех и во всех странах. А ведь ветка называется "первый раз за границу на авто" и такому человеку лучше перестраховаться, т.к. он вообще будет боятся всего и всех (вы то с полицаем договоритесь), да и статья рекомендует, а не настаивает "А дополнительно, если владельцем авто является другое лицо, будет нелишней нотариальная доверенность от владельца ТС (то есть, от человека, чье имя и фамилия указаны в техпаспорте). Также, как вариант, в СЦ МВД можно заказать временный регистрационный талон на автомобиль. ". Там и ссылка есть на официальную страницу ГСЦ МВД - ее игнорировать, просто потому, что "Статья бредовая" ?
Беру первую же попавшуюся страну в начале списка - Австрия и читаю на стр. http://hsc.gov.ua/yaki-dokumenti-neobhi ... mu-zasobi/
"Які документи необхідні для виїзду за кордон на транспортному засобі ?" выбираем "Я не є власником ТЗ" читаем, думаем...
Необхідні документи для виїзду за кордон:
1. Національне посвідчення водія
2. Тимчасовий реєстраційний талон / доручення на право керування транспортним засобом особою, що перетинає кордон
3. Розпізнавальний знак України на транспротному засобі
4. Договір обов`язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів
5. Державний номерний знак на ТЗ
Аватар користувача
demey
Администратор
Администратор
Повідомлень: 11395
З нами з: 07 серпня 2006, 15:42
Автомобиль: Audi A4 Allroad
Звідки: Киев

Re: Первый раз за границу на авто

Повідомлення demey »

@vasilis
Так это национальная особенность. Не разбираться, страдать, а потом называть кого то плохими словами, типа "тупо доколебались". Я встречал людей, которые ничего не зная о нормах ввоза того же алкоголя на территорию Украины, мне с пеной у рта доказывали какие же таможенники редиски.
Зображення
Overload - Якісне налаштування вашого авто
Відповісти