Мой первый Seat Ibiza 1.2 TDI

Модератори: Olka, KakTus08

Митя.
Солдат
Солдат
Повідомлень: 21
З нами з: 24 квітня 2017, 21:01
Автомобиль: Seat Ibiza 1.2 TDI

Re: Мой первый Seat Ibiza 1.2 TDI

Повідомлення Митя. »

Поставил на капот газовые упоры, прикольная вещь. Не надо напрягаться, особенно когда свободна одна рука.

Вот видос, это именное мое авто
http://youtu.be/kE16FkCqwjE
Doroshenko89
спамер?
Повідомлень: 1
З нами з: 03 квітня 2018, 11:02
Автомобиль: Ibiza Ecomotive 1.2TDI

Re: Мой первый Seat Ibiza 1.2 TDI

Повідомлення Doroshenko89 »

Пригнав 2 міс. назад з Голандії Ibiza Ecomotiv 1.2TDI з пробігом 215 тис.
Спочатку розглядав 2 варіанти - fabia 1.6TDI та Ibiza 1.6TDI, але у Голандії таких двигунів немає, Польщу та Німетчину не розглядав, не було там знайомих з якими можна було б щось вибрати, та й кажуть, що Німці та Поляки вбивають машини, та і ціни там вищі.
Боявся такого великого пробігу та на перший погляд слабкого двигуна (усі відмовляли).
По оголошені знайшов 2 варіанти fabia greenline одну з них майже купив, але вирішив, ще пошукати варіанти, бачив на автоплощадці fabia 1.2tbi з пробігом 390тис. без ремонту, яка нормально завелась і двигун працював на 5 з 5, після того у мене відпали питання про ресурс роботи двигуна 1.2tdi.
На наступний день зявилась в оголошені Ibiza з ціною яка мене влаштовувала, комплектація, та дизайн своє зробили - fabia відпала автоматично. Хром пакет, Шкіряний салон, підігрів сидінь, датчик дощу та світла, звук акустики, оригінальний 2-х діновий магнітофон з Navitel, Bluetooth, парктронік ітд...
Виїхавши на автобам зрозумі, що динаміки мені вистачає (у брата Seat Leon 1.6 газ/бензин у Ibiza динаміка краща).
В Україні коли міняв масло також побачив fabia greenline 1.2TDI з пробігом 325 тис. 100тис. з яких вона зробила по Україні, хлопець казав, що окрім масла і фільтрів нічого у машині не міняв, і то були випадки що їздив на нашому маслі по 30 тис.
З плюсів можу відмітити - дизайн, комплектація, розхід пального, хороша керованість (добре входить в повороти), великий багажник, прста та дешева в обслуговуванні.
Ну і мінуси які уже замітив в Україні - вона не любить бруківки (погана шумоізоляція).
Дивно себе поводить на 2-гій передачі на низьких оборотах - душиться, їде ривками, можливо, ще до неї не привик, до цього їздив на бензині. Якщо у когось таке є, відпишіть, не знаю чи це нормально.
В загальному автомобілем дуже задоволений, влаштовує мене як по місту так і по трасі.
Аватар користувача
andron1313
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5278
З нами з: 07 жовтня 2013, 20:21
Автомобиль: Трёх литровый тур
Звідки: Киев

Re: Мой первый Seat Ibiza 1.2 TDI

Повідомлення andron1313 »

Doroshenko89 писав:Дивно себе поводить на 2-гій передачі на низьких оборотах - душиться, їде ривками
На каких оборотах?
Відповісти