Seat Leon 1.9 TDI DSG

Модератори: Olka, KakTus08

fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

привіт всім одноклубникам. хочу трішки поділитися власним досвідом та враженнями від авто! маю не малий досвід у викоританні дизильних автівок,а точніше( doblo,berlingo,santafe,fiat stilo) і нарешті ліончег))) вцілому за повні 4 місяці використання лише позитивні враження! придбав у червні цього року,я другий власник, брав з робігом 88700км.авто 27.12.2009 року по віну 2008!придбав зі салону. вибирав між гольфом та ауді а 3(всі дизелі з дсг).після тест драйвів остаточно вирішив брати леона! підписав потрібні папери оплатив( а точніше віддав в салон свій фіат стіло 1.9 jtd 2003) різницю доплатив і поїхав додому на фіаті так як диллер ставив на облік і робив страховку! через два дні забрав леона! на авто також оформлено 12 міс гарантії без обмеження пробігу( 535 ує).в найкоротші сроки замінив(масла,фільтри,резину,внутрішній пильник шруса)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення KakTus08 »

Поздравляю с покупкой.
Прочитал, думал что ты продаешь его ))) Не проснулся.
Зображення
Аватар користувача
Ostapmen
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1760
З нами з: 19 травня 2011, 21:34
Автомобиль: Volkswagen Polo 1.4
Звідки: Киев - Полтава

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення Ostapmen »

Яскравий Леончег! Так я щос не зрозумів, ти його брав в салоні?
www.isover.ua
fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

так але з пробігом
fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

дякую за привітання! продовжую далі))після заміни пильника,повернувшись додому вибило помилки( абс, епр) :O ! відразу зняв клеми з батареї,почекав,допомогло! блеан не на довго! загорілось і не пропадало1 всю пятницю провів на сервісі! без результату! працівники зібрались на консиліум! вирішили робити все! діангостика показує що відсутнє переднє ліве колесо в результаті не працює : абс,руль! проводку продзвонили(норм) вот а фак :shout: !замінили датчик абс,без змін! настрій зіпсований максимально! заради мене в суботу відкили сервіс,поїхав на шрот взяв блок абс провсяк випадок! приїхав на сто майстер спить на дивані! :-D вирішив почекати! через 2 хв вийшов! розпочали танцювати з шаманськими бубнами!! отримали результат! дбайливий диллер перед продажем вирішив помити мотор і на розєм блоку абс потрапила вода1 просушили,чвиркнули спреєм,помолилися!! ПРАЦЮЄ :clapping: :dance: ! все що придбав відвіз назад і забрав гроші
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

в процесі експлуатації почав звертати увагу на витрати пального! 7-8 літрів! :O ! так як мав 1.9 дизель котрий брав 5.5-6.71 мене це стурбувало. все розпочав з чистки єгр, без результатно! поїхав на діагностику,комп показав росходомір повітря! придбав бош 200 ує! допомогло!зараз витрати складають з моїм стилем їзди 5.6-6.2! але з урахуванням того що я зробив чіп тюнінг 145 кобил,340 нютонів! без нульового фільтра вартість 250 є! компанія PAWERCHIP.германія. в середу планую заміну грм,помпи і роликів
Востаннє редагувалось 30 вересня 2013, 09:51 користувачем fantusik1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
VADIM
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 267
З нами з: 07 квітня 2010, 14:37
Автомобиль: ALTEA 1.9 TDI
Звідки: ЛЬВІВ-ВИННИКИ

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення VADIM »

Шановний fantusik1,неробочий розходомір тільки розхід пального збільшував,чи може ще авто не їхало? Бо якось дивно,думав якщо розходомір вмирає-машина не їде так як треба.В мене в машині тріснута мембрана клапана ЄГР,розхід реально збільшився,прогрів двигуна триває довше,але машинка їде адекватно.Де знаходиться Леончик?
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab177791.gif[/img]
Аватар користувача
dexter
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4699
З нами з: 16 грудня 2007, 12:36
Автомобиль: Leon 1,4 tsi Overload st2
Звідки: Київ

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення dexter »

Вітаю з гарною машиною!
Так ви не в Україні?
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення KakTus08 »

Да, человек из Дании.
Зображення
fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

всім дякую! ваші тачки також чудові!!що до росходоміру,машина їхала нормально і першим признаком був розхід дизеля 55 літрів на 700 км :blink:! я пробував його почистити, допомагало на день!! після заміни авто їде трішки краще порівняно з тим що було! тобто на поведінку мдрв не сильно впливав у мому випадку!
Аватар користувача
VADIM
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 267
З нами з: 07 квітня 2010, 14:37
Автомобиль: ALTEA 1.9 TDI
Звідки: ЛЬВІВ-ВИННИКИ

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення VADIM »

fantusik1,скільки зараз на 700 км? Це по місту був розхід 55 л. на 700,чи по трасі?
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab177791.gif[/img]
fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

Змішаний! Після заміни 55л на 1100км при змішаному циклу при швидкості від 80 до 120 км/год! Сьогодні проїхав 140 км при 80-120 постіна витрата 5.6 а на момент поїздки 5.3 л/100км
Аватар користувача
VADIM
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 267
З нами з: 07 квітня 2010, 14:37
Автомобиль: ALTEA 1.9 TDI
Звідки: ЛЬВІВ-ВИННИКИ

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення VADIM »

Класний розхід,по білому тобі заздрю!!!!!!!!в мене в режимі 80-100 км. на годину був розхід 5,4 л. на 100 км.,але при дуже спокійній манері їзди,зараз тільки по Львові -7,3-7,8 л.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab177791.gif[/img]
fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

Дякаю! Сам зараз нарешті задоволений а так 4 місяці соляра на вітер! Для такого результату прочистив систему якюсь рідиною,почистив бак,заміниі фільтри(повітряний і дизельний) і почистив єгр! І звичайно мдрв! Так виглядав паливний фільтр до заміни
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
fantusik1
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 10 червня 2013, 01:18
Автомобиль: Seat Leon

Re: Seat Leon 1.9 TDI DSG

Повідомлення fantusik1 »

Друже,мені це доболю знайоме! Раніше при 150км 13 літрів
Відповісти