Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

Вчора хотів зняти картер і замінити маслонасос, жужання достало, але один з двох дибільних болтиків біля маховика так і не відкрутив, шестигранник лопнув, замінив тільки масло ( наступна спроба через 5-7к при заміні масла знов)
Аватар користувача
barthezz2007
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1605
З нами з: 20 грудня 2012, 13:50
Автомобиль: Tiguan 2.0 TSI
Звідки: Вінниця

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення barthezz2007 »

b_andriy писав:чора хотів зняти картер і замінити маслонасос, жужання достало, але один з двох дибільних болтиків біля маховика так і не відкрутив, шестигранник лопнув, замінив тільки масло ( наступна спроба через 5-7к при заміні масла знов)
залиш його в спокої, не мішай машині їхати :)))
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

barthezz2007 писав:залиш його в спокої, не мішай машині їхати ))
справа в тому шо в мене в гаражі вже другий рік новий лежить, якби не мав ти то б забив
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

Замок багажника після мого ремонту/тюнінга надиво працює, навіть якшо врахувати шо там висверлені кріплення))) Купив на запас Б/У з білої купри що тут продавалась відносно недорого))) нехай лежить, коли він є назапас ламатись небуде точно.
Їздив до знайомого на СТО, він має саморобний димогенератор, підключив до вихлопу, тепер я знаю що гофри не сифонять нігде, сифонить середнє зєднання... треба якось цього тижня зробити бо фурчить дико вже.
І ше напевно треба таки дати термопасту на радіатор RNSки(я при зборці її не дав), бо в простої температура плати живлення RNSки літом овер 70 град, все решта +-50, вентилятор гуде дико.
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

Так як в мене був поламаний замок багажника обшивку з нього я зняв, небуло часу її вцепити назад і катався без неї, вчора після дощу відкриваю багажник а з фішки ручки (букви S) струмочком вода потекла... я бачив якісь потьоки на пластиковій обшивці коли знімав але не звернув уваги. Зняв фішку, вона там окислена зелена. Хтось мав такий трабл? розбирати ручку чи нема смислу?

І ще замітив що в щитку приборів шкрабає якась пружинка в такт з стрілкою тахометра, і походу чим раз тим більше, хтось чув про такого барабашку?
Аватар користувача
barthezz2007
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1605
З нами з: 20 грудня 2012, 13:50
Автомобиль: Tiguan 2.0 TSI
Звідки: Вінниця

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення barthezz2007 »

b_andriy писав:шкрабає якась пружинка в такт з стрілкою тахометра, і походу чим раз тим більше,
може тросік?
Аватар користувача
lada
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2527
З нами з: 26 червня 2012, 13:36
Автомобиль: Seat Leon FR 5F 2.0tdi
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення lada »

barthezz2007 писав:може тросік?
Он же электронный, там тросиков нету.
Сейчас Leon FR 5F 2.0tdi - бортовик
Раньше Altea XL 1.4 tsi - бортовик
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

Давно нічого не писав, в перший сніг, коли на дорогах понамерзало обірвало мені задню подушку амортизатора, яку я недавно замінив разом з амортизаторами, поставив гавноФебі, проїхали вони десь до 10 тисяч, може навіть 5, до цього стояв оригінал, скоріш за все ще рідні або дуже давно міняні, поставив назад їх...
Зображення

вже давніше замітив ще літом, шо деколи по трасі машина вистигала до 70-80 градусів на ходу, але так як то було тільки по трасі то забив, тепер ж коли похолодало машина не грілась більше 60-70 град навіть на місці, зразу подумав про термостат, сьогодні замінив його... стояв оригінал, також напевно ще рідний, коли його знімав він був закритий, дивно, напевно просто заскоро відкривався, поставив WAHLER, проїхався 5 км, два рази долив антифризу і тепер все як має бути :) на все пішло десь до години часу, саме важче було закручувати нижній болтик пластикового фланця

Зображення
Зображення

Останнім часом дико потіють вікна, всі, навіть не потіють а утворюється конденсат який відповідно замерзає :facepalm: неможу зрозуміти чого, появились такі запотівання ще від тоді коли машина тиждень стояла в гаражі коли робив КПП, сьогодні подивився до вентиляційних отворів ззаду, вони були закриті шумкою, повикидав все, понаблюдаю. Може якийсь грибок чи шо, треба попробувати кварцовою лампою посвітити в салоні :troll:

Ще замітив, відкрив кришку маслозаливну, а там жижі білої ну просто капець, я розумію що це конденсат, бо пробіги в мене малі, та ше й машина не грілась, але так багато :huh: може варто замінити пластиковий воздуховод з клапаном сапуна, бо сам клапан в мене відламаний був, і можливо він не працює, в кого як ситуація зараз з нальотом???
Аватар користувача
andron1313
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5278
З нами з: 07 жовтня 2013, 20:21
Автомобиль: Трёх литровый тур
Звідки: Киев

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення andron1313 »

Задержались у тебя феби))
Конденсата полные трубы :facepalm:
Маслонасос не заменил?
Аватар користувача
Bilog
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 775
З нами з: 03 грудня 2009, 16:11
Автомобиль: SEAT LEON Altea XL TDI
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення Bilog »

Себе брал подушку snr, очень похоже на оригинал! Номера затерты, поставил старую так как проблем не заметил, пробег 150 000
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

andron1313 писав:Маслонасос не заменил?
ще нє, буду пробував з наступною заміною масла відкрутити болт, це десь через 5к
Аватар користувача
barthezz2007
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1605
З нами з: 20 грудня 2012, 13:50
Автомобиль: Tiguan 2.0 TSI
Звідки: Вінниця

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення barthezz2007 »

як термостат міняв охлаждайку не зливав?
просто бистро все робив ? чи як?
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

Все дуже просто, легше ніж в 2109 ))), знімаєш захист, відкручуєш на радіаторі знизу краник якщо він в тебе є , бо в мене не було, я зняв патрубок, антифриз злив в посуду, подув в розшир. бачок щоб витекло побільше, потім знімаєш фланець, звідти теж потече трошки, і все, повитирав гарно поверхні і збираєш назад, швидко поміняти не вдастся, там до нижнього болтика фланця важко добратись, треба карданчик на 1/4 і один довгий на 150мм або два коротких продовжувачі
Аватар користувача
сеатовод
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2801
З нами з: 04 жовтня 2010, 12:17
Автомобиль: SEAT altea
Звідки: УКРАЇНА

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення сеатовод »

barthezz2007 писав:як термостат міняв охлаждайку не зливав?
просто бистро все робив ? чи як?
Антифріз можна не зливати якщо міняєш верхній датчик температури. Якщо міняєш термостат,то зливати треба по любому.
b_andriy писав:відкручуєш на радіаторі знизу краник якщо він в тебе є , бо в мене не було, я зняв патрубок
Я знімав датчик температури нижній,той що біля радіатора. І так злив антіфріз.(це щоб не знімати патрубок з радіатора).
Любіть Україну, тримайте порох сухим...
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Мій Seat Leon 1Р 1.6 Red

Повідомлення b_andriy »

Давно нічого не писав, бо не було шо) Заклинила муфта/шків генератора, зранку на холодку тарабанить, замовив нову INA.

Ну і самі головні оновлення ^-^ , скоріше б літо ::D

Зображення

Зображення
Відповісти