2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Модератори: Olka, KakTus08

Kanarej
Солдат
Солдат
Повідомлень: 24
З нами з: 02 лютого 2016, 15:03
Автомобиль: Seat Leon X-Perience

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення Kanarej »

По поводу комплектации, там есть таки разные, и менеджер сказал, что можно заказать что угодно к базе, которая описана на сайте. Я покупал по акции, из того что было выбрал максимальную. Так вот, у меня дополнительно к базовой (копирую из документа, который мне прислали из салона):
Додаткове обладнання:

 Асистент паркування з графічним інтерфейсом (OPS) 18 164,16 UAH

 Електрорегулювання сидіння водія (за висотою, довжиною, кутом нахилу + регулювання поперекової опори) без запам ятовування положення 9 367,68 UAH

 Зимовий пакет: підігрів передніх сидінь+ обігрів форсунок омивання переднього скла і фар головного світла + обігрів зовнішніх дзеркал 0,-- UAH

 Зовнішні дзеркала: електричне регулювання, обігрів, автоматичне складання після замикання дверей, праве дзеркало з підлаштуванням положення 3 655,68 UAH

 Камера заднього виду 7 254,24 UAH

 Картографія Європа (SD карта) 0,-- UAH

 Навігаційна система Navi System 6,5" кольоровий сенсорний дисплей MP3/WMA/USB/2 SD карти/CD/Aux-in/Bluetooth 8 динаміків, голосові команди(навігатор) 32 929,68 UAH

 Пакет Alcantara: спортивні сидіння та вставки на панелі дверей в оздобленні алькантара(коричневий колір), обивка сидінь з строчкою помаранчового кольору, панель приладів чорного кольору 29 502,48

 Пакет Convenience: датчик cвітла (супровождувальне освітлення Coming & Leaving home з автоматичним вмиканням) + датчик дощу, дзеркало заднього виду в салоні з автоматичним затемненням 3 969,84 UAH

 Світодіодні фари SEAT Full LED : ближнє/дальнє світло фар + денне світло фар + задні фонарі+ підсвічування номерної таблички (з автоматичним регулюванням кута нахилу світла фар та без функції статичного освітлення поворотів ) 43 382,64 UAH

 Тонування задніх стекол (світлопроникність - 35%) 7 425,60 UAH

Я видел во Львов пришло три машины корчневого цвета, включая мою, была одна белая, которую я видел вначале в салоне и которую продали как раз перед тем как я сделал заказ, были и с тканевым салоном, и как у меня - кожа-алькантара. Камера заднего вида есть не у всех. А вообще можно заказать и Front Assist с автоторможением, и адаптивный круиз-контроль, и автопереключение ближний-дальний (это те опции, которые мне бы хотелось, но это были бы совсем другие деньги, без новогодней скидки 15%). Также можно панорамный люк, распознавание дорожных знаков и слежение за разметкой, и дополнительный сабвуфер, и еще кое-какие опции. Менеджер в салоне сказал, что в Украину идет очередная партия кажется 40 машин, среди них есть самамя полная комплектация за 44 тыс долларов (правда считают по межбанку, но все равно немало). Ну не готов я такие деньги платить за Леон, пусть и в максималке :)
DimaSar
Призывник
Повідомлень: 2
З нами з: 01 квітня 2016, 13:59
Автомобиль: seat leon X-PERIENCE

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення DimaSar »

Рад присоединиться к этой команде :)
Проехал 400 км пока, впечатлений масса.
Аватар користувача
KAA
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 30 листопада 2015, 16:14
Автомобиль: Seat Leon

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення KAA »

Немного новых фото
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
KAA
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 30 листопада 2015, 16:14
Автомобиль: Seat Leon

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення KAA »

Ещё
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення vasilis »

Отличные фото. спасибо!
Аватар користувача
Sergio555
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 227
З нами з: 13 березня 2016, 11:41
Автомобиль: seat leon 2.0 sportwagen
Звідки: Киев

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення Sergio555 »

Отличный леон!
Аватар користувача
KAA
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 30 листопада 2015, 16:14
Автомобиль: Seat Leon

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення KAA »

И вопросик - а у всех на месте кнопки, переключающей режим работы ESP, просто длинный индикатор подушки безопасности пассажира?

Как должно быть:
Screen2016-10-04 17_54_37.jpg

Как есть:
Screen2016-10-04 17_50_33.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
DimaSar
Призывник
Повідомлень: 2
З нами з: 01 квітня 2016, 13:59
Автомобиль: seat leon X-PERIENCE

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення DimaSar »

Да, работа ESP в борткомпе, в настройках. Я в инструкции искал как отключить, если не найдешь, скажи, я тебе сфоткаю
Аватар користувача
KAA
Призывник
Повідомлень: 9
З нами з: 30 листопада 2015, 16:14
Автомобиль: Seat Leon

Re: 2015 SEAT LEON ST X-PERIENCE 2.0 TDI CR Start

Повідомлення KAA »

Да через меню я знаю как, просто это не очень удобно
Відповісти