Re: Seat Leon 2l 2008г

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
DesertBull
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1542
З нами з: 01 травня 2007, 17:34
Автомобиль: Seat Leon 2008 2L + sport
Звідки: Киев, Боярка
Контактна інформація:

Re: Seat Leon 2l 2008г

Повідомлення DesertBull »

AlexSSGTI писав: А накуя пизд.чить по городу так, это не виртуал, Твои половинки никто не соберёт. А вообще, наблюдая за твоим владением Лёвой, я не удивляюсь преждевременно порванному ремню, а внешний вид, которым так восхищается пипл, при ближайшем чеке оказывается обшарпанным, затёртым и абсолютно не презентабельным, хотя твоему авту около 2-х лет, но тянет мин. на 5-ть, ничего личного, но это ИМХО.
Я ехал столько не по городу , а по Бориспольской (может кто не знает - это магистраль). По поводу вида машины: она полгода простояла на СТО стоянке под солнцем, дождями и тп + добавим детей во дворе , которым всегда интересно, а не отдерется ли чуток и тд и тп))) А вообще, за последний год я к сожалению за ней мало ухаживаю - финансирование поменялось. Но скоро снова займусь своим Лёнькой.
И машинке вот уже 3 с половиной года скоро будет.

А по поводу того как я езжу... лично посмотрите, прежде, чем.. бред говорить.
моб 8 050 207 333 6
icq 214 297 490
[color=#FF8000][b]Seat Leon[/b][/color] [color=#BF0000]2.0 FSI[/color][color=#BF0000] + sport[/color], [color=#804080]tuned by "[b]JE Design[/b]", H&R[/color],
http://www.free-lance.ru/users/DesertBull
[img]http://www.forum-lines.ru/rez/ab31381.gif[/img]
Аватар користувача
Испанец
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5243
З нами з: 07 січня 2008, 22:24
Автомобиль: Golf mk1 vr6
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Seat Leon 2l 2008г

Повідомлення Испанец »

Aryan писав: Цитата...
Стою на светофоре… с залатанным бампером (без сеток) с правым крылом другого цвета и на железках спереди с зимней резиной… и тут рядом подъезжает какой то мальчик, судя по всему на папиной Астре 1.6 с друзьями и начинается тыканье пальцами и обсуждение авто сопровождающееся смешками и хихиканьями…
И тут я не выдержал… старт… тысяч с 2 наваливаю… дикий букс. пытаюсь вытравить но букс не прекращается. переключаюсь на 2-ю до 4000об, 3-я 4000… разворачиваюсь паркуюсь, вываливаюсь из машины с фразой "Что ж вы мне не сказали что это!"
Думаю тогда точно не было на спидометре 80 км/ч...
ну разок... +3я 4000- около 100км/ч... на сток коробе
Зображення
Аватар користувача
DesertBull
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1542
З нами з: 01 травня 2007, 17:34
Автомобиль: Seat Leon 2008 2L + sport
Звідки: Киев, Боярка
Контактна інформація:

Re: Seat Leon 2l 2008г

Повідомлення DesertBull »

Давно я тут не був, давно не писав. Багато що змінилося за цей час, але дещо за останні 6 років не змінилося зовсім. А саме відношення до "Авто Київа".
Після того самого ремонту, який затягнувся на багато місяців, після того як мені віддали машинку, я помітив, що максимальна швидкість ЗНАЧНО зменшилась. з 250 до 175-180 км\год (дані по спідометру) Я грішив деякий час на обвіс, який поставив приблизно в тей же час, мовляв більша зона супротиву повітря- краде швидкість..бла-бла-бла. Після того як обвіс зняли...нічогісінько не змінилось... і я почав копатись. Поступово перебираючи та, якщо потрібно, замінючи усі можливі деталі, що так чи інакше можуть впливати швидкість\потужність. Я перелопатив усю паливну систему, замінив усі фільтри. обидва насоси (була потреба), усі датчики, тощо. Швидкість ніяк не змінилась, потужність - теж проте виграв майже пару літрів витрат пального на сотню....що ж ..теж результат. Але не тей, на який я сподівався. Я пішов далі. ремінь грм, натяжні роліки і тд і тп... виявилось, що ремінь мені тоді поставили далеко не новий, а один з ролікив не був достеменно виставлений. Про свічі я промовчу... там те ж що й з ременем. залишилось ще, вскрити двигун, та розібратись з вихлопом, ну і мізки...)) я все ще не розумію в чому проблема, але вже близько біля того. На Автокиїв після усього того і ...цього...я ні ногою і по можливості антирекламу влаштовую їм доволі часто, хоча судячи з спілкування з деякими сеатоводами.... в моїх зусиллях немає особливої потреби... Автокиїв сам чудово справляється з цією задачею.
В двигун я лізти не буду. Везу купровський. А потім вже займусь вихлопом.
Ось така історія.
PS: не хочу везти демагогію ні з ким і ні про що. Просто хотів поділитися досвідом і застерегти новеньких сеатоводів про всяк випадок. АВТОКИЇВ- лайно сервіс !!! Там можуть працювати хороші люди, але сам сервіс- лайно, я йому не вірю, я його не поважаю і НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
PPS: вже 5-ий рік обслуговeюсь на "Автосайт" і горя не знаю.
Відповісти