Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Модератори: Olka, KakTus08

Kostabrava
Капитан
Капитан
Повідомлень: 370
З нами з: 24 лютого 2009, 19:02
Звідки: Киев

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Kostabrava »

"Вирок - свічки накрились п"здою." меня разорвал на куски)))))))) :-D Гуцулу респект за стилистику))
Gucul
Солдат
Солдат
Повідомлень: 18
З нами з: 13 січня 2009, 11:33
Автомобиль: Seat Leon 2.0 FSI Styl.

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Gucul »

bvp2307 писав::-D
все познается в сравнении

это я о твоем первом и предпоследнем постах

За час експлуатації можу сказати одне, машина не коштує своїх грошей.
=========== Загалом машиною задоволений, якби не той кредит) Зараз ціни на неї дуже привабливі і я вважаю це на сьогоднішній день найкращий вибір.

А тут немає нічого дивного))) Справа в тому. що коли писався перший пост ціна на СЕАТ були в доларах і тоді як скочив курс леон коштував стільки, що можна було взяти ФОРД мондео 2.5 турбо запакованого або тойоту кемрі))) Коли зафіксували ціни в гривнях, то зараз це дійсно дуже привабливо і порявняно з однокласниками (все той же фокус, маздатри, гольф, цівік і т.д.), я вважаю леон найвигіднішою пропозицією)))
Аватар користувача
ileshko
Майор
Майор
Повідомлень: 741
З нами з: 22 червня 2009, 11:09
Автомобиль: SEAT TOLEDO
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення ileshko »

Аналогічна ситуація із Толедами, коли з*явились на ринку то вартували 32к $ - це неймовірно багато. Теперішні ціни опустились із небес на землю. Шопенюк правду казав що той хто візьме це авто в креди ще довго буде за це відповідати.

Мій колега взяв свого часу фабу в кредит на 7 років, в червні цього року за гроші які він мав ще заплатити можна було купити октаву.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab146790.gif[/img]
www.qualitytier.com
Gucul
Солдат
Солдат
Повідомлень: 18
З нами з: 13 січня 2009, 11:33
Автомобиль: Seat Leon 2.0 FSI Styl.

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Gucul »

Привіт, камради!
Радий знову повернутись в сім'ю сеатоводів. Леончик мій їздить як і раніше. Що можу додати. Правильно казав хтось з форумчан, з часом враження помінялись. Якщо спочатку я матюкався на мою машину, то тепер її нікому не віддам бо вважаю її однією з найкращих на ринку в своєму класі. Зараз пробіг 84 тис.. За цей час побував в одному ДТП, зимою, на ожеледиці не впорався з керуванням і зніс бампер ТОЙОТІ - FJ Cruiser, яку перед тим розкрутило на дорозі і поставило поперек. Ціна питання - 8 тис. грн. на ремонт крила і дверки. Тойота сама ремонтувалась по страховці так як саме він створив аварійну ситуацію на дорозі. Це було два роки тому. Більше ексцесів не було, машинка служить вірою і правдою.

Одне прохання до всіх формчан. Порадьте де можна якісно і за прийнятну ціну зробити шумо- і віброізоляцію Леона? Буду вельми вдячний!
Аватар користувача
K24UA
Старший Сержант
Старший Сержант
Повідомлень: 148
З нами з: 01 червня 2013, 21:14
Автомобиль: Leon FR
Звідки: Кременчуг

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення K24UA »

Фух... :-D Ну повеселил автор.
С сервисом конечно у вас не то что проблема, а проблемище.
Сам юзаю авто недавно, в общем все нравится, но из всех перечисленных минусов хочется выделить запотевание фар и мало того, в задних фонарях я уже комашню катаю, надо решать проблему. Вторым мозговым штурмом для меня был скрип дверных карт, устранил во время снятия, все смазал и все проклеил.
Пока напрягов больше не вижу. Машина бомбей!
Відповісти