Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Модератори: Olka, KakTus08

Gucul
Солдат
Солдат
Повідомлень: 18
З нами з: 13 січня 2009, 11:33
Автомобиль: Seat Leon 2.0 FSI Styl.

Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Gucul »

Взяв свого лева 1 вересня 2008р. (діти в школу, а я в автосалон). На той час були привабливі умови кредитування від Укрсоцбанку. Після всіх гемороїв з оформлення зрозумів, що це перша і остання машина, яку я купив в кредит. Кризою тоді ще не пахло, тому... маю те що маю.
Отже, Leon 2.0 FSI в комплектації Stylance, чорного кольору. На даний час пробіг 13 тисяч км..
За час експлуатації можу сказати одне, машина не коштує своїх грошей.
Мінуси:
1) Салон зроблений жахливо, пластик на дотик, та що там на дотик, на вигляд настільки дешевий, що викликає асоціації з китайцями. Шпари між пластиком та кузовом такі, що в деяких місцях можна і палець просунути;
2) Двері закриваються з звуком який мало чим поступається ТАЗУ 2109;
3) Огляд жахливий, маленькі дзеркала, вікна і т.д.;
4) Скрипи в салоні. Можливо це наслідок того, що під час тонування знімали карту дверей, але скрип в задній лівій дверці та карти багажника просто добиває... можна робити музику голосніше, можна взагалі затички в вуха пхати, але думку про те, що машина за майже 30 тис.дол. скрипить не вкладається в голову;
5) Почала запотівати ліва фара;
6) Якщо повертати кермо при затягнутому ручному гальмі або натиснутій педалі гальма невідомий скрип в задній підвісці (манагер в салоні сказав "Та Ви покатайтеся, а там побачимо, машина ж то нова". Цікава логіка...);
7) Невідомо по який причині облазить фарба на верхній частині бампера з лівого боку (кутик на межі з крилом);
8) Бракований нижній ущільнювач лівого вікна (на ньому гуля невідомого походження), під час ТО вкажу на сервісі, хай щось думають;
9) Глючить датчик ременів безпеки, при защепнутому ремені може сигналізувати про те, що водій не пристебнутий;
10) Середній розхід палива в місті вищий ніж в знайомого на Хонді Акорд 2.0 (це при тому, що акорд важчий і на автоматі);
11) Система двірників скла не розрахована для нашої зими (говорю про Карпати), при інтенсивному снігопаді, сніг трамбується об край стійки і через деякий час треба зупинятися і чистити;
12) Машина шумна, але частково це проблема гуми, оскільки штатний Бріджстоун Турназа шумить добре... змінив на зимові Мішлєн Пілот Альпін ПА3 і стало тихіше і мякше. Сам здивувався... зима гума, а тихіше їде))))
13) Чорний колір. Це більше мінус ніж плюс. Сколи, царапини, пилюка з"являються на ньому, як гриби після дощу. Більше чорну машину купувати ніколи не буду. Хоча коли помита то виглядає бомбезно, але не довго))))))
Поки ніби все. Поряд з тим всім негативом звичайно є позитивні моменти, які собою перекривають негативні враження від автомобіля.
Плюси:
1) Динаміка. Не машина, а маленький літачок, достатньо при обгоні зкинути наприклад з 5 передачі на 3 і викрутити мотор до 6.5 тисяч, як розумієш, за що були заплачені гроші))) ;
2) Керованість, маневреність. Машина чудово керується, в міру гостре кермо, чудово відчуваєш де і як треба крутнути баранкою, щоб об"їхати раптову перешкоду, ввійти в поворот і т.д.;
3) Еластичний двигун. Дозволяє вже при 50 км.за год. їхати на 5 передачі, а з 60 і на 6, що дозволяє економити паливо;
4) Трансмісія хороша, щоправда в товариша до того був Форд фокус СіМакс то він зауважив, що переключання не таке чітке, як там і розкритикував коробку. Але мене влаштовує;
5) Дизайн. Дизайн звичайно один з тих факторів, який вплинув на мій вибір. Машина привертає увагу перехожих і кожного дня тішить око. Беззаперечно їздити на ній приємно;
6) Штатна акустика. Досить пристойна. Не сподівався. Чудово звучить, хоча я меломан зі стажем, але повністю влаштовує і щось вдосконалювати не бачу сенсу. Єдине шкода, що немає виходу для USB. Зате є вихід на підсилювач, можна підлючити iPod або телефон. Якось спробую.
7) Дуже зручна педаль газу))) Нога не висить, а лежить на ній і відпочиває))) Подобається підсвітка панелі приладів. Крісла чудово тримають тіло.

В загальному, що можу сказати... надто дорога... особливо зараз. Сподіваюсь німецька техніка не підведе, а всі вищевказані недоліки з часом будуть усунуті. Але що найбільше розчарувало то це сервіс в нашому салоні. Нам до Європи ще дуже далеко. Разом з тим на Леончику приємно їздити і особливо приємно обганяти)))) Ще хочеться додати, що Леон, це машина не для всіх, а для людей дійсно емоційних і гарячих бо якщо думати про практичність то Леон точно не для тебе.

Ни гвоздя, ни жезла! )))
Аватар користувача
DesertBull
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1542
З нами з: 01 травня 2007, 17:34
Автомобиль: Seat Leon 2008 2L + sport
Звідки: Киев, Боярка
Контактна інформація:

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення DesertBull »

Що ж вiтаю в нашiй дружнiй сiм'i сеатоводiв. Чесно кажучи перша частина опису була бiльше схожа на опис якогось китайця, окрiм однiэi деталi - теж iнодi запотiваэ лiва фара. До речi та ж проблема з щiтками на лобовому. Але для мене це такi дрiбницi, про якi забуваэш тiльки но сiдаэш в це авто.
Щиро бажаю в спiлкуваннi з нею мати лише позитивнi эмоцii!!!
моб 8 050 207 333 6
icq 214 297 490
[color=#FF8000][b]Seat Leon[/b][/color] [color=#BF0000]2.0 FSI[/color][color=#BF0000] + sport[/color], [color=#804080]tuned by "[b]JE Design[/b]", H&R[/color],
http://www.free-lance.ru/users/DesertBull
[img]http://www.forum-lines.ru/rez/ab31381.gif[/img]
Аватар користувача
Duke
Майор
Майор
Повідомлень: 551
З нами з: 13 жовтня 2006, 10:16
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Duke »

ага как минусы прочитал так и подумал мо это какой китайский сеат леон....два с половиной года езжу кх...де там щели с палец...тоже и на счет пластика и краски которая облазит...мда. По поводу скрипа когда затянут ручник..это ( как по моему) нормальная ситуация...смещается же кузов при вывороте руля...вот вам и скрип
Аватар користувача
Primus
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 201
З нами з: 01 серпня 2008, 12:42
Автомобиль: Leon 2.0 FSI билэнькый
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Primus »

после 1-го ТО, как масло поменяешь, расход уменьшится.
Юзєр постєд імідж

АА7875НІ
Аватар користувача
Leonidis
Майор
Майор
Повідомлень: 707
З нами з: 16 вересня 2008, 21:35
Автомобиль: leon 2.0FSI
Звідки: Днепропетровск

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Leonidis »

с некоторыми из 13 пунктов в минус не согласен, но все же про плюсы и минусы: со временем эксплуатации многие пункты поменяются местами или уйдут, одно останется - верность выражения: "Леон, це машина не для всіх, а для людей дійсно емоційних і гарячих"
в русском языке слова "грустный" и "трезвый" - синонимы...
Аватар користувача
dimon
Майор
Майор
Повідомлень: 644
З нами з: 21 вересня 2006, 10:06
Автомобиль: Honda Accord Black (Seat)
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення dimon »

Прочитав и заплакав, яку я міг таку машину продати, 2 роки прокатав на Леончику, фари у мене не потіли, скрипи в кожному авто при наших дорогах з"являються дуже швидко, Леон в чорному виконанні дуже причаровує, друга машина теж чорна! :-D
Аватар користувача
CEM
Сержант
Сержант
Повідомлень: 112
З нами з: 06 липня 2007, 13:06
Автомобиль: 2.0FSI yellow
Звідки: Львів

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення CEM »

А сервіс "у вас" то у Львові чи у Франківську чи в Києві?
Фара як добре запотіє то міняй по гарантії.
Вчора в толедо їхав то там дійсно між дверима і торпедо нема такої шпари як в леоні.
Звук і реакція дверей мені, доречі, подобаються не люблю дверей як в холодильника.
Gucul
Солдат
Солдат
Повідомлень: 18
З нами з: 13 січня 2009, 11:33
Автомобиль: Seat Leon 2.0 FSI Styl.

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Gucul »

Сервіс в Івано-Франківську, Ауді-центр ІФ. Чому не сподобався.
1) Віддали брудну машину, виявляється 1 вересня в них всі мийщики пішли в школу і не було кому її помити. Помили згодом... через 2 місяці здається, причому помили не дуже.
2) Сказали тонувати тільки в них і протиугонні пристрої теж ставити тільки у них інакше знімають з гаранті. Це при тому, що ціни на це діло в них завищені капітально. Наприклад за тонування віддав 800 з гаком гривень, тоді як інші роблять за 450.
3) Затонувавши за такі шалені гроші машину "майстри" спромоглися замастити оббивку салону своїми брудними пальцями! Довелося чистити.
4) Власне підозри на скрип в дверці якраз на тоніровщиків... можливо карту дверей закріпили погано, або ущільнювач якись забули...
5) Коли ставили замок на КПП погано закріпили кнопку аварійної зупинки, в результаті виїхавши з сервісу і паркувавшись на обочині, я нажав аварійку і палець разом з кнопку провалився в середину. Моєму захопленню не було меж.
6) Брав коврики в салон оригінальні, а чувак мені виписав бризговики... які в два рази дорожчі... додивився коли вже оплатив і йшов до машини. Потім мусів ще до них їздити щоб різницю віддали.
7) Колєзі ще з вересня не віддали сервісну книжку на кордобу.
8) Попередньо записався до них на шиномонтаж так як мав їхати в далеку дорогу, а на літніх цього робити не хотів. Якраз на наступний день передзвонили, що майстер захворів і не можуть вони мене прийняти. Шукав інший монтаж.

Поки що все. Але тепер навіть не знаю, може то краще у Львів на ТО поїхати... Як там сервіс?
Сьогодні ще плюс маю неприємність, зранку зауважив, що якась скотина вдарила мене в переднє ліве крило. Загнула капітально... боюсь доведеться міняти. Доведеться перевірити знову їхню якість сервісу...
Аватар користувача
Leonidis
Майор
Майор
Повідомлень: 707
З нами з: 16 вересня 2008, 21:35
Автомобиль: leon 2.0FSI
Звідки: Днепропетровск

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Leonidis »

4) Власне підозри на скрип в дверці якраз на тоніровщиків... можливо карту дверей закріпили погано, або ущільнювач якись забули...
не поленись и брызгни на дверные замки и петли силиконовой смазки, скрип должен пройти. ;-)
в русском языке слова "грустный" и "трезвый" - синонимы...
AlexSS
Старший Сержант
Старший Сержант
Повідомлень: 128
З нами з: 03 лютого 2009, 12:50
Автомобиль: Leon 2/0 FSI, MT (Sportw)
Звідки: Киев

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення AlexSS »

7) Невідомо по який причині облазить фарба на верхній частині бампера з лівого боку (кутик на межі з крилом)

ТА ЖЕ ХРЕНЬ, тока у меня справа, а офф говорит ничо незнаем, подкрасок нету, мажте лаком для ногтей
filatelist
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 240
З нами з: 05 квітня 2007, 08:29
Автомобиль: ibiza 2.0

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення filatelist »

Коли ставили замок на КПП погано закріпили кнопку аварійної зупинки, в результаті виїхавши з сервісу і паркувавшись на обочині, я нажав аварійку і палець разом з кнопку провалився в середину. Моєму захопленню не було меж.
6) Брав коврики в салон оригінальні, а чувак мені виписав бризговики... які в два рази дорожчі... Потім мусів ще до них їздити щоб різницю віддали.
8) Попередньо записався до них на шиномонтаж так як мав їхати в далеку дорогу, а на літніх цього робити не хотів. Якраз на наступний день передзвонили, що майстер захворів і не можуть вони мене прийняти. Шукав інший монтаж.
Сьогодні ще плюс маю неприємність, зранку зауважив, що якась скотина вдарила мене в переднє ліве крило. Загнула капітально... боюсь доведеться міняти. Доведеться перевірити знову їхню якість сервісу...
читал и плакал :-D Гуцулу уважуха за терпеливось и позитив при любых траблах :beach:
demki1

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення demki1 »

у меня тоже ремни загорались когда был пристегнут.решил проблему-убрал рюкзак с пассажирского сидения.видно на вес реагирует.вот так.уплотнитель тонировщики согнули,начали ровнять остался пузырь не значительный.он армированный,с ним надо очень очень аккуратно....машина отличная,больше сами ломаем от не знания,или мастера косорукие.
Gucul
Солдат
Солдат
Повідомлень: 18
З нами з: 13 січня 2009, 11:33
Автомобиль: Seat Leon 2.0 FSI Styl.

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Gucul »

Ну що панове, сеатоводи. Ось знову я. І знову буду писати про свій сеат леон.
1. Скрип карти задньої двері минув сам собою. Можливо допомогла силіконова змазка, якою я її обробляв;
2. Фара вже не запотіває... (фантастика);
3. Те, що фарба облазила на кутику бампера вирішилось тим, що коли фарбували крило (я раніше писав, що мене вдарили), підфарбували бампер;
4. Забив на пластик в салоні. Тай що що твердий? Мені ж його зубами не гризти));
5. Замінив по гарантії правий підшипник ступиці та замок ременя безпеки водія (через нього сигналізував датчик ременів про те, що водій непристебнутий);

Мав ще неприємності. Міняв підрамник з подушками двигуна, після того як наїхав на кришку каналізаційного люку. Діло було вночі на грунтовій дорозі. Люк був присипаний з двох боків, що візуально виглядав як невеличкий горбик, який не представляв собою небезпеки. Взявши його між колеса відчув раптовий удар знизу. Спрацювали натягувачі ременів безпеки. Від підрамника (кронштейн навісних агрегатів) відбив кусок... Слава Богу, що не зачепив піддоном картера.
Оскільки машина застрахована, викликав міліцію, щоб оформити як ДТП і отримати сраховку. Мєнт склав на мене протокол по ст.124 КУпАП за наїзд на перешкоду, забрав права і направив протокол до суду для накладеня стягнення (по ст.124 рішення виносить суд)))) В результаті, написавши грамотні пояснення з обгрунтуванням на законодавство і подавши до суду, суд визнав мене невинним. Машину відремонтував, замінивши підрамник і ремені.

Ну і сьогодні, на 35 тис. км. "смєртю храбрих" пали свічки... ефект: ривки під час розгону. Дані діагностики: пропуски в запалюванні в усіх циліндрах з різною періодичністю. Вирок - свічки накрились п"здою. Дії - заміна. Ціна питання - 510 грн. ( з яких робота по заміні свічок 140 грн., а це буквально 5 хв. роботи!!!).

Загалом машиною задоволений, якби не той кредит)))) Зараз ціни на неї дуже привабливі і я вважаю це на сьогоднішній день найкращий вибір.
Востаннє редагувалось 26 грудня 2009, 22:43 користувачем Gucul, всього редагувалось 1 раз.
Gucul
Солдат
Солдат
Повідомлень: 18
З нами з: 13 січня 2009, 11:33
Автомобиль: Seat Leon 2.0 FSI Styl.

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення Gucul »

Якщо комусь цікаво, як себе захистити в суді від таких от протоколів по 124 КУпАП, коли скажімо ти наїхав на ворота, чи на бордюр, чи на люк то пишіть, пораджу. Юрист за фахом)))

Крім того є практика виграних справи проти ВІЗИРА))))) Особисто виграв суд і скасував постанову на себе на 320 грн. ))))
Аватар користувача
bvp2307
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1142
З нами з: 16 листопада 2008, 11:41
Автомобиль: Toledo 2.0 FSI
Звідки: Черкассы

Re: Лінч Seat Leon 2.0 FSI Stylance

Повідомлення bvp2307 »

:-D
все познается в сравнении

это я о твоем первом и предпоследнем постах

За час експлуатації можу сказати одне, машина не коштує своїх грошей.
=========== Загалом машиною задоволений, якби не той кредит) Зараз ціни на неї дуже привабливі і я вважаю це на сьогоднішній день найкращий вибір.
Відповісти