Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Я десь так і розраховую до 800 грн.... якщо 750 грн то в офіціалів то я поставлю в них як тільки буду мати вільну суботу
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Після того як гепнувся переднім колесом в велику яму на Городоцькій так що аж щось хруснуло, вирішив не тягнути - поставити захист мотора. 16.03.10. купив захист картера - 650 грн (з-д ім. Фрунзе, м. Харків). У Львові є їхній представник на Науковій. 17.03.10. поставив цей захист на Галант Авто. Захист для Шкоди Фабії Нової. На Кордобу став ідеально. На сервісі сказали що цей навіть кращий від тих які вони встановлюють офіційно (ціна 1100 грн) так як вигнутий по формі якій потрібно і не потрібно підставляти ніяких шайб. Правда просверлили одну дірку в кузові над компресором. За встановлення + 3 гайки взяли 250 грн. Можливо трошки зменшився кліренс. Суб"єктивно - змінився звук... вроді стало тихіше. Я задоволений.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

1500 км - замітив що не "тік-такає" показник поворотів. Стрілочки поворотів блимають але без "тік-так". Доїзджу до 3 000 км - поїду міняти масло тоді і покажу електрику. Також підпотіває в куті ліва задня фара. Побачу - якщо не висохне, теж думаю робити пред"яву на заміну. Решта все ок.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Або щось із сигналізацією, або я не знаю як вона працює.... закриває, ставить на охорону, відкриває нормально. Але, якщо машина закрита і стоїть на охороні а на брелку натиснути "закрити", то спрацьовує датчик удару, машина тихо пікає, брелок сигналізує, що спрацював датчик удару і теж пікає. Коли ж попробувати відключити брелком сигналізацію і відкрити машину не відбувається нічого... дальше пікають машина і брелок не реагуючи на команди... сигналізація "конвой"... потрібно ключем відкривати машину, вона тоді вже починає кричати голосно, хвилин 2-3 натискаю на кнопки брелка і аж потім сигналка відключається... або щось глючить або я не знаю алгоритма як відключити ту сигналку...
Аватар користувача
mol4un
Капитан
Капитан
Повідомлень: 412
З нами з: 05 червня 2009, 13:07
Автомобиль: Seat Ibiza FR 1.8T Red
Звідки: Киев

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення mol4un »

Если Вы устанавливали сигнализацию у офф. диллера, то можете смело звонить им, если по телефону не помогут, то заедите к ним. Скорее всего неполадки в сигнализации, проверяется легко ,просто нужно подключить друго блок управления и все.
Аватар користувача
McLIon
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 56
З нами з: 13 квітня 2008, 13:31
Автомобиль: Seat Cordoba
Звідки: Украина, Житомир

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення McLIon »

rulon писав:1500 км - замітив що не "тік-такає" показник поворотів. Стрілочки поворотів блимають але без "тік-так". Доїзджу до 3 000 км - поїду міняти масло тоді і покажу електрику. Також підпотіває в куті ліва задня фара. Побачу - якщо не висохне, теж думаю робити пред"яву на заміну. Решта все ок.
аналогичная фигня со звуком поворота, кстати тут видно не только у меня еще есть тема такая, таже фигня и с задними фарами, только вот у меня с 2-мя. Кто как с этими проблемами боролся? Сомневаюсь что офы поменяют фары?
Аватар користувача
sed
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1205
З нами з: 10 червня 2008, 16:30
Автомобиль: Ibiza 6l + X-trail T31
Звідки: Kyiv

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення sed »

rulon писав:Або щось із сигналізацією, або я не знаю як вона працює закриває, ставить на охорону, відкриває нормально...
Пробач може я чогось не розумiю.
Якщо людина ставить запитання i хоче отримати вiдповiдь, то як мiнiмум пише щось конкретне, сигналізация яка "дядя Вася контейнер на ринку №21"?
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

31.03.10. - поїздка по маршруту Львів - Вінниця - Львів. В загальному зроблено 790 км. Загальний час проведений за рульом близькоо 12 год. невраховуючи зупинки на обід. Виїхав приблизно в 4 год ранку від аеропорта. Приїхав в район аеропорта близько 18год 30 хв. Нарікань на машинку немає... нарікання є на наші дороги. а точніше їх відсутність - яма на ямі. Декілька раз попадав в яму так, що аж дзвеніло від удару, чесне слово ненавмисно.... Вияснив ще одне чого не любить моя машинка - це горби з асфальту.... підвіску пробиває зразу... Приємно здивований витратою пального - по комп"ютеру середній розхід при включених фарах та кліматі показало 6,3 л/100 км. Рівень масла не опустився.
P.S. Здивувало як ремонтують в нас дороги, а точніше те що від них залишилось певно ще від СССР.... Називається це "АВАРІЙНИЙ РЕМОНОТ ДОРІГ" :-D Ці вивіски вивішують там де проводять "ремонт"... а саме вирізають яму, засипаюсть крошкою і з великого пульверизатора це все задувають смолою.... >:-( якщо проїхатися по такому "міксу" то чуєш як все це каміння з смолою летить на арки, пороги і все решта.... >:-( а на рахунок вивісок "АВАРІЙНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ" стає встидно за розумовий рівень тих людей які ті вивіски вивішують і так ремонтують те що залишилось від дороги.....
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

8.04.10. Поїздка Львів-Рівне-Львів. Зроблено близько 500 км. На сьогодні пробіг 3400 км. Проблем ніяких. Тфу, тфу, тфу... Масла вроді не їсть. На вихідних планую попасти на автобазар - купити резинові коврики. Ще потрібно буде з"їздити в Чернівці та ще раз в Рівне і тоді хочу зробити ТО-0, приблизно на 5000 км.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

10.04.10. по дорозі на автобазар заїхав на ГалантАвто - щоб електрик подивився до сигналізації. Іван (електрик), до речі без попереднього запису, підкорегував роботу датчика удару... тепер все супер. Ще подав заявку на заміну приборного щитка - перестав працювати зумер. Після сервісу заїхав на автобазар - купив резинові коврики. Ціна питання 220 грн. Перше думав брати фірмові, але примірявши їх передумав. Вони по ходу ще менші від ворсових які були в машині при купівлі. Та й сірі якісь а не чорні... Тому взяв універсальні - лягли краще від фірмових + чорні з червоною окантовкою. Дивиться гарно, якщо врахувати те що і машина червона ...
Ще замітив, що дворники перестали "скакати" по вікну. Тільки чомусь чути роботу моторчика який їх крутить.
Аватар користувача
Илья
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2007, 09:35
Автомобиль: Cordoba 115hp, 2105 120hp
Звідки: Харьков

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Илья »

Перестали скакати мабуть тому що потеплiшало ... це нормально, така собi дебiльна гума з якоi вони зроблени. З датчиком удара я не зрозумiв взагалi до чого вiн там окрiм ситуацii коли ти довбанеш свою машину з ноги :-D - яка йому справа чи ти вiдкриваэш авто чи закриваэш ...
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Зауважив, що скрипить шоферське сидіння!!! :O Особливо правий кут коло спинки... Вроді ще "по лісах" не їздив а вже скрипить.... :| як це побороти??? >:-( Про дверні карти я вже мовчу - однозначно щось треба буде з тим робити.... добре що хоч не скриплять а порипують.... Шукаю у Львові хто б зміг обезшумити хоча б двері. Багажник думаю зробити сам. А взагалі маю намір зробити так як зробив був в Део - купив велику банку "Тектілу", розвів його уайтспірітом до дуже густої маси і пензликом промастив з середини двері та багажне видділення. Після цього на блясі утворився шар тектілу десь в 2-3 мм. По ньому постелив матеріал - з одної сторони типу фольга, з другої щось типу пінопласту. Тим пінопластом постелив до тектілу. Потім поставив на місце обшивку. Після такого нанесеного шару дверки закривались як в дорогій іномарці. :-D також з багажника було чути тільки тишину... :-D може так і в сеаті зробити?
Аватар користувача
Илья
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 166
З нами з: 18 серпня 2007, 09:35
Автомобиль: Cordoba 115hp, 2105 120hp
Звідки: Харьков

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Илья »

Та тут жеш така справа - порипуэ це "уплотнитель" мiж дверцей та пройомом, тому що дверь там гуляэ трохи, точнiше я так розумiю то пройом не жорсткий. Ликуэться тильки змащуваням уплотнителя - щоб не рипiв. Ото i все. А саму дверку ти хоч залий тектiлом - навряд буде толк...
Я от змазав - рипить трохи тихше... задрачував офiцiалiв с цим - без толку... а що вони можуть зробити, якщо кузов такий...
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

17.04.10. нарешті затонувався. Їздити стало приємніше. Сонце вже не так пече через скло. Ціна питання 500 грн та 5 год терпіння. Плівка "люмар" "середня". Майстер агітує затонувати лобове спец. плівкою.... Хто знає чи варто?
Аватар користувача
mol4un
Капитан
Капитан
Повідомлень: 412
З нами з: 05 червня 2009, 13:07
Автомобиль: Seat Ibiza FR 1.8T Red
Звідки: Киев

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення mol4un »

Не нужно тонировать лобовое стекло!
Это может стать причиной ДТП, особенно в темное время суток.
А если серьезно, то,имхо, тонировать лобовое полный бред, вот так)
Відповісти