Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення KakTus08 »

rulon я только с мыса )) а куда конкретнее едешь? Хорошей поездки.
Зображення
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

KakTus08 писав:rulon я только с мыса ) а куда конкретнее едешь? Хорошей поездки.
в оленьовку! Як там водичка, чиста і тепла?
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення KakTus08 »

В Оленевку, ездили друзья, я был в Черноморском.
Вода очень теплая и довольно чистая, хотя в начале сезона было намного чище на пляжах и т.д.

Хорошо отдохнуть.
Зображення
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Давно не писав... під час поїздки в крим (в оленівку) зроблено 2600 км, в т.ч. поїздка в євпаторію. За весь час проведений за рулем втомлювались тільки очі. Середній розхід по трасі з постійним включеним кліматом вийшов 7 л/100 км. В швидкості себе не обмежував. Тобто було і 170 км/год де можна було так їхати. По криму середній розхід вийшов 9 л/100 км. Але, постійно на макс. маслав клімат + швидкість 140-160 км/год. Маршрут Оленівка-Євпаторія = приблизно 110 км = 50 хв їзди. :)
Зараз на спідометрі майже 15 000 км. Від ТО1 пройдено приблизно 10 000 км. За цей час масло по щупу з мах. рівня опустилось десь на 3 мм. Але думаю, що це нормально для таких швидкостей. Готуюсь фінансово до ТО 2 так як не хочу затаягувати пробіг до 14-15 тис. Чуть риплять опорні передні підшипники, особливо правий при викручуванні руля. На ТО2 планую їх замінити. Решта все ок. Після поїздки зняв пластмасову кришку з мотора і легенько керхером пройшовся по моторному відсіку - змив пісок + помив саму кришку. (на пляж їздили машиною - пісок був всюди).
Потихенько починаю вибирати зимові шини. Диски в розмірі 195/R 15 були куплені ще на початку літа. Наразі зупинився на Гудієрах ультра грип 7+.
Ага, забув - десь по дорозі загубив одну пластмасову загушку яка закриває на стакані стойку. Але це на швидкість не впливає... :-D
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

1.10.10. куплені шини Goodyear Ultra Grip 7+ в розмірі 195х60хR15. Ціна питання... на 35 % нижче ніж в магазині... :) (оптова ціна). Диски куплені на початку літа... думаю найближчим часом збортувати щоб потім не вистоювати в чергах на шиномонтажах...
пробував заправлятись 92 бензином від GFC. Результат - динаміка гірша ніж на 95, розхід по трасі практично однаковий, тільки замітив, що холості тримає вищі.
P.S. Тягався в п"ятницю з Сузукі Гранд Вітарою від початку Люблінської і аж до ресторану Шекспір - результат: кордобас був перший! :) Вчора тягався з Паджеріком вагоном починаючи від перехрестя Стрийська-Наукова по Науковій і аж до кільця на Кульпарківській (р-н Південного) - результат: кордобас перший! :) З спостережень - сузікі зліше від паджеріка.... паджерік дуже хилиться при різких перестановках з полоси на полосу.... найбільший кайф отримав від проходження повороту з Наукової на Кульпарківську... в дзеркало було страшно дивитися як він хилився... :-D
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

вчора тягався з х-трейлом (знайомим). маршрут промислова-шевченка -левандівка-аеропорт. х-трейл виявився ще злішим ніж сузукі вітара.... але все-таки кордобас був першим в аеропорту з інтервалом більше ніж в 3 хв.... :-D
P.S. щось я часто тягатися почав.... :-D
Аватар користувача
Orlinas
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 2030
З нами з: 21 грудня 2007, 21:28
Автомобиль: Cordoba, Leon, VW
Звідки: Ukraine

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Orlinas »

rulon писав:вчора тягався з х-трейлом (знайомим). маршрут промислова-шевченка -левандівка-аеропорт. х-трейл виявився ще злішим ніж сузукі вітара але все-таки кордобас був першим в аеропорту з інтервалом більше ніж в 3 хв :-D
P.S. щось я часто тягатися почав :-D
офф топ:
А на плохой дороге кто победил? или только в городе заезжали?
Я вот вчера на моторе 1,4 импрезу врх сти порвал. Так как дорога в ямах была :) Я уверенно улетел по ямам, а сти осталась их плавно объезжать :)
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

тягались по місту....
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

13.10.10. пройшов ТО 2 на Буйка. Пробіг 16300 км. Масло проїхало 11 тис.км. Майстер сказав що можна було сміло ще їздити. Але маю правило - на машині і жінках не економлю. :-D Також поміняв паливний фільтр. По гарантії мають поміняти опорні підшипники + задню праву подушку... на складі їх не виявилось - тож чекаємо ...
Суттєво виріс розхід по місту - до 14 л/100 км. Пов"язую це з тим, що похолодало тому 4-5 хв прогріваю мотор. Та й корки по місту - ремонтують дороги. Рух затруднений. А тиснути на газ поки немає льоду ой як хочеться.... :-D
Востаннє редагувалось 14 жовтня 2010, 10:29 користувачем rulon, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення KakTus08 »

rulon прогрев на месте - дает только один минус - по бензину, это не жигули что их в +5 нужно прогревать, действуй по инструкции ;-)

При не прогретом двигателе - двигайся без резких ускорений и с оборотами не более 3,000 об/мин.
Зображення
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Розкажу Вам, що сталося з моєю машинкою:
в четвер, наша бабця (бабця жінки) гуляючи з правнуком (з моїм малим сином) побачила під будинком нашу машину. Машина стояла заляпана та брудна. Погода була суха і сонячна. Бабці стало шкода, що внучка їздить в брудній машині, і не довго думаючи, маючи в руках паперовий рушничок, бабця усердно почала витирати бруд та пісок з машини.... я це побачив коли бабця вже закінчила з бортами та капотом і переходила до даху....зрєліще скажу Вам було не для слабонєрвних.... в хаотичній аерографії була вся машина крім даху. Але, що мав казати бабці - вона ж хотіла щоб було як краще... Перший шок мене попустив в п"ятницю в обід, але потім настала дипресія - від п"ятниці до вечора неділі нічого не міг їсти, ні з ким не міг спілкуватися, до своїх батьків на вихідних не поїхав - було встидно та жаль машину.... Але треба було щось з тим робити... поїхав на СТО яка займаєтся кузовними роботами. Договорився про поліровку. Машину довелося лишати в вівторок на цілий день. І от - 100 убитих єнотів і вечером в вівторок я, хлопці, зрозумів, що не в грошах щастя... :-D машинка знов стала блискуча як дзеркало...
Майстер сказав, що старався лак не знімати, а працював з пастами. Ось така історія ....
vdd
Солдат
Солдат
Повідомлень: 37
З нами з: 07 липня 2009, 20:22
Автомобиль: сеат Altea XL (был)

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення vdd »

А мне как-то весь капот и крылья на новой машине исцарапали - собаки гоняли кошку, кошка запрыгнула на капот, в общем...... три часа полировки и все стало почти гут :)
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

машину полірували близько 10 год
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

22.10.10. перезувся на зимові. відчуття - стала мягша, почав чути мотор а не гул від резини.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

по гарантії поміняли опорні підшипники (поскрипувли при повороті руля) та задню праву подушку амортизатора.
Відповісти