Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Модератори: Olka, KakTus08

Vlado

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Vlado »

Стрілочки поворотів блимають але без "тік-так".

Ну если учесть тот факт, что стоит бесконтактное реле поворотов, то и не должно ничего тикать. :-) так что с этим помоему все в порядке.
Аватар користувача
Foolhardy
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1481
З нами з: 09 липня 2008, 08:23
Звідки: Киев

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Foolhardy »

Vlado писав:Стрілочки поворотів блимають але без "тік-так".

Ну если учесть тот факт, что стоит бесконтактное реле поворотов, то и не должно ничего тикать. :-) так что с этим помоему все в порядке.
Если Вы не в теме, то нечего всякую фигню писать.
Если повороты блимають без "тік-так" то это глюк приборной панели, который устраняется только ее полной заменой.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Щось почало поскрипувати в районі задньої полички після того як перевіз мішок картоплі в багажнику. Скрип досить неприємний. Певно на травневих вихідних буду "шумити" багажник+задню поличку. В середу 28.04.10. записався на ТО-0. Пробіг на сьогодні 4 800 км. ТО буду проходити на Буйка.
Востаннє редагувалось 27 квітня 2010, 10:48 користувачем rulon, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
osahv
Капитан
Капитан
Повідомлень: 455
З нами з: 02 липня 2009, 15:31
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Днепропетровск
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення osahv »

rulon писав:Щось почало поскрипувати в районі задньої полички після того як перевіз мішок картоплі в багажнику. Скрип досить неприємний. Певно на травневих вихідних буду "шумити" багажник+задню поличку. В середу 28.04.10. записався на ТО-0. Пробіг на сьогодні 4 600 км. ТО буду проходити на Буйка.
Для начала можно попробовать смазать замки, у меня звуки издают они (издавали)
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Сьогодні пройшов ТО-0 на Буйка. Пробіг 4 900 км. Був записаний на 14 год. приїхав 13-30. Прийняли відразу, забрали ключі та загнали машину в бокс. Почекав хвилин 5-10 поки майстер пообідає та перекурить... не хотів спішити його щоб часом не вдавився :-D - прекрасно розумію що між 13 та 14 год обідня перерва. Робив все якісно та швидко - зняв захист, злив масло, видув повітрям залишки. На моє прохання опустив машину та залив 200-250 гр масла щоб вимити залишки старого. Може я маніяк чистоти, але завжди так роблю... Знову підняв, закрутив новий фільтр, знову продув та залив чисте масло. Поставив захист. Пройшовся по ходовій - зняв задні стойки, розібрав опорні, почистив їх та все це зібрав. Але тонкий скрежет так і не пройшов (все-таки це напевно скрипить поличка). Зробив діагонстику на компі. Вставив закльопку в передній бризговик. Почистив (продув) фільтр салону. Протер моторний відсік. За все це я заплатив 796 грн. Поки оформляв доки - машину вигнали з боксу та віддали ключі. Як на мене то трохи дорогувато ... Технічною стороною обслуговування я задоволений.
Пи.Си. Ага, майстер після кожної операції мив руки з милом (з пастою). Я як це побачив то почав ще більше його поважати... :-D
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

На великих вихідних обклеяв багажник + задню поличку віброю. Товщина - поличка 1 мм, багажник + арки - 2 мм. Матеріал STP. На задньому сидінні стало тихіше, навіть жінка це замітила. В недалеких планах обезшумити дверки. Ще виявив (точніше жінка виявила, коли посадив її на заднє сидіння і проїхався по ямах), що тонкий скрип має походження від задніх стойок... Керхером добре помив верхні кріплення стойок і скрип, який так дратував, пропав!!! B-) Ще скрипить-рипить водійське сидіння... дуже нервує, але не знаю як зняти з нього тканину щоб добратися до середини.
P.S. Переживаю, щоб під віброю не збирався конденсат і не ржавіло.... адже ідеально прокатати думаю не вийшло....
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Приїхала моя нова панелька приборів (міняю по гарантії так як в тій що стоїть пропав зумр). Але тепер вагаюсь міняти чи ні.... чи не зашкодить це чимось машинці... взагалі-то відсутність зумиру мене не напрягає... але з другої сторони - все має грати в машині. Міняти будуть наступного тижня.
vip53
Капитан
Капитан
Повідомлень: 344
З нами з: 26 жовтня 2009, 16:40
Автомобиль: CORDOBA2.0
Звідки: СССР

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення vip53 »

Менял приборку без проблем.Хотя тоже сомневался.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

8.06.10. поміняли щиток приладів.
Купив паркторнік. Хочу в суботу під"їхати до малярів щоб помалювати датчики в колір бампера. Після цього будем ставити.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Парктронік наразі не ставлю - шкода свердлити дірки в бампері. 25-28.06. - поїздка в Карпати (підйомник Захар Беркут). При під"їзді до Волосянки вдарив днищем - розвалив кусок правого короба (захист днища)... більше ніщо не постраждало. Тепер шукаю цей короб, щоб поміняти. Вже в який раз переконуюсь - наша машинка зроблена для асфальту а не для гір. По трасі супер - повороти проходити одне задоволення... ще б якби сина (2,5 рочки) не закачувало то взагалі б супер було б...
Аватар користувача
Yakov
Капитан
Капитан
Повідомлень: 346
З нами з: 13 грудня 2009, 14:36
Автомобиль: Корандо new,2.0,трактор
Звідки: Махновск

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Yakov »

Я тоже правый короб ударил 2 дня назад,-теперь большая дырка в правой части по середине,и в левой части в двух местах,ездил с Мариуполя на Винницу ночью не увидел большую кочку! Я думаю смысла нет покупать этот короб-ты видел там этот короб очень много клиренса забирает,и зачем его сделали таким толстым,в некоторых местах он аж выпирает занабто.,если вообще убрать этот пластик,машинка перестанет цеплять днищем.я в будущем вот думаю поменять весь этот пластик на оцинкованые листы,только вот пока не знаю где их заказать,чтобы кто то по толковому вырезал и повыгинал.Пока подлатаю дырки и буду ездить так.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

та забрати можна, але ж там трубки йдуть + фільтр паливний (вроді)
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Поставив пульт ду на руль для магнітофона. Магнітофон Кенвуд (акційний - йшов разом з машиною). Дуже зручно... Ціна питання 150 грн
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

поборов скрип водійського сидіння - запшикав знизу всі кріплення вд-40. також поборов порипування дверних рамок - намотав декілька шарів ізоленти на кожні скобу дверних замків.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

перед поїздкою в крим вирішив перевірити ходову. заїхав на буйка, підняли машину - все ок. крім невеликого рипіння опорних підшипників при повороті руля. майстер сказав що з цим можна ще кататись. після моря запишусь на заміну. тепер завтра спокійно виїзджаєм в сторону мису Тарханкут. :)
Відповісти