seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення rulon »

gendos писав:Скажите какую систему вы поставили.Кто производитель,есть ли доп. подача для смазки клапанов
Все що знаю, що це система Ловато. Комплект приходить в такому синьо-білому невеликому ящику. Паспорт та решта тдокументів возиться в бардачку. Ще ніразу не дивився в нього. Системи змазки клапанів немає. А для чого вона коли в нас є гідрокомпенсатори, які автоматично виставляють зазори клапанів.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення rulon »

gendos писав:Скажите какую систему вы поставили.Кто производитель,есть ли доп. подача для смазки клапанов
"А нужно ли это?". Flash lube и другие подобные системы сделаны для стран северной Европы, использующих Норвежскую нефть, очень чистую с минимальным содержанием примесей. При ее переработке газ тоже получается чистый. Возникает проблема чем его разбавлять. Вот и придумывают системы смазки.
В нашем газе, кроме пропана и бутана содержится много примесей - почти полтаблицы Менделеева, в том числе и более тяжелые фракции нефти, образующие маслянистую пленку. При замене газовых фильтров можно эту пленку увидеть - все внутри покрыто маслянистой жидкостью. Учтите еще штатную систему смазки двигателя - вентиляцию картера, которая предусматривает подвод картерных газов (в основном "масляный туман") во впускной
коллектор. Поэтому дополнительная смазка не нужна.
В лабораториях проводились испытания дополнительной системы смазки клапанов наподобие флеш люб. По результатам замеров разница в износе деталей двигателя с капельницей и без была в пределах погрешности измерений, следовательно, на ресурс
клапанов смазка не влияет. А вот показатели токсичности отработавших газов со смазкой были намного хуже. Несгоревшие частицы смазки догорали на сотах катализатора, перегревая его, а образовавшийся нагар значительно снизил его эффективность и ресурс. Поскольку в Европе экологии уделяют особое внимание, было решено отказаться от дополнительной системы смазки
Как капельница может распределять жидкость по цилиндрам, если у каждого коллектора своя геометрия? То есть в один цилиндр поступает, а в другой нет?
И не сгорит ли в цилиндре это масло,так как попадая на впускной клапан "оно" превратится в пар,а уже в цилиндре сгорит? А если "оно" в огне не горит и в воде не тонет, а, как хотелось бы, создаёт плёнку на клапане, то "оно " также создаст плёнку и на датчике кислорода и на сотах катализатора.
Аватар користувача
LiloDrako
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1757
З нами з: 10 жовтня 2008, 09:02
Автомобиль: Seat Toledo 1.6 Superwage
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення LiloDrako »

rulon писав:Все що знаю, що це система Ловато. Комплект приходить в такому синьо-білому невеликому ящику. Паспорт та решта тдокументів возиться в бардачку.
Это значит, что заказывали за рубежом комплект? Если да, то где, если не секрет (можно контакты, плиз).
И во сколько обошлась доставка.
Все вышесказанное - IMHO.
С уважением, Lilo.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення rulon »

комплекти приходять на СТО однакові. поїздив по сто після того як установщик порадив переконатися, що комплекти однакові приходять до всіх. а вже питання ціни в кожного сто своє. хтось хоче чекати на клієнта і ставить вищу ціну але заробляє більше. а хтось хоче брати оборотом і потім мати постійних клієнтів на обслуговування. ;-) заплатив 5500 за все (крім мрево). поставили якісно. я задоволений. після обкатки редуктора 1000 км, маю заїхати на ТО. зараз виїзджую 20 л. щоб точно визначити який розхід. по бк показує в середньому 10 л по місту. буває і менше і більше. в основному короткі поїздки в 4 км.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення rulon »

закінчилось тестування витрат газу. результат - на 20 л. газу проїхав чистими 260 км з яких орієнтовно 170 км по місту. цього разу встановив новий рекорд по трасі - на 85 км бк показав 6,1 л/100 км газу. Але це стиль їзди спокійний (90-110 км/год). Сьогодні вертаючись назад тягався з маздою3. Середній розхід БК показав 6,7 л/100 км на тих же самих 85 км. Але було і 150 км/год і 160 км/год. При 160 км/год машина легенько дьоргнулась, тому збавив до 150 км/год. B-) мазда на затяжному підйомі відстала B-)
Аватар користувача
SEDOY
Солдат
Солдат
Повідомлень: 23
З нами з: 04 квітня 2011, 15:33
Автомобиль: seat cordoba sport 2.0

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення SEDOY »

Рулон я диву даюсь у тебя точно 2л двигатель ? Я на газе уже 2месяца езжу и расход по городу при скорости ( 80-100км/ч) по БК 8,8-9,2 л , при скорости (110-130 км/ч ) по БК 10-11,2 л и это БК показывает средний расход! За городом при скорости до 100км/ч 7,6л , а при скорости 110-140 8,9 л-9л Я проверял уже 100 раз и в среднем такие показатели!! Рулон а при старте когда включаешь 1-вую сколько БК показывает моментальный расход?
Seat cordoba sport 2.0 2008г
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення rulon »

після того як на другій заправці 20 л газу проїхав 260 км зауважив, що розхід збільшився. Заправив 30 л і проїхав 300 км. Заправив 35 л і проїхав знову 300 км. Тенденція пішла до збільшення витрат газу. Так як в загальному проїхав на газу орієнтовно 1000 км то поїхав на регулювання редуктора. Після регулювання (ноутбуком) знову заправив 30 л газу - зараз виїзджаю їх. Але при спілкуванні з знайомими взнав, що та заправка на якій заправляюсь має недобру славу... тож тестування покищо буду продовжувати. Після регулювання редуктора на тих же 85 км середній розхід з 6,1-6,7 л газу/100 км виріс до 7,6 л газу/100 км по БК. Швидкість в основному 100-110 км/год. Місцями 140 км/год. Знову ж таки - репутація заправки погана (ОККО).
При різкому старті БК може показати і 99 л... на бензині точно так було.
Ще мій знайомий, який їздить на лансері IX заагітував мене підключити функцію автоматичного переключення на бензин коли обороти більше 4 тис. Мотивуючи це тим, що на таких оборотах прогоряють випускні клапана. Дзвонив сьогодні до майстра, який ставив ГБО - сказав, що може це зробити. З понеділка поїду на апргрейд. B-) Все-таки люблю проїхатись по трасі швидко.
Vladimir
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1176
З нами з: 12 квітня 2009, 11:05
Автомобиль: SEAT CORDOBA 2.0
Звідки: Украина
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення Vladimir »

У меня расход следующий :по городу 11.2л при этом бк показывает 9.6! прибавлять нужно думаю литра полтора. переход на газ происходит при достижении 45 градусов. отсечка на 4500 оборотов.двигатель работает мягче. машина однозначно тупит,разгоняется плавно не так агрессивно! на 120 провала нет ! и не должно быть.дергайте своих установщиков! в целом при нынешней цене на бензин доволен.
Vladimir
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1176
З нами з: 12 квітня 2009, 11:05
Автомобиль: SEAT CORDOBA 2.0
Звідки: Украина
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення Vladimir »

Из личного опыта: смотрите чтоб смесь была не обедненной. чревато прогоранием поршней клапанов и т.д. ну и не гоняйте.если джазу то на бензине ,полезно для форсунок,которые теперь интенсивно загрязняются.периодически сливайте конденсат .
Аватар користувача
demey
Администратор
Администратор
Повідомлень: 11395
З нами з: 07 серпня 2006, 15:42
Автомобиль: Audi A4 Allroad
Звідки: Киев

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення demey »

На днях видел блок и голову 1,8Т который на газу пробежал 200К. Шо вам сказать. Голова потресканная, клапанам ппц, седла клапанов просели.
Зображення
Overload - Якісне налаштування вашого авто
Аватар користувача
LiloDrako
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1757
З нами з: 10 жовтня 2008, 09:02
Автомобиль: Seat Toledo 1.6 Superwage
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення LiloDrako »

rulon писав:після того як на другій заправці 20 л газу проїхав 260 км зауважив, що розхід збільшився. Заправив 30 л і проїхав 300 км. Заправив 35 л і проїхав знову 300 км. Тенденція пішла до збільшення витрат газу. Так як в загальному проїхав на газу орієнтовно 1000 км то поїхав на регулювання редуктора. Після регулювання (ноутбуком) знову заправив 30 л газу - зараз виїзджаю їх. Але при спілкуванні з знайомими взнав, що та заправка на якій заправляюсь має недобру славу... тож тестування покищо буду продовжувати. Після регулювання редуктора на тих же 85 км середній розхід з 6,1-6,7 л газу/100 км виріс до 7,6 л газу/100 км по БК. Швидкість в основному 100-110 км/год. Місцями 140 км/год. Знову ж таки - репутація заправки погана (ОККО).
При різкому старті БК може показати і 99 л... на бензині точно так було.
Ще мій знайомий, який їздить на лансері IX заагітував мене підключити функцію автоматичного переключення на бензин коли обороти більше 4 тис. Мотивуючи це тим, що на таких оборотах прогоряють випускні клапана. Дзвонив сьогодні до майстра, який ставив ГБО - сказав, що може це зробити. З понеділка поїду на апргрейд. B-) Все-таки люблю проїхатись по трасі швидко.
rulon, и на кой тогда ставить газ???
demey, какое оборудование ГБО стояло? Производитель, "фарш"? Не для придирок, а для объективного восприятия. Какие настройки стояли я не надеюсь, что ты мне скажешь. ;)
Все вышесказанное - IMHO.
С уважением, Lilo.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення rulon »

Блін, знову розхід 10 л/100 км. На 30 л газу проїхав 290 км. Завтра їду до майстра - хай думає як вернути розхід на старий. Vladimir, а як побачити чи суміш збіднена чи ні? І ще, регулює ноут програмою. Тупо підкулючається фішка і чекається поки машина перенастроїться. Десь чув, що є газоаналізатор - така штука яка регулює суміш відносно вихлопу. Може такого регуліровщика шукати хто має такий газоаналізатор?
SBZ
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 76
З нами з: 25 січня 2011, 17:21
Автомобиль: Seat Altea 1,6 BGU
Звідки: Киев

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення SBZ »

Я в марте этого года на свою ИБИЦУ 2.0 тоже установил ГБО-4. Проехал уже 1000 км. Расход точно такой же 30 литров - 300 км. Это город. Недавно ездил по трассе, посмотрю. При всем при этом я доволен расходом. Надавить педаль люблю, газ не экономлю. До этого была АВЕО на автомате так там движка 1.5 жрала 15 л. круглый год. Вот это многовато как по мне. А тут на 2 литра объема 10 литров газа. БОМБА !!! По БК не арентируюсь, засекаю по километражу. Пока все.
Аватар користувача
LiloDrako
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1757
З нами з: 10 жовтня 2008, 09:02
Автомобиль: Seat Toledo 1.6 Superwage
Контактна інформація:

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення LiloDrako »

rulon писав:Блін, знову розхід 10 л/100 км. На 30 л газу проїхав 290 км. Завтра їду до майстра - хай думає як вернути розхід на старий. Vladimir, а як побачити чи суміш збіднена чи ні? І ще, регулює ноут програмою. Тупо підкулючається фішка і чекається поки машина перенастроїться. Десь чув, що є газоаналізатор - така штука яка регулює суміш відносно вихлопу. Може такого регуліровщика шукати хто має такий газоаналізатор?
Рулон, вариатор ставил? (Я не спец, я просто интересуюсь).
http://gbo.ua/ru_articles_variator-uoz.html
http://gazok.com.ua/index.php?option=co ... &Itemid=37
http://forum.autoua.net/showflat.php?Number=2741501
P.S. Ребята, кто поставил ГБО, создайте, пожалуйста, тему, у кого что стоит (какое ГБО, производитель, состав), сколько прошли на текущий момент? Так хоть какую-то статистику можно будет видеть. Заранее - :drinks:
Все вышесказанное - IMHO.
С уважением, Lilo.
SBZ
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 76
З нами з: 25 січня 2011, 17:21
Автомобиль: Seat Altea 1,6 BGU
Звідки: Киев

Re: seat cordoba sport 2.0 Поставил ГБО

Повідомлення SBZ »

LiloDrako
Вариатор это можно. но по хорошему машину нужно чиповать. Пусть и прирост мощности будет не большой (но он все же будет), но при этом в новой прошивке будут скорректированы УОЗ. Ну и как следствие - вариатор не нужен. Я так понял установка вариатора это еще плюс к ГБО 1000 грн. А чиповка движки 200 у.е. дешевле не нашел. Если кто захочет чипануть или знает где дешевле я с удовольствием присоединюсь. Может скидку сделают при коллективной заявке. Все сказанное ИМХО ;-)
Відповісти