SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Модератори: Olka, KakTus08

Відповісти
viktor.turinskii
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 87
З нами з: 02 лютого 2013, 07:54
Автомобиль: SEAT Cordoba 2.0 2008 2.0
Звідки: м. Славута Хмельницької обл.

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення viktor.turinskii »

Почав обклеювати "шумкою" багажник. Мало купив, але вистачило на місце для запаски, колісні арки (від багажника) і задні крила з середини (скільки видно). Тепер думаю як буде кріпитися газовий балон? Жалко буде віддирати.
Оцінити шумоізоляцію нормально не встиг бо їздив тільки по місту, але тепер відчуття що чути шум тільки від передніх коліс.
На середу записали на встановлення ГБО. Може хто підскаже на що слід звернути увагу при налаштуванні обладнання? (Наприклад температура при якій переключається на газ та інше) Буду вдячний :drinks:
vlad_ka
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4568
З нами з: 11 січня 2010, 12:26
Автомобиль: Volkswagen Passat B7 SEL
Звідки: Борисполь

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення vlad_ka »

Віктор, балон закріплять, вібра йому не завадить, головне не економь на матеріалах, робиш один раз і назавжди... По газу нормальний спец знає, в мене переключається нібито на 40град, на бенз переходить десь на 5000 обертів... Але ти покатаєшся і приїдеш до них, вони підкорегують
viktor.turinskii
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 87
З нами з: 02 лютого 2013, 07:54
Автомобиль: SEAT Cordoba 2.0 2008 2.0
Звідки: м. Славута Хмельницької обл.

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення viktor.turinskii »

Дякую за підказку.
"Шумку" я буду поступово доробляти.
vlad_ka
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4568
З нами з: 11 січня 2010, 12:26
Автомобиль: Volkswagen Passat B7 SEL
Звідки: Борисполь

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення vlad_ka »

вібру завжди можна доробити, а от шумку якщо вже наклеЇш на вібру, то вже потім нічого не зробити... поздоровляю з ГБО! тепер не будеш тремтіти на заправці і з боятися дивитись, як швидко падає стрілка рівня палива)))
a.zavgorodniy80
Сержант
Сержант
Повідомлень: 109
З нами з: 30 жовтня 2013, 08:38
Автомобиль: Seat Toledo 2008
Звідки: Kiev

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення a.zavgorodniy80 »

По газу.... я себе настроил на 4500... оптимальная частота двигателя как по мне когда нужно резко ускориться.... опять же есть разные мнения насчет работы двигателя на высоких оборотаз на газу... мол эт не оччч хорошо... не говорю что это так но еак то на душе спокойней когда двиг на высоких оборотах работает на родном топливе...
a.zavgorodniy80
Сержант
Сержант
Повідомлень: 109
З нами з: 30 жовтня 2013, 08:38
Автомобиль: Seat Toledo 2008
Звідки: Kiev

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення a.zavgorodniy80 »

.... и еще вспомнил, у меня в настройках стоит предварительный прогрев газовых форсунок (при прогреве авто на бензине кратковременно включаются газовые форсунки), так они вроде оптимальней прогреваются, температура перехода стоит 30 градусов... вроде норм... отъездил уже 10к, замечаний и вопросов не возникало.... а на заправке действительно кайф получаеш когда заправляеш полный балон за 310 грн (у меня балон 47л, газа влазит 42-43л)
viktor.turinskii
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 87
З нами з: 02 лютого 2013, 07:54
Автомобиль: SEAT Cordoba 2.0 2008 2.0
Звідки: м. Славута Хмельницької обл.

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення viktor.turinskii »

Дякую всім за поради. Завтра їду встановлювати ГБО.

Одноклубник xxxSERGEYxxx з Рівного підказав контакти СТО де серйозно займаються ремонтом кондиціонерів. Сьогодні їздив до них. Проводили різні маніпуляції, але - безнадійно. Після тривалих дискусій і розрахунків дійшли висновку що потрібно брати новий компресор, бо за інші варіанти вони гарантії не дають (т.т. б/в компресор, або заміна тільки клапана)

Проїхався по нормальній трасі виявив що трохи відчутно якісь удари по керму, особливо при гальмуванні. Потрібно порівняти диски, перевірити розвал-сходження та терміново замінити тормозні диски. І в загалі вже вся ходова розчовплася по місцевим дорогам. Багато сторонніх звуків - потрібно робити діагностику.

По нормальній дорозі шуму з багажника теж не чути як раніше, отже шумоізоляція дає ефект. Потрібно продовжувати...
vlad_ka
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4568
З нами з: 11 січня 2010, 12:26
Автомобиль: Volkswagen Passat B7 SEL
Звідки: Борисполь

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення vlad_ka »

Віктор, а коли зашумиш все авто разом з дверима, то навіть муха буде нервувати, буде такий кайф, що заснути від легкого шуршання можна))... Але треба робити толково і не поспішаючи... Ходовку вашу перевірив на днях, вночі понесло мене по трасі через Шепетівку, на в"їзді вскочив у таку яму, що колесо одразу спустило, знову врятувала система контролю тиску... Покришка витримала, диск підігнуло... Так що не дивуюсь про твою ходовку, тут треба на танках їздити))...
viktor.turinskii
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 87
З нами з: 02 лютого 2013, 07:54
Автомобиль: SEAT Cordoba 2.0 2008 2.0
Звідки: м. Славута Хмельницької обл.

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення viktor.turinskii »

vlad_ka писав:тут треба на танках їздити))...
Це точно...
viktor.turinskii
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 87
З нами з: 02 лютого 2013, 07:54
Автомобиль: SEAT Cordoba 2.0 2008 2.0
Звідки: м. Славута Хмельницької обл.

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення viktor.turinskii »

Встановили ГБО.
Процедура тривала з 8-30 по 13-00 без перекурів. Два працівники не відходячи дуже чітко і злагоджено встановили все обладнання. Балон вмонтували в місце для запаски, кнопку перемикання Г/Б встановили в штатну заглушку між кнопкою обігріву заднього скла та підстаканником. Заправний штуцер вмонтували в бампер з правої сторони за колесом.
Після встановлення одразу поїхав на реєстрацію ГБО в МРЕВ. Там надрукували заяву, провели огляд ТЗ, дали рахунки на оплату і сказали приїхати завтра поміняти техпаспорт, бо ще потрібно отримати якусь довідку з інтерполу.
І того: Встановлення ГБО - 6400 грн; Реєстрація МРЕВ - 310 грн.
На газу сьогодні я проїхав 70 км. Різниці між газом і бензином я суттєвої не помітив. Так само набирає обороти, і при обгонах, коли потрібно набрати швидкість, розганяється нормально. Комп'ютер показав середню витрату пального 7,0 але я щось не вірю. Майстри сказали виїздити цей газ (13 л), заправити мінімум 20 л наступний раз і засікти кілометраж. Після того приїхати до них на аналіз та перевірку системи.
Поки-що я задоволений. Хвилює тільки підняття ціни на газ та зменшення корисного об'єму багажника.
vlad_ka
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4568
З нами з: 11 січня 2010, 12:26
Автомобиль: Volkswagen Passat B7 SEL
Звідки: Борисполь

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення vlad_ka »

Вітаю! Газ подорогшав до 7.25-7.60, але це не 17грн за бенз))... Різниці в потужності на 2.0 ніякої не помітиш, це не 1.4... Все вірно, викатаєш поки не буде пищати, тоді чітко задуєш і замітиш, скільки проїде знову до нуля... Ти головне запаску не викидай)))
Аватар користувача
andron1313
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5278
З нами з: 07 жовтня 2013, 20:21
Автомобиль: Трёх литровый тур
Звідки: Киев

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення andron1313 »

поздравляю с экономией
viktor.turinskii писав: Комп'ютер показав середню витрату пального 7,0 але я щось не вірю
ему верить не стоить , ибо уровень в баке не падает и от этого такой расход, а кнопка ночью при полном баке может слепить даже.
viktor.turinskii
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 87
З нами з: 02 лютого 2013, 07:54
Автомобиль: SEAT Cordoba 2.0 2008 2.0
Звідки: м. Славута Хмельницької обл.

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення viktor.turinskii »

Дякую...
Запаску ні в якому разі. Я тільки думаю як її закріпити щоб вона не бовталася по багажнику. За цих декілька днів звик до тиші після шумки багажника, а сьогодні ніби щось не так.
viktor.turinskii
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 87
З нами з: 02 лютого 2013, 07:54
Автомобиль: SEAT Cordoba 2.0 2008 2.0
Звідки: м. Славута Хмельницької обл.

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення viktor.turinskii »

andron1313 писав:ему верить не стоить , ибо уровень в баке не падает
а як же тоді 7,0 получилось? Під час встановлення ГБО знімали клему а акумулятора і всі покази обнулилися. Після того я проїхав на бензині десь 4 км (до заправки) решту 66 на газу. Я думав що комп. показує фактичне використання палива.
vlad_ka
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4568
З нами з: 11 січня 2010, 12:26
Автомобиль: Volkswagen Passat B7 SEL
Звідки: Борисполь

Re: SEAT Cordoba 2,0 2008 року

Повідомлення vlad_ka »

бензиновый бортовой комп не показывает правильный реальный расход газа... проще всего, как я делаю, задул до трещотки 37л и знаю, что мне в среднем хватит на 320 или максимум 340км (если супер экономно)...
Відповісти