Altea XL 2.0 FSI

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

"Вопрос : зачем ???"
просто появился интерес, я на другом форуме указал что в машине 10 подушек, получил ответ что быть такого не может :)
Полез интернет проверять, так как изначально информацию получил от предыдущего владельца да и не заморачивался особо,
ну и дальше уже как начал искать, понял что действительно 10 нет скорее всего нет и походу все считают по шильдикам.
Думаю, это все таки интересная инфа, потому тут решил также добавить её в журнал. А если ли пойти на рио - то там каждая вторая алтея в описании имеет 10 подушек :-D , может комуто пригодится при торге.

Кстати, также кажется, что подушки для колен сеат не ставил как минимум для старой алтеи\алямры\ибицы:
вывод сделал из этих мануалов https://es.slideshare.net/jcarrey/096-altea-2004pdf (стр 12) и тут видно https://es.slideshare.net/jcarrey/094-a ... m_search=1
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

1. Тепер і я став власником RCD-330 :-D , тепер в салоні значно сучасніше
2. Обклеїв паралоном заглушки в задній ляді, тепер не докучають.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
andron1313
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5278
З нами з: 07 жовтня 2013, 20:21
Автомобиль: Трёх литровый тур
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення andron1313 »

А что есть в rcd 330?
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

Вот все характеристики с первого же сайта,
для меня было важно - поддержка вывода камеры/парктроников, большой екран, блютус с возможностью вывода навигации с телефона, чтение флешки, шустрая работа, вид как у оригинала (это вроде как говорят тоже оригинал, только для китайского рынка, производитель desay) - тут все это есть, правда мирорлинк не работает с китайфонами

Характеристики:
- Экран 6,5" ёмкостный с LED подсветкой
- Bluetooth встроенный с поддержкой телефонной книги, набором и отображением номера на экране, прослушиванием audio.
- Radio с функцией RDS
- SD слот для карт объёмом до 32 Гб
- USB вход с поддержкой iPhone, Android с функцией воспроизведения и зарядки, через провод можно прослушивать музыку.
- AUX вход
- Эквалайзер с ручными и предустановленными настройками
- OPS Визуальное отображение оригинальных патронников
- RVC Видеовход для камеры заднего вида.
- MirrorLink Функция для телефонов с ОС Android (некоторые модели HTC, SONY, Samsung)
- Поддержка управления с мультируля
- Отображение внешней температуры на экране
- Отображения состояния телефона на экране ( батарея, сеть, сигнал)
- Чтение новых СМС.
- Язык меню русский.
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення vasilis »

n3wbie писав: Тепер і я став власником RCD-330 , тепер в салоні значно сучасніше
Цена, ссылка на продавца - поделитесь, пожалуйста.
kreker32
Майор
Майор
Повідомлень: 509
З нами з: 02 вересня 2015, 21:48
Автомобиль: 2.0 TGDI

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення kreker32 »

обычная цена - 3к грн. дальше от наворотов. на олх в продаже полно.
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

Контактами продавця покищо не буду ділитися, так як йому покищо не вдається підключити кнопки, виявилось що він вперше ставить магнітолу на сеат і не вистачає додаткового блоку, який є на VW.
Обіцяють що все запрацює, але покищо їжжу без управління з кнопок.
За магнітолу з установкою заплатив 3900 очікувалось що кнопки будуть працювати + буде заставка SEAT, покищо остані два пункти в процесі :facepalm: ,
+ перехідна рамка з кріпленнями 1000 грн
З рамкою тупанув - купив не тільки рамку а і набір кріплень для не штатної магнітоли. Внутрішні кріплення залишились, не знаю що з ними робити тепер.
Дана магнітола кріпиться в оригінальні кріплення, тому потрібно брати тільки рамку, коштує 500-600 грн., рамка буває чорна і сіра, коричневих під фрітрек не зустрічав
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

Після ще декількох візитів до Андрія і інших майстрів своєї справи, майже справився з усіма "дрібничками" від попередника,
1. Закінчились гофри, замінив обидві і хомут (ориг.) заразом, так як був у жахливому стані. В планах ще потібно поставити стронгер, так як в мене чомусь каталізатор вирізали і залишили його пустий корпус, не розумію де тут економія з тією кількістю швів, яка знадобилась щоб повторно встановити пустий корпус каталізатора :facepalm:
2. Замінив патрубок картерних газів (ориг.), мій був порваний.
3. Поміняв всі діодні лампочки які були натикані в салоні (тепле світло для мене приємніше), ліхтарі заднього ходу (мерехтів зараза) і підсвітки номерів на звичайні з теплим світлом. Так мені особисто подобається набагато більше.
4. Замінили праву передню стійку стабілізатора (ориг.)
5. Звернув увагу що почала трястись передня фара, думали що обламав нижнє кріплення, але тут виявилось що просто викрутився болт, повезло що швидко побачив, все обійшлось знятям бампера і новим болтом з шайбою.
6. Було дві помилки по датчику тиску в торм системі і звязком до цього вузла, датчик замінив на ориг., по датчику помилка пройшла, по звязку залишилась, мабуть щось з проводкою. Електрик в планах + ще декілька дійсно незначних помилок
7. Трохи з муками, але кнопки на кермі таки запрацювали :-D
Кому цікаво: РСД 330 з кермом старого зразка (вісім кнопок) прям з коробки не працює. Довелось купувати додатковий інтерфейс вартістю $35. Тепер все ок. Також цікавою штукою виявилось те, що на моєму кермі є функція перемотки треку, але на кермі нового зразка, кнопки цієї зони відповідають за функції телефону, тому РСД 330 як і всі інші сучасні магнітоли ВАГ просто не розпізнають ці команди. Як результат робочих 6 кнопок: 2 кнопки (перемотка треку) в мене не праює, кнопка зміни джерела відтворення перепрограмована на Прийняти/Відхилити дзвінок, решта працює за призначенням. Мене все повністю влаштовує, довольний як слон

8. А от сюрпризом виявилась наступна штука, коли просив Андрія налаштувати замок, так як двері погано зачинялись він звернув уваг на те, що з під герметика почала лізти ржавчина яку бажано було б прибрати. Візуально було зовсім не багато, + побачили що під петлю підмостили шайбу. Короче вирішили що петля просіла, і бажано поміняти ну і за одно я вирішив усунути ту біду з ржавчиною. Звернувся до тих же кузовщиків що зробили мені дах. Вони назвали лояльну ціну і що потрібно буде локально покрасити кут двері + петлю самі замовлять і встановлять (здивувало що на алтейку в оригіналі ставиться петля така ж сама як і на поло... хоча розмір і вага дверей дуже різниться, але факт...). Віддав машину і спокійно поїхав на роботу.
В другій половині дня мене набрали і сказали що проблема набагато більша, вони зняли фарбу і ржа була по всій нижній кромці водійської двері та щей теж саме по низу задньої лівої. Викладаю пликлад того що було під фарбою :O
Добре що все було не в геть запущеному стані, дірок не знайшли, тому все зачистили, поклали герметик як в оригіналі, і все покрасили. Петлю також замінили, після невеличких настройок, двері тепер на місці без всяких шайб. Зробили все якісно, дуже задоволений. Тай раз уже пішла така гулянка, попросив щоб затонували скло на водійській дверці, так як попередній власник так і не затонував його після того як йому його розбили в надії вкрасти реєстратор.
Всім у кого машинці під десяток рекомендую глянути чи не береться пухирцями або стягуетсья фарба по шву герметика в нижній частині, можливо потрібно задуматись над профілактикою, особливо по ліву частину, так як вона більше страждає від намокання. В мене по праву сторону ситуація набагато краща, потенційно по декілька см на передній і задній дверці, але на наступний рік мабуть таки доведеться зробити туж процедуру.

Всім гарних вихідних і не ломайтесь ;-)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

Помилка по звязку з насосом тормозної системи вирішилась встановленням запобіжника який чомусь був відсутній..., аж соромно, що сам не додумався :facepalm:
Стерли старі помилки по датчику, запобіжнику, подушці (після зняття дверей для покраски), висить помилка по магнітолі, через додаткову плату (ну це можна вважати що не рахується) і нових помилок немає :-D

Ну все, можна вважати що всі недоліки, які вилізли після покупки усунуті, і тепер можна спокійно кататись :rally:
Аватар користувача
Flau
Сержант
Сержант
Повідомлень: 113
З нами з: 31 серпня 2008, 22:25
Автомобиль: Seat Toledo 1,6 BSF
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення Flau »

Пухирці після 9-10 років в мене теж є. На роботы - Altea XL - після 9 років експлуатації - теж пішла пухирцями. Якось раптом - тому що рік тому все було чисто. Колега має VW Golf plus 2008 - така ж проблема. Що дивує - в родині є також Altea 2006 року - жодного пухирця!! Якщо є контакти перевірених малярів/кузовників - було б непогано поділитися. Бажано тільки, щоб в них була камера-бокс.
Аватар користувача
sergeyvitruk
Сержант
Сержант
Повідомлень: 97
З нами з: 17 листопада 2016, 17:22
Автомобиль: SEAT TOLEDO III 1.6 BSF
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення sergeyvitruk »

n3wbie писав:Кому цікаво: РСД 330 з кермом старого зразка (вісім кнопок) прям з коробки не працює. Довелось купувати додатковий інтерфейс вартістю $35. Тепер все ок.
це ви про новий гейтвей??? бо собі хочу ставити 330+ та в кнопках на кермі незрозуміло
Зображення
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

Flau писав:Якщо є контакти перевірених малярів/кузовників
відписав особистим повідомленням
sergeyvitruk писав:це ви про новий гейтвей??? бо собі хочу ставити 330+ та в кнопках на кермі незрозуміло
в мене окрема плата стоїть між магнітолою і кан шиною - тобто це окрема приблуда, а не гейтвей
Можу поділитися контактом людини яка продала мені цей інтерфейс, в нього є і магнітоли. Більшість продавців обіцяють лиш би впарити, будьте обережні з кнопками.
Востаннє редагувалось 21 грудня 2017, 00:03 користувачем n3wbie, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

Давненько не відписувався по журналу,
вже набігав перший десяток і пройшов ТО (160 000 тис)
Заміна масла по рекомендації Андрія перейшов на Lubricant 77, і фільтрів
втішило що за 10 тис масла не доливав, рівень недійшов до мінімума :-D

За цей час сталося дві поломки:
1. Полетів термостат - заміна на оригінал
2. Полетіла оригінальна катушка - заміна на бош, залишилася ще одна оригінальна, решту вже міняли (мабуть потрібно купити на запас, був дуже здивований що катушка на мій 2.0 FSI коштує вдвічі дешевше ніж купував на фабію 1.4 пару років назад (і там і там БОШ) :troll:

І одна прикрість:
Поки їхав на ТО - зловив камінець в самий край скла, і з'явилсь тріщинка яка подорозі розрослась доволі суттєво до 20 см - виглядало реально страшно :facepalm:
На наступний ранок мотнувся на Перова, там нахвалювали майстерню по ремонту скла (працють тільки жінки майстри) - зробили реально круто, 80% того що було видно нестало, реально видно тільки тоненьку ниточку, і то, тільки під певним кутом. Рекомендую. Ціна питання: 600грн - не скажу що дешево... Хоча якщо подивитись на ціну скла з підігрівом і поклейкою під датчики світла і дощу - мабуть нормально. Фото додав.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 21 грудня 2017, 00:04 користувачем n3wbie, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

Також підготувався до зими:
1. Звісно переставив гуму, про ню відпишусь пізніше (це щось з чимось :-D ).
2. Були куплені і встановлені оригінальні передні бризговики 5P0075111
3. Планував купити бош аеротвін, але трішина в склі забрала запланований бюджет, поскільку був на Перова, замінив лише резинки склоочисників - 150 грн в порівнянні з бошом за 980грн. На данний момент результатом задоволений на 100%, подивимся на скільки їх вистачить.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
n3wbie
Солдат
Солдат
Повідомлень: 39
З нами з: 10 квітня 2017, 09:02
Автомобиль: Seat Altea XL
Звідки: Киев

Re: Altea XL 2.0 FSI

Повідомлення n3wbie »

І пара фоток чистенької Алтейки!)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти