Вакуумні шланги на моно джетроніку.

Модератори: Olka, KakTus08

Відповісти
devilua
Призывник
Повідомлень: 3
З нами з: 01 травня 2016, 18:03
Автомобиль: Seat Toledo 1993 1.6i(1f)
Звідки: Хмельницький

Вакуумні шланги на моно джетроніку.

Повідомлення devilua »

Seat toledo 1l 1993 р. 1.6 двигун 1f.
Підкажіть, будь ласка, яка і куди шланга з електромагнітного клапана має йти.
Дуже дякую.
Фото : http://s017.radikal.ru/i408/1605/69/d261c981b14c.png

Придбав дане авто 2 місяці тому. Встановив газ . Росхід на бензині 7-8 л/100. На газу 13.5л/100 і це 95% траса. Почав шукати причину великого розходу. Під час налаштувати запалення по стробоскопу і газу, був виявлений і замінений несправний вакуум на переривнику-розподілювачі ( трамплёр). Горе майстри сказали, що в авто неправильно підключенні вакуумні шланги біля моніка, і почали їх переставляти "правильно". Вчора була проблема на газу проїхавши ≈25 км по трасі холостий хід став 2500 об/ хв і не падав всі 110 км що я проїхав. Коли холодна з обертами все гаразд, росхід 13. Ввечері я поїхав до інших майстрів налаштувати газ. Вони мені теж почали переставляти вакуумні трубки. Я в шоці. Зараз оберти, начебто, а порядку, розхід - не знаю, ще нікуди далеко не їздив. Тому й хочу дізнатися як ці вакуумні трубки мають бути підключенні.
Востаннє редагувалось 31 травня 2016, 17:17 користувачем devilua, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
serdarkstar
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 187
З нами з: 28 травня 2015, 14:43
Автомобиль: Seat Leon
Звідки: Київ-Нововолинськ
Контактна інформація:

Re: Вакуумні шланги на моно джетроніку.

Повідомлення serdarkstar »

Завтра в гольфі подивлюся і тобі фотку скину, поідеї моніки ті самі тільки в мене 1.8 RP
Відповісти