Premiorri Solazo и Leonchik:)

Шины, диски, тормозная система, подвеска, амортизаторы, рулевое управление, механизмы управления, педальный узел, передняя и задняя ось, дифференциал...

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
ChikiBum
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 281
З нами з: 30 травня 2016, 11:16
Автомобиль: Seat Leon 1.4 TSI CAXC
Звідки: Харків

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення ChikiBum »

AndrewK писав:Які тести? Тим більше якщо вже встановив
Вона тобі або підходить, або ні. От і весь тест
Справа в тому, що на цю гуму взагалі в сеті немає жодного тесту , тому що гума нова , а Росава працює як працює. От є цікаво виміряти , наприклад, реальний гальмівний шлях, щоп хоча ю для себе розуміти що це за гума и на що розраховувати . Якщо спиратись тільки на свої відчуття, то мені кожна гума буде норм, просто треба підлаштуватись трохи... тобто хочеться циферки якись отримати , бачив є девайси спеціальні, але вони коштуют багато грошей, тому хочу якусь просту програмку встановити на телефон , щоп приблизні цифри отримати якісь.
Але так, те бажання провести якийсь тест , то більш баловство, для розваги , мабуть :)
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення AndrewK »

Для міської їзди на якомусь овочі (типу мого гетца) її вистачає з головою. Хоча носився і в дальнобій по автобанах Європи вплоть до 140-150 (де камер нема).
Але для машини, що має трохи більшу розгонної і гальмівної динаміки, особисто моя думка, цієї гуми недостатньо.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення b_andriy »

ChikiBum в мене таке враження шо ти вже жалієш що її купив, хоча ше не їздив -_-

катайся і не парся, шо є то є, тимбільше шо вибиралась бюджетна гума
Востаннє редагувалось 30 березня 2017, 10:35 користувачем b_andriy, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення AndrewK »

Точно. Якщо вони вже є - треба як мініум спробувати. Якщо для міської спокійної їзди - піде аж бігом
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
ChikiBum
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 281
З нами з: 30 травня 2016, 11:16
Автомобиль: Seat Leon 1.4 TSI CAXC
Звідки: Харків

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення ChikiBum »

b_andriy писав:ChikiBum в мене таке враження шо ти вже жалієш що її купив, хоча ше не їздив -_-

катайся і не парся, шо є то є, тимбільше шо вибиралась бюджетна гума
Та щє ні .:):) Проста мені б цікаво протестити гумку якимись більш-меньш об`єктивними цифрами та засобами, та поділитись за вами ними. Люблю дидивить та читати всякі тести, але сам ніколи не робив:)
Тому що мої суб`єктивні враження - то буде лише мої враження, а як я писав вищче , то я в мене не настільки багатий опит , та не зможу "на глазок" поставити реальну оцінку. Але дуже чекаю тепла , поставити б вже скоріше:)

Тут ось ще що сталось .. Вікрив вчьора в магазині infoshina гуму (не реклама, але там гарні ціни , та магазин є в моєму місті), так ось... там в розмірі 215\55 r17 (94w) біла ще тіждень тому по ціні біля 1230 за одне , а зараз вже 1408 ... Якщо піде такими темпапи , то... В вианоре мені пропонували за 1740 якийсь Данлоп (наче спорт якийсь, вже не пам'ятаю) 2015 року , казали що Японія . Якщо Росава не утримає ціну (якщо це можливо , без втрати якості, хоча яка ця якість ще невідомо) , то продажів не буде. Якщоп ціна була однакова +-50 грн, я б вибрав Данлоп 2015 року
Востаннє редагувалось 30 березня 2017, 11:18 користувачем ChikiBum, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення KakTus08 »

Насчет проги для Андроида легко - Torque Pro/
Купи за 200 грн. OBD сканер
Там и разгон померять можно и торможение и ошибки сбросить.
В общем торможение со 100 км/час на исправных тормозах и нормальной резине - должно быть не более 4 сек, все что около 3 сек - очень хорошо.

Знакомый тоже купил зимнюю Росаву, для спокойной езды вполне подходит.
Зображення
Аватар користувача
Av_m
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4630
З нами з: 20 березня 2010, 08:28
Автомобиль: SEAT Leon 1P 1.9 stage 2
Звідки: Краматорськ

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення Av_m »

На служебном авто летняя Премиори, зимняя Росава. И та и та на городских скоростях и без экстрима - вполне нормально. Но. Летняя Премиори на скоростях, выше 120 - 130 км/ч начинает гулять. Приходится подруливать. На убитой Йокогаме такого не было.
Зимняя Росава оказалась лучше, чем я ожидал. Вполне сносно. И она, по сравнению с зимней Премиори (правда на совсем другом автомобиле) по гололёду едет увереннее.
Аватар користувача
ChikiBum
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 281
З нами з: 30 травня 2016, 11:16
Автомобиль: Seat Leon 1.4 TSI CAXC
Звідки: Харків

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення ChikiBum »

KakTus08 писав:Насчет проги для Андроида легко - Torque Pro/
Купи за 200 грн. OBD сканер
Там и разгон померять можно и торможение и ошибки сбросить.
В общем торможение со 100 км/час на исправных тормозах и нормальной резине - должно быть не более 4 сек, все что около 3 сек - очень хорошо.

Спасибо! интересная штука "OBD сканер", просто я гуглил специальные приборы для тестов и там цена 250-350 долларов, что очень дорого , особенно если просто один раз что-то замерять :) а 200 грн - это интересно :)
Аватар користувача
ChikiBum
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 281
З нами з: 30 травня 2016, 11:16
Автомобиль: Seat Leon 1.4 TSI CAXC
Звідки: Харків

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення ChikiBum »

Av_m писав:На служебном авто летняя Премиори, зимняя Росава. И та и та на городских скоростях и без экстрима - вполне нормально. Но. Летняя Премиори на скоростях, выше 120 - 130 км/ч начинает гулять. Приходится подруливать. На убитой Йокогаме такого не было.
Зимняя Росава оказалась лучше, чем я ожидал. Вполне сносно. И она, по сравнению с зимней Премиори (правда на совсем другом автомобиле) по гололёду едет увереннее.
ну да, на каждый товар найдется свой покупатель, такую (недорогую и более-менее сносную) резину скорее чаще всего используют корпоративные какие-то компании или такси
Аватар користувача
ChikiBum
Старший Лейтенант
Старший Лейтенант
Повідомлень: 281
З нами з: 30 травня 2016, 11:16
Автомобиль: Seat Leon 1.4 TSI CAXC
Звідки: Харків

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення ChikiBum »

ChikiBum писав:чаще всего используют корпоративные какие-то компании или такси
И я :)
Аватар користувача
serdarkstar
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 187
З нами з: 28 травня 2015, 14:43
Автомобиль: Seat Leon
Звідки: Київ-Нововолинськ
Контактна інформація:

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення serdarkstar »

і я)))
Аватар користувача
Sergey
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 788
З нами з: 03 червня 2008, 20:17
Автомобиль: Toledo
Звідки: Киев

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення Sergey »

Да абсолютно нормальная резина на свои деньги. Езжу на такой уже третий сезон. Точно не мерял, но думаю, что тысяч 30 наездил. Стиль езды - спокойный.
МеханикСЕАТ
Старший Сержант
Старший Сержант
Повідомлень: 126
З нами з: 29 липня 2010, 12:56
Автомобиль: SEAT Altea XL 1.6

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення МеханикСЕАТ »

У меня и лето и зима БЕЛШИНА Артмоушн. После зимнего Данлопа и летней Якогамы разница только в шуме. И самое интересное что шумит лето. А как гребёт зима. Супер. Живу загородом, ни разу не пожалел что купил. Цена - качество.
Аватар користувача
Yehor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 228
З нами з: 29 серпня 2016, 22:38
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0 (6l) 3door
Звідки: Кропивницкий/Кировоград

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення Yehor »

Перший тест шини Premiorri Solazo S Plus
Источник: https://www.autocentre.ua/ua/opyt/shiny ... 53041.html © Autocentre.ua
И вот долгожданный тест!!!
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Premiorri Solazo и Leonchik:)

Повідомлення KakTus08 »

Это обзор больше.
Сравнений с конкурентами нет ((
Зображення
Відповісти