Действующие марки А95-го в Украине

Бензин, масло, фильтры, а также другие технические жидкости и расходные материалы.

Модератори: Olka, KakTus08

Закрито
Andrew Cordobas
Солдат
Солдат
Повідомлень: 16
З нами з: 16 березня 2010, 16:55

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення Andrew Cordobas »

Мене просто з ніг зносить безпардонність представника ОККО. Якщо Вас непокоїть GFC, то тільки тому що Ви зі своєю компанією піаритеся в пусту. Вибачте, я не піарюсь і ні кого не піарю. Мені по барабану хто де заправляється. У всіх Вас однаковий бензин. Але просто так розводити людей зі своєми картками і акціями і відсутністю декларованого сервісу не можна. Люди не сліпі! Запамятайте! Не дуріть народ!
Аватар користувача
OKKO
Капитан
Капитан
Повідомлень: 486
З нами з: 20 квітня 2010, 16:35
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення OKKO »

Меня беспокоит только нечестная конкуренция, которую я регулярно наблюдаю на форумах от таких писателей из других сетей заправок у которых нет желания (или возможностей) идти на встречу клиентам, как это делаем мы. Вместо этого, они поливают грязью своих конкурентов, вместо того, чтоб улучшить условия/подход/качество на собственных заправках, конечно, ведь экономически выгоднее зайти на форум и написать что-то страшное про конкурентов, таких сообщений в сети я повидал не мало, уж поверьте.
Я не хотел бы переходить на личности, но, kobi, у вас действительно три авто? Seat, Aveo и Volkswagen?

В любом случае давайте прекратим эту полемику, т.к. она не идёт на пользу никому.
Аватар користувача
BANADM
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 840
З нами з: 31 липня 2007, 18:24
Автомобиль: Touareg FL 3.0 TDI
Звідки: Ukraine, Kyiv, Troeschina

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення BANADM »

Мои впечатления (не пиар) от ОККО:
Я уже 2й год с ними, заправляю бензин 95евро. От Пульса на моей машине толку никакого. Но его цена ИМХО завышена, на том же ВОГе 95-мустанг (тоже Евро) с аналогичными по функциям присадками идет по цене 95го евро от ОККО.
Качество бенза стабильно нормальное, но оценить лучше на моем двигле ИМХО нельзя, уж очень неприхотлив, разве что на откровенной бодяге не поедет. Но что показательно - за почти 3 года и 62 т. пробега, диагностика двигла, свечей показала, что с бензином было все в норме, например, чистки форсунок не понадобилось. Поэтому продолжаю заправляться там, в основном на 3х заправках в Киеве (Ватутина и реже на Воссоединения). Заправлялся несколько раз в регионах - результат тот же.
Теперь о минусах, как же без них (хотелось бы реакции по устранению).
При повышении цен ОККО впереди планеты всей - это первая сеть, которая повышает цену, потом подтягиваются остальные в течение дня. Все происходит уж очень синхронно. Ну да ладно... Такая у нас в стране система.
Действительно, регулярно не дают копейки на сдачу, а заправляюсь я обычно до отстрела. В большую сторону не округлили ни разу.
Действительно, по программе Фишка из заявленного на сайте Фишки товара на обмен практически нет. Были обещания, что ситуация исправится в апреле - но нет. В итоге баллы накоплены, а деть их некуда... :( Программа лояльности не до конца лояльна. Хотелось бы на баллы брать любой товар из ассортимента магазина, или бензин в идеале.
При просьбе заправить до отстрела зачастую начинают трамбовать в горловину. А это плохо для датчика. А прошу просто до отстрела.

2 ОККО: Вы достаточно корректно общаетесь здесь, продолжайте в том же духе и поддавайтесь на провокацию.
Хотелось бы, чтобы была реакция на отрицательные моменты в сторону улучшения, ну и информирование нас об этом.
[size=85][color=grey]Або просто Андрій[/color][/size]
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab80506.gif[/img]
[color=#808040][url=http://forum.seat-club.net/viewtopic.php?f=54&t=5410]Мій бортовий журнал[/url][/color]
kobi
Солдат
Солдат
Повідомлень: 33
З нами з: 27 березня 2010, 16:54

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення kobi »

Ще в мене є Тойота Ярис. І ще я не думаю що якась фірма, наприклад GFC, наймає людей щоб хайати інші заправки. Тут на форумі всі пишуть про свої власні враження, підтверджені фактами, тобто як їхала машина після того як... І на самих їхнії заправках, як я бачу, все ОК, напевно вкладають вони в розвиток, якість і т.д.
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення AndrewK »

відкатав 400км на на 92-му бензі залитому на ВОГ. Це вже друга спроба. Різниця суттєва. В рівних умовах розхід впав на 0,5л/100. Крім того робота мотора дещо мякша. Чесно кажучи при тому, що ОККО ддекларують той самий білоруський бенз - не вірю!!!
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення rulon »

На вихідних їздив до батьків та друзів. Так от, один із друзів просто докотив авто до заправки ОККО. Заправив 5 літрів 95-го, так як знає, що на тій заправці бензин фуфло... Хто вгадає скільки він проїхав? .... АЖ 24 КМ.... і машина знову заглохла.... тому вожу в багажнику порожню каністру і стараюсь батькові привозити нормального бензину... А представнику ОККО питання - я вже писав тут про Ваші заправки в районних центрах... могли б вжити якихось заходів... принаймі взнати в мене координати тих заправок... А Ви просто піаритесь...
bullshmaiser
Сержант
Сержант
Повідомлень: 116
З нами з: 11 серпня 2009, 14:06
Автомобиль: Leon 2.0 FSI 2008 Tiptron
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення bullshmaiser »

Раньше заправлялся исключительно Шелл-Укравто. Возле дома открыли ОККО, заправился случайно и на всякий случай 98м (Леон 2.0), теперь только там и лью. Такого 98го никогда не было ни на Шелле ни Укравто нигде, чувствуется значительная прибавка мощности и экономия. Примерно 12.4-13 расход, если на других заправках лью любой меньше 16 расхода нет, ну давлю почти все время в пол конечно
Аватар користувача
OKKO
Капитан
Капитан
Повідомлень: 486
З нами з: 20 квітня 2010, 16:35
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення OKKO »

2 BANADM:
Извините, что долго не отвечал, нужен был комментарий ответственных лиц. Вот, что мне сообщили:
BANADM писав:Действительно, регулярно не дают копейки на сдачу, а заправляюсь я обычно до отстрела. В большую сторону не округлили ни разу.
В мережі АЗК "ОККО" касові апарати незалежно від їх марки, працюють відповідно до чинного Законодавства у замкнутому циклі з колонкою. Згідно: функціональних обов'язків працівників АЗК,Стандартів обслуговування Клієнтів в мережі АЗК ОККО", оператор АЗК зобов'язаний видати Клієнту здачу (в даному випадку копійки). Якщо цього не відбувається - це порушення існуючих правил, і ми, в головному чи регіональному офісі, звертаємо на це увагу, оскільки розуміємо, що для клієнта не стільки важливі 2 копійки, скільки чесність і порядність в обслуговуванні. За порушення вищезазначених правил (порушення фіксуються на Гарячій Лінії ОККО, на сайті ОККО, в Книзі "Відгуків та пропозицій" на АЗС при наявності адреси АЗС, дати та часу виникнення ситуації) працівникам АЗК знижують заробітну плату за звітний місяць.
Відповідно, для проведення розслідування по невиданій Вам здачі просимо деталізувати інформацію: на якій АЗК Ви заправлялись, дату та час, та надіслати її на http://okko.ua/feedback/.
BANADM писав:Действительно, по программе Фишка из заявленного на сайте Фишки товара на обмен практически нет. Были обещания, что ситуация исправится в апреле - но нет. В итоге баллы накоплены, а деть их некуда... :( Программа лояльности не до конца лояльна. Хотелось бы на баллы брать любой товар из ассортимента магазина, или бензин в идеале.
Наявність винагород по програмі Fishka в магазинах мережі "ОККО" залежить від розташування АЗС, площі торгового залу та інших факторів.
На сьогоднішній день на жаль не в кожному місті присутні АЗК "ОККО" з великою торгівельною площею, яка дала б змогу розмістити максимальну кількість винагород.
Проте, програма Fishka - програма лояльності, яка орієнтована на розширення.
Вона є довготерміновою, і ми прислухаємось до Клієнтів та працюємо над її вдосконаленням, тому в наших Клієнтів завжди буде можливість отримувати більше з карткою Fishka.
У найближчий час ми розширимо пропозицію винагород новими товарами, які ви зможете отримувати в наших партнерів, або замовляти через гарячу лінію або Інтернет.
Винагороди на замовлення - це товари для дому і відпочинку.
Оновлений асортимент винагород дозволить отримувати дешевші товари і послуги безпосередньо на АЗС або збирати бали для більш цінних речей.
Інформація про програму тя зміни ми розміщаємо безпосередньо на АЗС ОККО, на сайті www.myfishka.com або на гарячій лінії Fishka 0 800 505 118.
BANADM писав:При просьбе заправить до отстрела зачастую начинают трамбовать в горловину. А это плохо для датчика. А прошу просто до отстрела.
Працівники АЗК роблячи це навмисно, розуміють, що велика вірогідність поступлення скарги від Клієнта, а це в свою чергу несе за собою зниження заробітної плати. Відповідно, сподіваємось що у Вашому випадку це була випадковість з боку працівників АЗК. Якщо ні, то для проведення розслідування просимо також подати більш детальну інформацію: на якій АЗК Ви заправлялись, дату та час надіслати її на http://okko.ua/feedback/.

Дякуємо за Ваші звернення та сподіваємось, що Ви і надалі залишаєтесь Клієнтом "ОККО"!
Аватар користувача
OKKO
Капитан
Капитан
Повідомлень: 486
З нами з: 20 квітня 2010, 16:35
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення OKKO »

На днях мне задали следующие вопросы по нашему дизелю:
1. Какого производства дизель на ОККО? Беларусь?
2. Какие присадки идут в дизель ОККО?
3. Выложите пжлст сюда на форум сертификат соответствия дизеля ОККО стандарту ДСТУ 4840-2007 (он же евростандарт EN590).

Вот ответы:
1. На АЗК "ОККО" реалізується на сьогодні Дизельне Пальне ЄВРО підвищеної якості марки С виду ІІ виробництва ВАТ Мозирський НПЗ (Білорусь).
2. Ні на нафтобазах, ні на АЗС ОККО в літній період ніякі добавки не додаються.
3. Сертификат во вложении:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Olka
Участник совета
Повідомлень: 5666
З нами з: 18 вересня 2006, 07:45
Автомобиль: Tiguan 2.0 TDI
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення Olka »

это какой то новый сервис на заправках? :dntknw:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Luxury is not Happiness. Happiness is Luxury.
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення AndrewK »

Клас. Я в шоці
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
OKKO
Капитан
Капитан
Повідомлень: 486
З нами з: 20 квітня 2010, 16:35
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення OKKO »

На счёт туалетов:
"Так, туалети на деяких АЗК є платними, оскільки таким чином забезпечується підтримка чистоти та порядку. Нажаль часто виникають ситуації, коли подорожуючі заїжджають на АЗК тільки для того, що піти до туалету при цьому заправляються на інших АЗК, що створює незручності для наших клієнтів та потребує додаткових зусиль для утримання цих приміщень у належному стані.
Це питання постійно переглядається з метою знайти найоптимальніший компроміс та забезпечити чистоту та належний стан туалетів, та відповідно створити комфортні умови для наших клієнтів."
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення AndrewK »

1. Що заваджає зробити для клієнтів туалет безкоштовним, а для "проїжджаючих" - платним?
2. В Європі туалети на заправках безкоштовні. Це позитивно впливає на чистоту довкілля. В іншому випадку люди будуть справляти природні потреби вздовж траси, але ваші туалети будуть чисті :)
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Olka
Участник совета
Повідомлень: 5666
З нами з: 18 вересня 2006, 07:45
Автомобиль: Tiguan 2.0 TDI
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення Olka »

OKKO писав:На счёт туалетов:
платный туалет только на Ваших заправках если говорить про большие сети АЗС.
Ваш отдел сервиса не в том направлении думает если в туалет ходят к вам, а заправляться к другим, то стоит задуматься не о платном туалете, а о том чего же не заправляются у Вас.
Luxury is not Happiness. Happiness is Luxury.
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: Действующие марки А95-го в Украине

Повідомлення vasilis »

Olka писав:Ваш отдел сервиса не в том направлении думает если в туалет ходят к вам, а заправляться к другим, то стоит задуматься не о платном туалете, а о том чего же не заправляются у Вас.
лучше и не скажешь !
Благодаря такому "сервису" я даже заправляться не буду заезжать - зачем мне потери времени на оплату и взять/вернуть ключ и лишние финансовые затраты...
Закрито