Підрульовий перемикач

Фары, сигнализации, климат-контроли и кондиционеры, приборы, проводка...

Модератори: Olka, KakTus08

Відповісти
Kasper-EN
Солдат
Солдат
Повідомлень: 35
З нами з: 08 березня 2017, 21:57
Автомобиль: Altea XL 2,0 TDI DSG 2011
Звідки: Київ, Сирець

Підрульовий перемикач

Повідомлення Kasper-EN »

Відразу вибачаю, що задаю "тупі" питання. Каюсь, інструкцію ще не читав, бо ще книжку не купив.
Поясніть, будь ласка, в деталях!
1. Лівий підрульовий перемикач світла з торяця стоїть кнопка круіїз контролю, а що за перемикач зверу "On ...Cancel ...Off"? Навіщо він там й як користуватися?

2. Правий підрульовий перемикач омивач/двірники. Зверху перемикач швидкостей двірників. Де колесико, яким налаштовують чутливість датчику дощу? Раніше він спрацьовував, а зараз приходиться вручну тикати. На форумах читав, але не можу зрозуміти, в мене такого колесика немає.

Дякую.
Seat Altea XL 2,0 Tdi (103hp), DSG, CFH, 2011
Аватар користувача
m@estro
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1029
З нами з: 29 грудня 2013, 21:50
Автомобиль: Leon 1M
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Підрульовий перемикач

Повідомлення m@estro »

Kasper-EN писав:1. Лівий підрульовий перемикач світла з торяця стоїть кнопка круіїз контролю, а що за перемикач зверу "On ...Cancel ...Off"?
наверное это отключение кнопки круиза) (зачем ее сделали я не знаю, но у меня она есть)
tomcat
Солдат
Солдат
Повідомлень: 44
З нами з: 29 січня 2012, 22:30

Re: Підрульовий перемикач

Повідомлення tomcat »

Kasper-EN писав:1. Лівий підрульовий перемикач світла з торяця стоїть кнопка круіїз контролю, а що за перемикач зверу "On ...Cancel ...Off"? Навіщо він там й як користуватися?
on/off - вкл/викл круїз, cancel - тимчасово деактивує круїз, при цьому не виключаючи його повністю, кнопка повертається в положення on, аналогічно якби ви натиснули педаль гальм чи зчеплення при активованому круїзі. з торця - це +/-, при активованому круїзі, також при тимчасово деактивованому круїзі натискування на низ (-) кнопки активує круїз на поточній швидкості, верх(+) - на швидкості яка була запамятована круїзом до деактивації (можливо навпаки, точно не памятаю).
Аватар користувача
сеатовод
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2801
З нами з: 04 жовтня 2010, 12:17
Автомобиль: SEAT altea
Звідки: УКРАЇНА

Re: Підрульовий перемикач

Повідомлення сеатовод »

Kasper-EN писав:Каюсь, інструкцію ще не читав, бо ще книжку не купив.
Мануалы по SEAT-ам
Любіть Україну, тримайте порох сухим...
Відповісти