Лампочка ЦЗ

Фары, сигнализации, климат-контроли и кондиционеры, приборы, проводка...

Модератори: Olka, KakTus08

Відповісти
Аватар користувача
Stef
Участник клуба
Повідомлень: 655
З нами з: 19 вересня 2008, 12:58
Автомобиль: SEAT LEON 1.6 LPG
Звідки: Бандерштадт
Контактна інформація:

Лампочка ЦЗ

Повідомлення Stef »

Скажіть,будь-ласка,чи повинна мигати червона лампочка та що на дверках водія знаходиться?і як поміняти батарейку ключі,і,власне,якого вона там типу???...і ще:коли купляв машину,в салоні сказали що заким все це буде оформлятися я ПОВИНЕН поставити сигналку,і то лише на їхньому сервісі...і взяли за це 1300грн(ALLIGATOR D-810)...ну думаю конкретно задорого,чи я не правий????...і поствили так,що на пульті сигналки ялише знімаю з охорони,а відкриваю ЦЗ власне самим ключем,це нормально???
Аватар користувача
Dee
Почетный маляр
Почетный маляр
Повідомлень: 966
З нами з: 18 вересня 2006, 09:01
Автомобиль: Cordoba 2.0
Звідки: Kyiv, Ukraine
Контактна інформація:

Re: Лампочка ЦЗ

Повідомлення Dee »

не нормально. поставили жахливо. все має робитись з пульта сигналки. ти міг при установці вимагати підключення всіх функцій, які підтримує сигналка (наприклад, відкриття багажника по натисненні певної кнопки на брелку сигналки, автом.закривання вікон при постановці, авт.закриття ЦЗ при початку руху, і т.д.)
1300 грн - це мабуть разом з вартістю сигналки?
Якби спитав раніше - то порадив би тобі купити сигналку у будь-якому магазині, вийшло б вдвічі дешевше, а ставити таки доведеться у офіціалів, сама установка обійдеться ~600 грн.
Ти не зобов"язаний ставити сигналку, у твоїй машині є іммобілайзер, а це по всіх правилах уже вважається протиугінною системою (а саме їх вимагають страхові компанії).
Батарейку в ключі за рік не міняв ні разу, а от в сигналці вже 4-та батарейка стоїть. Ця що зараз протягнула 4 місці, duracell turbo.
Відповісти