Помогите: оторвало крепление амортизатора крышки Toledo 5P

Модератори: Olka, KakTus08

Відповісти
leobos
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 164
З нами з: 14 грудня 2013, 15:17
Автомобиль: Seat Toledo Superwagen
Звідки: Kyiv

Помогите: оторвало крепление амортизатора крышки Toledo 5P

Повідомлення leobos »

Добрый день,

Помогите пожалуйста - оборвало крепление амортизатора задней крышки в Toledo 5P. Там где амортизатор должен вкручиваться просто пустота - вкручивать некуда. Что с этим можно сделать? Может у кого-то опыт какой есть или идеи?
Аватар користувача
DroP
Капитан
Капитан
Повідомлень: 331
З нами з: 31 серпня 2014, 19:41
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Kiev

Re: Помогите: оторвало крепление амортизатора крышки Toledo

Повідомлення DroP »

Я бы попробовал напильником натереть металлической стружки, смешать с эпоксидкой и сформировать какую-то залепку.
Фотки помогли бы понять суть поломки...
Аватар користувача
Серж
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2591
З нами з: 02 лютого 2010, 18:02
Автомобиль: Альтеа 2.0TDI-DSG
Звідки: Донецкая область -Киев-Харьков-Краматорск

Re: Помогите: оторвало крепление амортизатора крышки Toledo

Повідомлення Серж »

leobos писав: Помогите пожалуйста - оборвало крепление амортизатора задней крышки в Toledo 5P.
фото того что там у вас оборвалось или поламалась и тогда людям будет проще помочь может у кого есть необходимая запчасть.
Самый лучший учитель в жизни - опыт. Берёт, правда, дорого, но и объясняет доходчиво.
leobos
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 164
З нами з: 14 грудня 2013, 15:17
Автомобиль: Seat Toledo Superwagen
Звідки: Kyiv

Re: Помогите: оторвало крепление амортизатора крышки Toledo

Повідомлення leobos »

Дещо структурованіше і спокійніше можу розповісти як мене задрав вже багажник із своїми сюрпризами (після ремонту замка).

В один момент по дорозі (рівній і спокійній) я почув різкий удар. Був варіант що це трос склопідйомника обірвало, але з ним все було нормально, тому подумав що може камінець по арці вдарив і забив. В той самий момент при відкриванні-закриванні багажника з'явився якийсь звук (наче клацання), на який не звертав увагу. Коли трохи видалося часу і подивився, виявилося, що верхнє кріплення амортизатора 5-ї двері було вже не зовсім кріпленням - воно ні на чому не трималося.

Відповідно коли розібрав обшивку багажника (кожен раз передаю привіт тому, хто придумав таку дибільну конструкцію і її реалізацію), і після того як зняв амортизатор (другий привіт по нижньому його кріпленню, яке запихнули в якусь ж...у де все навпомацки) побачив, що кріплення як такого вже нема - болт із кулькою, на яку кріпиться амортизатор просто нема в що вкручувати. Щось вирвало, але що і як незрозуміло, викручувати другий амортизатор бажання не було.

Після тижня роздумів і тримання багажника головою при відкриванні були наступні варіанти:
1. Купити гайку із шайбою і приварити. Варити машину я не дуже хочу, тим паче, що спалити електроніку чи щось пропалити бажання немає
2. Спробувати присобачити кріплення від меблевого амортизатора, яке давно бачив.

Відповідно купив і гайку і два меблевих амортизатора і почав мудрувати. Кріплення меблевого амортизатора - сама кулька гарно підходила по діаметру вертикальному, по горизонталі на пару мм. нижче. Протестував на знятому амортизаторі - все тримається гарно. Відповідно далі видно що і як:

Це кріплення меблевого амортизатора:
ЗображенняЗображення

Дирка якби натякає, що вкрутити нічого вже не вийде, а те кріплення, що там було, назавжди там і залишиться
ЗображенняЗображення

Ну і якби результат
ЗображенняЗображення

Ну і оскільки обшивка була знята, треба щось робити, оскільки постійно кліпси випригують із своїх місць. Рішення було знайдене в болтиках від дитячих іграшок і сверла 1мм. Замінити їх потім можна, але зі своїх місць вони нікуди вже не можуть дітися.

ЗображенняЗображення
Відповісти