Skoda Octavia A7 Quartz

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
Исаланд
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 2364
З нами з: 21 липня 2010, 12:40
Автомобиль: Seat Leon Cupra R MK2
Звідки: Киев

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення Исаланд »

ymyk писав:Пробіг 4600
Уф)
ymyk писав:- Поміняв плафони в багажнику на LED (AliExpress), тепер вночі хоч видно що там лежить
А проблем с гарантией не будет?
Seat Leon El Gato Reference 1.6 [BSE 102 л.с.] 2006 1P

Seat Leon El Sueño Cupra R 2.0 [CDLA 3** л.с.] 2011 1P1 (Stage2+)
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

Исаланд писав:А проблем с гарантией не будет?
не думау

А тим часом. Пробіг 6200 B-)
- Масло не їсть, все тіп топ
- Заглючила камера заднього виду (не рідна) - почала показувати дзеркальне відображення. Офіціали замінили на нову, ще кращу, за що їм подяка :)
- Коцнув об бордюр губу бампера, не страшно, але прийдеться по каско малювати :huh:
Зображення
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

6700км

1. Коцнуту губу по каско зробив, плівкою заклеїв
PRIME_BBCODE_SPOILER_SHOW PRIME_BBCODE_SPOILER:
було Зображення
стало Зображення
2. Вирішив підготуватись і на літо взяти 17" колеса. Муки вибору дисків були довгі і нудні. В результаті взяв ось такі, як на Артеонах R-line Rosario, але польську репліку від Carbonado :troll:
Шини з відгуків і тест-драйвів взяв Hankook 225/45 R17 Ventus Prime 3 K125, вже теж в дорозі. Тепер з нетерпінням чекаю тепла, щоб перевзутись
PRIME_BBCODE_SPOILER_SHOW PRIME_BBCODE_SPOILER:
Зображення
Зображення
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

Оптика Full LED на Oсtavia A7 FL
Virtual Cockpit
Дзеркало з автозатемненням і функцією FLA

Передісторія

Під час вибору машини на складі не було наявних коплектацій з Full LED оптикою, від якої я прям тащився. Можна було замовляти на замовлення з заводу і чекати 3 місяці на кастомну комплектацію, але то ж 3 місяці без машини... + не було б солодкої ціни на складські позиції. В результаті вирішив, що "колись собі поміняю оптику". Відразу обговорив з Львівськими офами чи можливо зробити таке у них. Вони заперечливо похитали головою. Кажуть складно, гєморно і треба купу всього крім фар замовляти. Але на той час я вже прошустрив інтернети драйв2 і тд, і бачив що з набитою рукою і знаннями все можна зробити. Тому погодились на тому що якщо поставлять толкові люди то з гарантією проблем не буде. Ось пройшло 8 місяців і я дозрів. Купуєм-ставим. Але не все так просто.

Фари

Фари знайшов на О-Ел-Іксах, у хорошого продавця з Харкова. Потім як виявиться саме він допоможе мені з вибором Майстра з установки(з великої букви). Магазин можу рекомендувати, так як мають купу всього солодкого для вагів, ціни дуже адекватні, а консультації вичерпні. Для установки фар потрібно багато чого. Ось ссилки тут найповніший список запчастин, а тут мануал зі встановлення.
Продавець надав мені:
1. Фари FULL LED 2 штуки — 5E1941016D R и 5E1941015D L
2. Блок Gateway High — 3Q0907530L
3. Блок FCM Low — 3Q0907338
4. Датчик наклону кузова — підбирається в залежності чи у вас ззаді балка чи багаторичажка
5. Проводка, купа дротів, пінів і роз"ємів - ще той конструктор

Установщики

Спочатку планував встановлення на львівському Алексі, так як вони впевнено заявили що роблять таке і на мою машину. Але по факту, коли приїхав з комплектом встановлення і машиною до них, виявилось, що я маю їм надати і всі кодування, електросхеми. І взагалі вони шкоду ні разу не робили. Може би потім ще виявилось, що треба самому лізти під машину - хз. Настільки далеко я не заходив, пробувати не став - мені достатньо одного разу, щоб зрозуміти степінь розпіздяйства і безвідповідальності. :fool:

У Львові інших кандидатів на встановлення не було, тому вирішив запаритись :dntknw: і поїхати до тих хто цим займався і в кого це успішно вийшло. В неті бачив що Тімур і його команда (forcars.pro) цим займається. Дійсно є відео про вдалі кейси. Зідзвонились, проконсультувались - відіслав фото що у мене є. Підтвердили ціну на встановлення і терміни. Головною умовою з мого боку було щоб встановили за 1 день, так як стирчати кілька днів в столиці в плани не входило. Це вони казали що зможуть. Єдиний момент що у них немає диллерського онлайн доступу, тому мені ще прийдеться поїхати до офіціалів для прошивки блоку Gateway. Квести, але що поробиш - краса потребує.

І тут мені дзвонить продавець спитати як у мене успіхи. Виявилось в Києві є його перевірені майстри і радить іхати до них. По ціні встановлення все теж вимальовується якнайкраще і як найнижче.
Ще під шумок виявляться що у нього є цифрова приборка Virtual Cockpit, ще й по дуже солодкій ціні :nyam: А також датчики світла і дощу, дзеркало з автозатемненням і функцією FLA (автоматичне переключення ближнє-дальнє), ручку переключалку режимів з позицією Auto. :facepalm: Короче, псіханув, подумав раз їхати в Київ то треба взяти. "shut up and take my money".

Результати
Поїздка була не легкою з точки зору нічної дороги у дві сторони і майже відсутністю сну. Але дякуючи VarikS встановлення і кодування пройшло гладко, чітко, все було пояснено, роз"ясено від А-Я. Видно що людина тащиться від того що робить і отримує кайф. Дорога назад теж була вночі і вся різницю до-після зразу відчулась. Передати емоції тут неможливо. Це каєф! :superman:
PRIME_BBCODE_SPOILER_SHOW PRIME_BBCODE_SPOILER:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 08 квітня 2019, 10:39 користувачем ymyk, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Аватар користувача
lada
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2527
З нами з: 26 червня 2012, 13:36
Автомобиль: Seat Leon FR 5F 2.0tdi
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення lada »

Поздоровляю ! Дуже круто!!
Сейчас Leon FR 5F 2.0tdi - бортовик
Раньше Altea XL 1.4 tsi - бортовик
arturkin
Капитан
Капитан
Повідомлень: 483
З нами з: 30 червня 2014, 20:35
Автомобиль: Leon II FSI Stylance
Звідки: Одесса

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення arturkin »

Круто, я так понял у человека есть опыт замены приборных панелей?
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

lada писав:Поздоровляю ! Дуже круто!!
Дякую!
arturkin писав:Круто, я так понял у человека есть опыт замены приборных панелей?
В людини є досвід мабуть у всьому що стосується електрики і допів на Вагах. А взагалі це офіціали, тому і доступ до онлайну і всіх найновіших баз і діагностих.
Зображення
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

TO-1
12845км

- Замінено масло
- Фільтр масляний
- Фільтр повітрий
- Фільтр салону
- Пробка
- Діагностика ходової
Ціна: 3962грн


1 Рік. Політ нормальний. За рік екплуатації всім задоволений: динамікою, комфортом і навіть DSG-7 (стукає по дереву).
З того що не сподобалось:
- Коробка 2 рази за весь час посвистувала при переключенні з 3 на 4. Звук як від ремня генератора. Вдалось це відтворити, але потім її відпустило і більше не свистить.
- Лобове з середини покривається якимось нальотом. Це не запотівання, а скоріше щось схоже на жирний наліт, який раз на місяць потрібно витирати фіброю. Є ідеї що це може бути?
- Як виявилось на ТО, що фільтр топлива у А7 йде в купі з бензонасосом, і його заміна не передбачена жодним регламентом ТО, а міняють його коли вийде з ладу :facepalm:
Зображення
Аватар користувача
freedoom
Капитан
Капитан
Повідомлень: 312
З нами з: 17 січня 2017, 17:10
Автомобиль: Leon 1M

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення freedoom »

ymyk писав:- Лобове з середини покривається якимось нальотом. Це не запотівання, а скоріше щось схоже на жирний наліт, який раз на місяць потрібно витирати фіброю. Є ідеї що це може бути?
Был похожий налет из-за освежителя воздуха, особенно когда гарячим-тёплым грелся, после испарения понемногу оседал на стеклах.
ymyk писав:- Як виявилось на ТО, що фільтр топлива у А7 йде в купі з бензонасосом, і його заміна не передбачена жодним регламентом ТО, а міняють його коли вийде з ладу
Ну не могли нормальные инженеры себе представить качество нашего бенза
Аватар користувача
Исаланд
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 2364
З нами з: 21 липня 2010, 12:40
Автомобиль: Seat Leon Cupra R MK2
Звідки: Киев

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення Исаланд »

ymyk писав:- Як виявилось на ТО, що фільтр топлива у А7 йде в купі з бензонасосом
Ты уверен? Звучит очень странно. Обычно есть сетка на бензонасосе, это правда. И почти всегда несьемная. Но и есть отдельно фильтр...
Seat Leon El Gato Reference 1.6 [BSE 102 л.с.] 2006 1P

Seat Leon El Sueño Cupra R 2.0 [CDLA 3** л.с.] 2011 1P1 (Stage2+)
Аватар користувача
Cianide
Капитан
Капитан
Повідомлень: 350
З нами з: 19 червня 2018, 23:16
Автомобиль: Seat Leon 1p
Звідки: Украина

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення Cianide »

ymyk писав:- Лобове з середини покривається якимось нальотом. Це не запотівання, а скоріше щось схоже на жирний наліт, який раз на місяць потрібно витирати фіброю. Є ідеї що це може бути?
Было так же когда пользовался электронной сигаретой (вейпом), налет очень тяжело удалялся со стекла.
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

Исаланд писав:ы уверен? Звучит очень странно
Впевнений. Після того як співробітник рік тому на Тігуані на ТО міняв по регламенту бензонасос в зборі з фільтром. Але то було по регламенту ТО. А тут кажуть що навіть немає заміни в регламенті :mega_shock:
freedoom писав:Был похожий налет из-за освежителя воздуха
Cianide писав:Было так же когда пользовался электронной сигаретой
Не курю. освіжувачів не маю.
Замінив фільтр салону на вугільний - подивимся, може що з ним звязано. :dntknw:
Зображення
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

Пробіг 15900.
Вилізло дві проблеми.
1. Свист при переключенні з 3 на 4 таки повернувся, при певних умовах свистить. Судячи з відео і подібних кейсів на драйв2, так свистить щеплення або підшипник.

2. Помилка селектора передач, також пишуть що міняється по гарантії ВЕСЬ механізм селектора і розібрати треба пів машини. Хоча якщо гарантія пройшла то люди обходяться малою кров"ю (заміна якогось дрібного механізму) і ціною питання в кілька сотень. Наразі помилка ні на що не впливає, але просто бісить і бамкає.
error2.PNG
Поїхав до офіціалів у Львові, оформили гарантійний запит на Київ. Чекаю відповіді fingers crossed
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
arturkin
Капитан
Капитан
Повідомлень: 483
З нами з: 30 червня 2014, 20:35
Автомобиль: Leon II FSI Stylance
Звідки: Одесса

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення arturkin »

Походу вас коснулась отзывная кампания, недавно читал — https://www.caranddriver.com/news/a2879 ... ay-defect/
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: Skoda Octavia A7 Quartz

Повідомлення ymyk »

В мене легша проблема. Просто помилка, ключ витягується на ура :) на роботу не впливає.
Зображення
Відповісти