Поймали на радар - и что дальше?

Модератор: Shaki_

saniok
Капитан
Капитан
Повідомлень: 450
З нами з: 21 травня 2008, 10:51
Автомобиль: Seat Leon 2.0 TDI DSG

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення saniok »

Ясна ) Спасиба!
[url=http://maxweb.com.ua]MaxWeb.com.ua[/url]: разработка и продвижение сайтов
Аватар користувача
Серж
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2591
З нами з: 02 лютого 2010, 18:02
Автомобиль: Альтеа 2.0TDI-DSG
Звідки: Донецкая область -Киев-Харьков-Краматорск

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення Серж »

В суд тебе надо в административный! и не забудь судебный сбор оплатить в размере 3,75грн.
Самый лучший учитель в жизни - опыт. Берёт, правда, дорого, но и объясняет доходчиво.
SpeedRunner
Призывник
Повідомлень: 11
З нами з: 07 липня 2010, 10:25
Автомобиль: Cordoba
Звідки: Киев

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення SpeedRunner »

чтобы тем не плодить лишних спрошу здесь - у меня была очень похожая ситуация, но 10 дней прошляпил :-( тепрь только штраф платить? :huh:
Аватар користувача
Sunflower.UA
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 2452
З нами з: 08 лютого 2008, 09:42

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення Sunflower.UA »

Или:
- взять в поликлинике справку, что сильно болел, не мог явиться для обжалования;
- или платить штраф.
Любовь - всегда сука.
Аватар користувача
Sunflower.UA
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 2452
З нами з: 08 лютого 2008, 09:42

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення Sunflower.UA »

Серж писав:В суд тебе надо в административный! и не забудь судебный сбор оплатить в размере 3,75грн.
Зачем в админсуд, Я в течении 10 дней сходил в суд по месту проживания и всё чудненько оформил.
Потом сообщили, когда будет заседание, на которое ДАИшники - не явились и Я чудненько обжаловал свой штраф.
Любовь - всегда сука.
Аватар користувача
osahv
Капитан
Капитан
Повідомлень: 455
З нами з: 02 липня 2009, 15:31
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Днепропетровск
Контактна інформація:

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення osahv »

Sunflower.UA писав: Зачем в админсуд, Я в течении 10 дней сходил в суд по месту проживания и всё чудненько оформил.
Потом сообщили, когда будет заседание, на которое ДАИшники - не явились и Я чудненько обжаловал свой штраф.
Я вот тоже вчера отнес первое обжалование, теперь жду. А когда назначат заседание нужно приходить со свидетелями которых я указывал или для начала можно и самому? Думаю гайца не будет, т.к. словили феном в другой области. Надеюсь на лучшее!
Вот тут читать обязательно и внимательно
PRIME_BBCODE_SPOILER_SHOW PRIME_BBCODE_SPOILER:
roadcontrol.org.ua
PS. разговорисля в суде с коллегой по несчастью, его дело рассматривается и пришел за бумажкой из суда о том что дело на рассмотрении для прохождения техосмотра. Поэтому если штрафы оспорены и идут разбирательства, можно пройти ТО.
SpeedRunner
Призывник
Повідомлень: 11
З нами з: 07 липня 2010, 10:25
Автомобиль: Cordoba
Звідки: Киев

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення SpeedRunner »

Sunflower.UA писав:Или:
- взять в поликлинике справку, что сильно болел, не мог явиться для обжалования;
спасибо!
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення crayfish »

Народ, підкажіть! Я теж впродовж перших 10-ти днів подав адмін.позов про скасування штрафу, за тиждень мені по пошті прийшла відповідь від судді, мовляв все гарно оформлено, мій позов прийнято, провадження відкрито...
в кінці така фраза "про попередній розгляд справи сторони, треті особи будуть повідомленні додатково."
дата, підпис і все.
Ходив кілька разів у суд - говорив із помічником судді, який веде мою справу - він каже, що розглядатимуть десь восени - бо багато таких позовів.... скоро рік уже...
Може якого листа їм написати? ;-)
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
vic
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 196
З нами з: 19 грудня 2009, 21:30
Автомобиль: ALTEA 1.9
Звідки: LEMBERG

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення vic »

Aloy писав:Поймали утром на радар вот такой http://www.simicon.com/rus/product/gun/radis.html
радар простой, с руки. Видео фиксации не было.

В протоколе в графе "Пояснення особи..." написал - "Вважаю, що швидкість руху не перевищував".
Не было времени с ними разбираться сильно опаздывал, какие возможные варианты оспорить этот протокол в суде и стоит ли вообще тягаться? Хотя и штраф нету желания платить.
В принципі "по барабану" який радар з відео чи простий, якщо відео наприклад "візир" то він фіксує швидкість не з того авто що в екрані монітора а може фіксувати те яке не попало в відео-захват це нераз обговорювалось кругом. В першу чергу повинний бути доказ і якщо в протоколі водій сам описав своє заперечення то ломана копійка такому протоколу і ніякий суд не винесе рішення на користь ДАЇ , тому такі протоколи і втикали в судах бо не мали обгрунтувння. Під тим приводом що суди завалені (в реальності не рішаємими справами) приняли рішення що даїшнік має право без суда виписувати постанову от тут і собака зарита, теоритично він має не обмежені права і вони цим всіх розводять.
Якщо ми в протоколі розписуємось і тим самим засвідчуємо свої покази то в постанові НЕ ТРЕБА РОЗПИСУВАТИСЬ , розписавшись в постанові ми автоматично приймаємо ії і потрібно виконувати або бігти в АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД і призупиняти дію постанови а потім оскаржувати цю постанову . В таких ситуаціях потрібно даїшніку сказати що ти незгідний з постановою і категорично більше нічого не підписувати і що ти все виклав по суті в протоколі і хай постанову присилають поштою а прислати може лише судову постанову а не виписану на коліні.
vic
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 196
З нами з: 19 грудня 2009, 21:30
Автомобиль: ALTEA 1.9
Звідки: LEMBERG

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення vic »

crayfish писав:Народ, підкажіть! Я теж впродовж перших 10-ти днів подав адмін.позов про скасування штрафу, за тиждень мені по пошті прийшла відповідь від судді, мовляв все гарно оформлено, мій позов прийнято, провадження відкрито...
Любе розглядання в суді призупеняє виконання постанови про штраф і якщо прийде повідомлення від виконавчої служби або в даї скажуть що є заборгованість по штрафу на це показуєш лист з суду що справа роглядаєтся і рішення поки нема.
Аватар користувача
Wolf
Капитан
Капитан
Повідомлень: 337
З нами з: 26 січня 2006, 23:09
Автомобиль: Leon Sportwagen
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення Wolf »

то есть если я правильно понялв протоколе пишем что не согласны и ставим подписи везде где показывает милицонер, а в постанове ничего не пишем и свой автограф не ставим нигде, так?
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення crayfish »

vic писав: Любе розглядання в суді призупеняє виконання постанови про штраф і якщо прийде повідомлення від виконавчої служби або в даї скажуть що є заборгованість по штрафу на це показуєш лист з суду що справа роглядаєтся і рішення поки нема.
Це ясно, вже виконавча мене запрошувала до себе - зробив копію ухвали та дав їм - питання закрито. А з тим затягуванням - воно мені на користь, але ж колись-то має бути слухання....
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
VerbaTim
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 73
З нами з: 06 червня 2008, 13:00
Автомобиль: seat ibiza YL
Звідки: Big selo Kharkov

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення VerbaTim »

Выписали протокол в Ахтырке (сам с Харькова), тож подал в суд "позовну", через неделю мне ее вернули, аргументировав, что нет адреса инспектора или электронной почты, по которому они отправят повестку, дали 14 дней для исправления. Блин где брать этот адрес если в постанове только "инспектор Петренко" и больше инфы нет?
Аватар користувача
osahv
Капитан
Капитан
Повідомлень: 455
З нами з: 02 липня 2009, 15:31
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Днепропетровск
Контактна інформація:

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення osahv »

VerbaTim писав:Выписали протокол в Ахтырке (сам с Харькова), тож подал в суд "позовну", через неделю мне ее вернули, аргументировав, что нет адреса инспектора или электронной почты, по которому они отправят повестку, дали 14 дней для исправления. Блин где брать этот адрес если в постанове только "инспектор Петренко" и больше инфы нет?
во уроды, на моей тож нет адреса, ну подождем вернут или нет...
vic
Младший Лейтенант
Младший Лейтенант
Повідомлень: 196
З нами з: 19 грудня 2009, 21:30
Автомобиль: ALTEA 1.9
Звідки: LEMBERG

Re: Поймали на радар - и что дальше?

Повідомлення vic »

Wolf писав:то есть если я правильно понялв протоколе пишем что не согласны и ставим подписи везде где показывает милицонер, а в постанове ничего не пишем и свой автограф не ставим нигде, так?
Внимательно подписываем протокол ( может поменятся форма бланка ) и больше НИЧЕГО.
Відповісти