Автотруп в дворі

Модератор: Shaki_

Аватар користувача
SergA
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2626
З нами з: 06 червня 2011, 21:20
Автомобиль: Altea XL 1,6
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення SergA »

Короче я так понял из других консультаций в законном русле ситуация полный "висяк"; пока автомобиль комплектный и закрытый - чел таки "имеет право" >:-(
тогда надо помочь автомобилю стать не комплектным........... :) кирпичи, летящие на крыльях ночи еще никто не отменял ;-)
Аватар користувача
EGOIST
Капитан
Капитан
Повідомлень: 308
З нами з: 06 серпня 2007, 11:04
Автомобиль: Seat Leon FR

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення EGOIST »

так, а узнать по номеру адрес хозяина или спросить у местных жильцов где хозяин?
Варианты бывают разные, армия, тюрьма или парализован после инсульта
Аватар користувача
SergA
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2626
З нами з: 06 червня 2011, 21:20
Автомобиль: Altea XL 1,6
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення SergA »

ну так автор темы и есть "местный житель", а хозяин, вроде как жив-здоров и на контакт идти не хочет.....
Аватар користувача
EGOIST
Капитан
Капитан
Повідомлень: 308
З нами з: 06 серпня 2007, 11:04
Автомобиль: Seat Leon FR

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення EGOIST »

SergA писав:ну так автор темы и есть "местный житель", а хозяин, вроде как жив-здоров и на контакт идти не хочет.....
ну тогда спалить нах.... главное, чтобы рядом машин не было

или ЗИЛом выдернуть со двора ::D
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 859
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення AndrewK »

Як людина, яка має 3 персональних сертифікати ISO авторитетно заявляю: безпечно для навколишніх спалити даний "труп" нереально - зверху крони великих дерев, збоку автомобілі, недалеко фасад будинку і вікна.
SergA писав: тогда надо помочь автомобилю стать не комплектным........... :) кирпичи, летящие на крыльях ночи еще никто не отменял ;-)
1. УК :(
2. Власник - судячи по поведінці, неадекват. Після цього можливі варіанти "на кого Бог пошле" у відповідь.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Kaz
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3213
З нами з: 25 грудня 2007, 17:24
Автомобиль: Leon 350 hp+skoda Yeti
Звідки: Киев

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення Kaz »

машина то в чем виновата что хозяин урод? зачем палить?

насыпать укропа через уплотнитель в салон и вызвать ментов мол тут наркоту парят с машины а саму машину используют как склад
Overload - Feel the difference
067-373-57-91
Аватар користувача
Kesh@
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1447
З нами з: 25 липня 2005, 09:14
Автомобиль: Leon 1P 1.6 Cordoba 2.0
Звідки: Kiev, Троещина-Борщаговка, Подол, Центр, уже на г.Щекавица
Контактна інформація:

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення Kesh@ »

похожая ситуация была в нашем дворе - решением было 5 чел. и машина переставлена на другое место менее необходимое для парковки

со мной тож как-то пошутили заперев выезд со стоянки, в час ночи нехотелось соседей будить сигналом и воем сигналок - задок машины был переставлен 3-мя чел-ами что позволило освободить выезд (хотя хозяин был удивлен на утро и пришлось попотеть шоб выехать)

Я к тому шо ниче криминального не будет в перестановке ночью вручную )))))
машина ведь во дворе, а то шо не на месте - мож хозяин с пьяну переставил и забыл ))))) (переставить необходимо так шоб тяжело выехать или в салон попасть)
Зображення
Аватар користувача
LiloDrako
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1757
З нами з: 10 жовтня 2008, 09:02
Автомобиль: Seat Toledo 1.6 Superwage
Контактна інформація:

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення LiloDrako »

У нас в соседнем дворе стоял Москвич года два. Переднее левое спустило, дети по нему уже лазили, стекло переднее опустили. На него уже даже объявления клеить начали.
Чисто по-человечески машину было жалко. Начал спрашивать у соседей, чей аппарат - сказали, что муж умер, и жена поставила, вот и стоит. Что вроде даже аккумулятор был живой.
Буквально как недели 3 назад машина исчезла.
Все вышесказанное - IMHO.
С уважением, Lilo.
Аватар користувача
Kesh@
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1447
З нами з: 25 липня 2005, 09:14
Автомобиль: Leon 1P 1.6 Cordoba 2.0
Звідки: Kiev, Троещина-Борщаговка, Подол, Центр, уже на г.Щекавица
Контактна інформація:

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення Kesh@ »

Kesh@ писав: ...переставить необходимо так шоб тяжело выехать или в салон попасть
Зображення
Зображення
Аватар користувача
SergA
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2626
З нами з: 06 червня 2011, 21:20
Автомобиль: Altea XL 1,6
Звідки: Киев, Оболонь

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення SergA »

:good:
Аватар користувача
ToLida
Участник клуба
Повідомлень: 1832
З нами з: 11 березня 2009, 18:39
Автомобиль: Seat Tolida SW 1.6i
Звідки: Львів, (067)9606987

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення ToLida »

Ну от поясніть мені, чого ви всі такі злі?
Ну живе людина в будинку (так як і Ви...), ну має транспортний засіб (так як і Ви...), ну користується паркомісцем (так як і Ви...), і не збирається свою машинку продавати (так як і Ви...) - хай мені буде: назбираю грошей, накачаю колеса, заправлю повний бак і буду кататись! А до тих пір хай воно собі стоїть недоторкане (все-таки приватна власність!) маю право! Куда ж його забирати? Не в кишеню ж його сховати? А за стоянку чи гараж треба платити...
Ви ж не хочете за свої автики платити? Хочете задарма їх в дворі паркувати. От і сусіди теж...всі на рівних правах! Хто раніше встав того і тапки... А вони, виявляється дуже давно там раніше вже "встали"...
Отож без образ :)
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab170872.gif[/img][/url]

[b][color=#BF00BF]Аж КАПЕЦЬ як все АЛІҐАНСЬКО!!![/color][/b]
Аватар користувача
LiloDrako
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1757
З нами з: 10 жовтня 2008, 09:02
Автомобиль: Seat Toledo 1.6 Superwage
Контактна інформація:

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення LiloDrako »

ToLida писав:Ну от поясніть мені, чого ви всі такі злі?
Ну живе людина в будинку (так як і Ви...), ну має транспортний засіб (так як і Ви...), ну користується паркомісцем (так як і Ви...), і не збирається свою машинку продавати (так як і Ви...) - хай мені буде: назбираю грошей, накачаю колеса, заправлю повний бак і буду кататись! А до тих пір хай воно собі стоїть недоторкане (все-таки приватна власність!) маю право! Куда ж його забирати? Не в кишеню ж його сховати? А за стоянку чи гараж треба платити...
Ви ж не хочете за свої автики платити? Хочете задарма їх в дворі паркувати. От і сусіди теж...всі на рівних правах! Хто раніше встав того і тапки... А вони, виявляється дуже давно там раніше вже "встали"...
Отож без образ :)
Да чего злые? Хочется от человека добиться понимания. Понимания, отклика - "Будь человеком, думай не только о себе". А все остальное - от лукавого. Как мне кажется, тут просто разговаривают. Никто же не пойдет молотком машину крушить... Хочется верить...
Все вышесказанное - IMHO.
С уважением, Lilo.
Аватар користувача
ToLida
Участник клуба
Повідомлень: 1832
З нами з: 11 березня 2009, 18:39
Автомобиль: Seat Tolida SW 1.6i
Звідки: Львів, (067)9606987

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення ToLida »

Я тільки не розумію в чому має бути ото розуміння? Щоб люди звільнили своє паркомісце для когось, хто придумав, що теж там хоче паркуватись? На яких підстах? Всі ж мешканці на рівних правах...Вони були перші, тому зайняли собі місце. З переписки я зрозуміла, що 2108 просто стоїть запаркований і невиїздний, він же не перекрив магістральну дорогу чи в'їзд-виїзд до будинку! Тому фраза "Будь человеком, думай не только о себе" тут не підходить :)
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab170872.gif[/img][/url]

[b][color=#BF00BF]Аж КАПЕЦЬ як все АЛІҐАНСЬКО!!![/color][/b]
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 859
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення AndrewK »

Чому зразу "злі"? Чисто уточнення: я не паркую автомобіль в дворі, користуюсь стоянкою. Просто мене харить паркувати машину невідомо де, коли часом приїжджаю в двір на деякий час. 10 паркомісць на 2 під'їзди це відверто мало. Тому виникає резонне питаня: чому всі мають входити в його положеня, якщо він чхати хотів на сусідів? А то чо, давайте всі 72 квартири куплять собі по "трупу" і коли будуть кошти час і натхнення будуть їх піднімати; а ча, всі мають право. Он я все життя мрію про горбатиий запорожець чисто для фану. Тільки тоді паркувати їх доведеться в декілька шарів один на одному.
Логіка проста - машина, що не їздить тривалий час втрачає свої властивості і вартість. І якщо при початку він її міг продати за 2,5-3штуки, то зараз за неї і штуку малоймовірно взяти. Відповідно "чо дурний - бо бідний, чо бідний - бо дурний".
П.С. Ще як був пацаном і жив в іншому місці - сдояло в дворі два ЗАЗо-трупи. Довгенько стояли. Потім в один прекрасний день один загорівся, а другий моментально перестав бути архіпотрібним і дорогим як память і продався.
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 859
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Автотруп в дворі

Повідомлення AndrewK »

ToLida писав:Я тільки не розумію в чому має бути ото розуміння? Щоб люди звільнили своє паркомісце для когось, хто придумав, що теж там хоче паркуватись? На яких підстах? Всі ж мешканці на рівних правах...Вони були перші, тому зайняли собі місце. З переписки я зрозуміла, що 2108 просто стоїть запаркований і невиїздний, він же не перекрив магістральну дорогу чи в'їзд-виїзд до будинку! Тому фраза "Будь человеком, думай не только о себе" тут не підходить :)
Різницю між запаркованим автомобілем і відстоєм нерухомості не бачиш? Виходячи з твоєї логіки там і МАФ (хлібний прицеп) поставити можна
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Закрито