Re: КАК себя вести с ГАИшником

Модератор: Shaki_

Аватар користувача
BANADM
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 840
З нами з: 31 липня 2007, 18:24
Автомобиль: Touareg FL 3.0 TDI
Звідки: Ukraine, Kyiv, Troeschina

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення BANADM »

Испанец писав:Насчет беркутов, попробуй им заикнуться про протокол и понятых, скрутят и выхватишь по почкам, проверенно на знакомом в моем присутствии
Это так, но речь сейчас про ГАИ...
[size=85][color=grey]Або просто Андрій[/color][/size]
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab80506.gif[/img]
[color=#808040][url=http://forum.seat-club.net/viewtopic.php?f=54&t=5410]Мій бортовий журнал[/url][/color]
Аватар користувача
Димон
Майор
Майор
Повідомлень: 544
З нами з: 02 лютого 2007, 16:49
Автомобиль: BMW 525i E34 m50
Звідки: Київ(Львів)
Контактна інформація:

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення Димон »

[color=#800040][b]Пали гуму та неспали душі.[/b][/color]
Vladimir
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1176
З нами з: 12 квітня 2009, 11:05
Автомобиль: SEAT CORDOBA 2.0
Звідки: Украина
Контактна інформація:

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення Vladimir »

Smile писав:Мне рассказывал историю знакомый который работал личным водилой у какой-то шишки,едет водитель за шишкой домй чтоб забарать его тут летит кортеж Яныка (он тогда ток одну полосу себе забирал) ну вот знакомый решил сзади пристроиться, в итоге через 300 метров его встречает беркут,заламывают и везут к какому то полковнику и начинают допрос...Типа что за покушение зачем за Яныком рванул,короче знакомый долго объснял что спешил,потом заплатил пару зеленых денег,чтоб отпустили,но предупредили что ему оч повезло что стрельбу не открыли по машине...Отаке бувае :)
Боятся , народа!!!Нет ничего страшнее маленького серого человечка! :-D
Vladimir
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1176
З нами з: 12 квітня 2009, 11:05
Автомобиль: SEAT CORDOBA 2.0
Звідки: Украина
Контактна інформація:

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення Vladimir »

прочел всю ветку с 2007 года. интересно как изменилось мнение тех кто отделывался 10 грн.? Гайцы объявили нам войну и вести себя сними нужно как с врагами , преступниками!
Аватар користувача
Shaki_
Участник совета
Повідомлень: 7134
З нами з: 15 листопада 2005, 16:44
Автомобиль: Seat ibiza
Звідки: Но ль 973616O9I
Контактна інформація:

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення Shaki_ »

режим "блондинка" и 50 рубасов пока прокатывало..тьфу, тьфу!
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення crayfish »

Якщо мєнт придурок - то я тепер робитиму так:

Зображення
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
Simplissima
Майор
Майор
Повідомлень: 512
З нами з: 16 серпня 2008, 01:32
Автомобиль: Cоrdoba Sport 2.0
Звідки: Київ

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення Simplissima »

crayfish,вітаю!
і маю запитаня: з чого починати боротися? сьогодні мене зупинили " за розворот на червоне світло". Я була на перехресті зі ввімкненим поворотом, розвернулася дійсно коли загорівся червоний (який, власне,і, зупинив потік машин), мусила ж завершити меневр. ДАЙ стояли за мною, відразу розвернулися і поїхали слідом. Я навіть не зорієнтувалася, що вони включили "мигалку" мені. Коли зупинилися, намагалися нав*язати навіть розворот через подвійну суцільну лінію, очевидно,що я заперечила свою "вину", платити теж не бачила за що. Це їх розізлило явно. Написали протокол і постанову про мій розворот на червоне світло. Я дописала своє пояснення і заперечення, однак обидва папірці підписала і взяла. Коли ж додивилася, а там не лише 425 грн штрафу, але й у подвійному розмірі,без пояснень чому так!!! Зізнаюся, я розізлиоася страшенно і хочу оскаржити протокол.
питання: чи зробила я щось не так,підписавши і взявши протокол? чи є шаблон заяви до суду? який він? які подальші мої дії, якщо я хочу виграти справу? І нарешті, чи є у мене шанс на відміну штрафу? бо гроші для мене чималі, зізнаюся... Вже думала викликати собі швидку, наприклад, щоб мати право на моральне відшкодування...хто зтикався і вийшов переможцем, порадьте будь ласка!
Аватар користувача
In_Spector
Участник клуба
Повідомлень: 271
З нами з: 25 лютого 2011, 22:02
Автомобиль: ALTEA 1.9TDI BXE

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення In_Spector »

Simplissima писав:crayfish,вітаю!
і маю запитаня: з чого починати боротися? сьогодні мене зупинили " за розворот на червоне світло". Я була на перехресті зі ввімкненим поворотом, розвернулася дійсно коли загорівся червоний (який, власне,і, зупинив потік машин), мусила ж завершити меневр. ДАЙ стояли за мною, відразу розвернулися і поїхали слідом. Я навіть не зорієнтувалася, що вони включили "мигалку" мені. Коли зупинилися, намагалися нав*язати навіть розворот через подвійну суцільну лінію, очевидно,що я заперечила свою "вину", платити теж не бачила за що. Це їх розізлило явно. Написали протокол і постанову про мій розворот на червоне світло. Я дописала своє пояснення і заперечення, однак обидва папірці підписала і взяла. Коли ж додивилася, а там не лише 425 грн штрафу, але й у подвійному розмірі,без пояснень чому так!!! Зізнаюся, я розізлиоася страшенно і хочу оскаржити протокол.
питання: чи зробила я щось не так,підписавши і взявши протокол? чи є шаблон заяви до суду? який він? які подальші мої дії, якщо я хочу виграти справу? І нарешті, чи є у мене шанс на відміну штрафу? бо гроші для мене чималі, зізнаюся... Вже думала викликати собі швидку, наприклад, щоб мати право на моральне відшкодування...хто зтикався і вийшов переможцем, порадьте будь ласка!
Якщо Ви не згідні з рішенням інспеетора ДАІ - Ви завжди можете і маєте право оскаржити прийняте ним рішення. Для цього існуюють вищестоячі інстанції: починаючи від керівництва того підрозділу, де працюють вказані працівники ДАІ (це вказано у протоколі, який був складений відносно Вас) і закінчуюючи Верховним Судом України. Уся процедура подання звернення до оргінів суду, прокуратури та виконавчої влади описана у ЗУ "Про звернення громадян" та відомчому наказу МВС України №1177. Там також переродбачено терміни оскраження рішення та терміни розгляду звернення.
Порада: перед написанням звернення (одразу для початку рекомендую звретатися в обласний підрозділ ДАІ) уважно вивчіть документи, які були надані Вам. Особливу увагу зверніть на графу "очевидці - свідки", якщо такі були у Вашій присутності при виявленні працівниками ДАІ порушення ПДР та при складанні протоколу, а також на ті підписи (якщо вони є) які там стоять.
В будь-якому випадку, якщо ви не згідні - звертайтеся зі скаргою і чим скріше тим краще!
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab177655.gif[/img][/url]
Аватар користувача
BANADM
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 840
З нами з: 31 липня 2007, 18:24
Автомобиль: Touareg FL 3.0 TDI
Звідки: Ukraine, Kyiv, Troeschina

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення BANADM »

Simplissima писав:crayfish,вітаю!
і маю запитаня: з чого починати боротися? сьогодні мене зупинили " за розворот на червоне світло". Я була на перехресті зі ввімкненим поворотом, розвернулася дійсно коли загорівся червоний (який, власне,і, зупинив потік машин), мусила ж завершити меневр. ДАЙ стояли за мною, відразу розвернулися і поїхали слідом. Я навіть не зорієнтувалася, що вони включили "мигалку" мені. Коли зупинилися, намагалися нав*язати навіть розворот через подвійну суцільну лінію, очевидно,що я заперечила свою "вину", платити теж не бачила за що. Це їх розізлило явно. Написали протокол і постанову про мій розворот на червоне світло. Я дописала своє пояснення і заперечення, однак обидва папірці підписала і взяла. Коли ж додивилася, а там не лише 425 грн штрафу, але й у подвійному розмірі,без пояснень чому так!!! Зізнаюся, я розізлиоася страшенно і хочу оскаржити протокол.
питання: чи зробила я щось не так,підписавши і взявши протокол? чи є шаблон заяви до суду? який він? які подальші мої дії, якщо я хочу виграти справу? І нарешті, чи є у мене шанс на відміну штрафу? бо гроші для мене чималі, зізнаюся... Вже думала викликати собі швидку, наприклад, щоб мати право на моральне відшкодування...хто зтикався і вийшов переможцем, порадьте будь ласка!
По-перше, порушувати не слід, крім випадків, коли по іншому вже не можна.
По-друге, моя думка, що оскаржувати постанови ДАЇ треба в обовязковому порядку, незалежно від того, вважаєш себе винним, чи ні. Бо вони першими почали ;) На це тобі дають 10 діб з дати постанови.
По-третє, 95% вірогідності, що суд ти виграєш. ДАЇ туди не ходять. А по закону, саме вони повинні довести твою вину в суді.
В четверте, будь готова, що суд займе в тебе деякий час, треба написати позвовну заяву, заплатити збір, віднести до суду, 2 рази сходити на засідання, забрати рішення. Це программа-мінімум. Далі можна вимагати покарання для інспектора за неправомірні дії (якщо суд виграєш).
Думаю, що шукати правди "починаючи від керівництва того підрозділу" не варто - одразу до суду.
Ну і на останнє, я виграв суд, мені інкременували поворот із зустрічної смуги трамваю. Це зайняло 4 місяці. Приклади заяв можна шукати на сайті Дорожнього Контролю в розділі форуму. Там багато справ є, можливо є і дуже схожа на твою. Мені позовну допомагав скласти юрист по моєму місці роботи.
Також, хочу визначити, що мені тепер зовсім не хочеться звертатися до суду - класичний державний орган, черги, хамство, волокита з папірцями тощо.

"Дорогу осилит идущий"...
[size=85][color=grey]Або просто Андрій[/color][/size]
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab80506.gif[/img]
[color=#808040][url=http://forum.seat-club.net/viewtopic.php?f=54&t=5410]Мій бортовий журнал[/url][/color]
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення crayfish »

BANADM добре каже, а ще треба подати позов до 10 діб до суду, інакше, без поважних причин щось довести буде вкрай важко.
"розвернулася дійсно коли загорівся червоний" - це явне порушення. Я розумію, що фактично розвернутись можна тільки тоді, коли щільний потік пройде, або коли хтось пропустить. Нажаль, треба було чекати, аби хтось пропустив із зустрічного потоку. Хоч це і складно, але треба було довго стояти і чекати :-(
Якшо можна - виложіть скан протоколу і постанови.
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
saniok
Капитан
Капитан
Повідомлень: 450
З нами з: 21 травня 2008, 10:51
Автомобиль: Seat Leon 2.0 TDI DSG

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення saniok »

BANADM писав:
Платить сбор в случае "оскарження протоколу" не надо. Я писал первым пунктом в Прошу -- "Взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати судового збору відповідно ст. 288 КУпАП."
[url=http://maxweb.com.ua]MaxWeb.com.ua[/url]: разработка и продвижение сайтов
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення crayfish »

Більш коректно написати: звільнено від сплати державного мита відповідно до ч.5 ст..288 КпАП України..
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
Simplissima
Майор
Майор
Повідомлень: 512
З нами з: 16 серпня 2008, 01:32
Автомобиль: Cоrdoba Sport 2.0
Звідки: Київ

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення Simplissima »

crayfish писав:BANADM "розвернулася дійсно коли загорівся червоний" - це явне порушення. Я розумію, що фактично розвернутись можна тільки тоді, коли щільний потік пройде, або коли хтось пропустить. Нажаль, треба було чекати, аби хтось пропустив із зустрічного потоку. Хоч це і складно, але треба було довго стояти і чекати :-(
Якшо можна - виложіть скан протоколу і постанови.
так-то воно так, та трошечки не так: мусила ж завершити маневр. Правду кажучи, моя ситуація-як дишло, куди повернеш, туди й буде. Сказав даїшник, що якби "визнала провину", то"відпустили б" (читай "відбулася б сотнею гривен"), а мене заціпило- стало шкода грошей на бидлоту, яка бачила поряд іншого порушника (на джипі), а поїхала за легкою здобиччю-дівчиною на Сеаті. Вискочив з машини, дожовуючи, й крихти сипалися, і майже радісно заявив, що я порушила, ще й подвійну суцільну намагався нав*язати! Я заперечила, інший різко так заявив, що " знаєте, що ви скоїли!?" Розказували, що на штрафплощадку могли б забрати, бо на мигалку відразу не спинилася, й права б забрали... Тільки спинилася я одразу коли даїшники, які стояли через кілька машин за мною, просто перетнули подвійну мені напереріз і включили мигалку. Тепер буду воювати. З точки зору правди - не певна, що я права, однак, стало досадно, порушення, яке притягується за вуха- зло. Вони повинні ловити тих, хто мене 20 раз на день підрізає, давить на дорогах! Коротше, я в стані війни з ДАЇ.
Викласти сканер, на разі не можу, формулювання звинувачення за протоколом таке: "на перехресті вул. Кіквідзе-Підвисоцького, керуючий авто Сеат д.н. ... здійснила розворот на заборонений червоний сигнал світлофора. Порушив вимоги п. 8.10."
Мої пояснення:"знаходячись на перехресті на вул. Кіквідзе з ввімкнутим лівим поворотом,я була зобов*язана завершити маневр, згідно Правил дор. руху Укр. Відповідно, зі звинуваченням категорично не згодна." Підпис. Також підписала протокол і постанову.
Що я зробила не так і чи є якась універсальна форма заяви до суду. Відразу скажу, хочу спробувати обійтися без платних адвокатів, бо грошей не стільки шкода, скільки таки малувато... Тому буду вдячна будь-якій інформаційній допомозі.
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення crayfish »

Я в графі "пояснення" завжди ришу - ПДР не порушував, із протоколом не згідний. І всюди де є вільні місця - жииирний Z як в Зорро ^-^
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
Sergey
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 788
З нами з: 03 червня 2008, 20:17
Автомобиль: Toledo
Звідки: Киев

Re: КАК себя вести с ГАИшником

Повідомлення Sergey »

crayfish писав:Я в графі "пояснення" завжди ришу - ПДР не порушував, із протоколом не згідний. І всюди де є вільні місця - жииирний Z як в Зорро ^-^
А якщо порушення таки було? ;-)
Відповісти