Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Кроме автомобилей SEAT, у нас много интересных увлечений. Поговорим?
Аватар користувача
slavent
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 222
З нами з: 25 травня 2011, 08:44
Автомобиль: Seat Ibiza 1.4 Style
Звідки: Киев

Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення slavent »

Можливо комусь стане у пригоді (не реклама).
Вирішив поділитись досвідом заміни холодильника на новий по "гарантії" після 6.5 років використання та при офіційній гарантії магазину - 3 роки.

Отже, 6.5 років тому був придбаний холодильник Liebherr. Пропрацював він всі ці роки без єдиної поломки і лише радував. Одного дня закралась думка, що холодильник почав погано морозити. Наступні дві неділі ця думка лише підтверджувалась, і врешті решт він зовсім перестав працювати :facepalm: . Погугливши ремонтні Києва виявилось, що єдині авторизовані - це СЦ «Электросервис» на Глибочицькій 53. Лише вони (за їх словами) видають офіційний акт-підтвердження, який признає офіційний представник. За цим актом відбувся витік фреону в запіненій частині, що є заводським дефектом, і холодильник підлягає заміні.
Я був здивований, наскільки доцільним є висновок про заміну після 6.5 років. Проте, майстер ремонтник сказав, що варто спробувати звернутись в магазин, де купувався холодильник. Моя радість від можливості заміни на новий холодильник швидко змінилась на розчарування після того, як я дізнався, що магазину вже не існує. Що ж, здаватись не хотілось і я вирішив звернутись до офіційного представника Liebherr в Україні.

Це компанія ООО Мірс, яка знаходиться в місті Одеса. Звязавшись з ними і пояснивши ситуацію, представник сервісного центру (в Одесі) абсолюьно спокійно порекомендував викласти все на папері, додати копії гарантійного,
чеку та акту сервісного центру і відправити їм на розгляд. Так і зробив. Десь через неділі 2 я їм зателефонував прояснити статус і виявилось, що дійсно вони без проблем готові поміняти на новий, "...оскільки ООО Мірс дає гарантію на Liebherr 10 років(!!!!!)".
Оскільки такої ж моделі не було в наявності, то мені запропонували аналогічну модель. Більше того, виявилось можливим поміняти на класом вище лише доплативши різницю.

Минуло ще десь днів 5 і мій холодильник прибув з Одеси в Київ
і вже тут місцеві представники компанії звязались зі мною і доставили чудовий новий холодильник. Тепер маю новий холодильник з новою гарантією 10 років. :dance3: :dance3: :dance3:

Тепер коротко про те, що потрібно мати і зробити:
1. чек і гарантійку
2. акт авторизованого сервісного центру
3. з актом піти в магазин, де купувався і вимагати заміну (в моєму випадку магазину вже не існувало, то ж тоді потрібно звертатись в офіційне представництво)

То ж якщо у вас техніка Liebherr вийшла з ладу і їй до 10 років - не посвішайте її викидати, спробуйте обміняти на нову.
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення KakTus08 »

Спасибо за инфу ;-)
Зображення
vasilis
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2986
З нами з: 30 вересня 2009, 20:23
Автомобиль: Toledo (5P2); Audi A3 TDI

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення vasilis »

Прямо сказка какая-то...
Аватар користувача
safon
Майор
Майор
Повідомлень: 674
З нами з: 06 вересня 2012, 14:41
Автомобиль: Ibiza 2.0 LPG
Звідки: Kiev

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення safon »

Тут они пишут, что гарантия на холодильники данной фирмы 36 месяцев - https://shop.liebherr.com.ua/warranty/
Zagato
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 204
З нами з: 03 листопада 2014, 13:22
Автомобиль: IBIZA 2.0 sport 6L
Звідки: Одесса

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення Zagato »

safon писав:Тут они пишут, что гарантия на холодильники данной фирмы 36 месяцев - https://shop.liebherr.com.ua/warranty/
Это гарантия!
Помимо гарантийного срока еще существует срок службы (эксплуатации) товара.
Думаю ТС неправильно выразился сказав о гарантии.
Согласно ст. 6 ЗУ "О защите прав потребителей":
"...
5. Виробник (виконавець) зобов'язаний забезпечити використання продукції за призначенням протягом строку її служби, передбаченого нормативним документом або встановленого ним за домовленістю із споживачем, а в разі відсутності такого строку - протягом десяти років.
Виробник (виконавець) зобов'язаний забезпечити технічне обслуговування та гарантійний ремонт продукції, а також її випуск і поставку для підприємств, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт, у необхідному обсязі та асортименті запасних частин протягом усього строку її виробництва, а після зняття з виробництва - протягом строку служби, в разі відсутності такого строку - протягом десяти років."

Проще говоря у каждого товара есть срок службы и горе тому производителю, который не указал его (наши "опытные" производители обычно указывают равный гарантийному срок или чуть больше), потому что тогда это - 10 лет. И в течение этих 10 лет производитель обязан обеспечить возможность отремонтировать товар (наличие запчастей и т.п.). Если производитель не может обеспечить возможность ремонта товара в период срока службы (по истечении гарантии), то ...
Возможно Либхеру в данном случае проще было заменить товар, чем заниматься ремонтом или доказыванием кто прав кто виноват.
У меня подобное было с ЛЖ, правда там срок поменьше был - только истекла гарантия, но отремонтировать не могли, поэтому заменили.
Аватар користувача
safon
Майор
Майор
Повідомлень: 674
З нами з: 06 вересня 2012, 14:41
Автомобиль: Ibiza 2.0 LPG
Звідки: Kiev

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення safon »

Спасибо за развернутый ответ, теперь все стало ясно.
hunter66
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 163
З нами з: 21 серпня 2009, 20:07
Автомобиль: Leon SC FR
Звідки: Харьков

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення hunter66 »

У меня был полностью аналогичный случай. Дефект тот-же, также скончался магазин(МКС), закончилась гарантия, и т.д.
Обращение в оф сервис привело к тому-же результату. Не помню точно, но 1или 2 мес спустя приехали парни, привезли новый и забрали старый холодильник. Честно, я офигел! Видать это какой-то известный бок, что они так легко это делают.
Аватар користувача
Валериевич
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1486
З нами з: 09 листопада 2011, 11:08
Автомобиль: Altea Freetrack 1.4 TSI
Звідки: Киев УКРАИНА

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення Валериевич »

Друзья, любой холодильник должен служить 10 лет, любой... Ну а Liebherr реально дорожит репутацией. (Там изначально цена выше конкурентов). У меня у знакомых забирали Liebherr через год после покупки при выявлении вмятинки на корпусе. Да забыл написать, мне Самсунг на холодильнике дверцу менял из-за плохого лакокрасочного покрытия. Правда в 2006 году (Холодильник 2000 г.в.).
Зображення
Аватар користувача
Kaz
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3213
З нами з: 25 грудня 2007, 17:24
Автомобиль: Leon 350 hp+skoda Yeti
Звідки: Киев

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення Kaz »

так и есть меняют без проблем
Overload - Feel the difference
067-373-57-91
Аватар користувача
slavent
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 222
З нами з: 25 травня 2011, 08:44
Автомобиль: Seat Ibiza 1.4 Style
Звідки: Киев

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення slavent »

Zagato писав: ...Это гарантия!
Помимо гарантийного срока еще существует срок службы (эксплуатации) товара.
Думаю ТС неправильно выразился сказав о гарантии.
Согласно ст. 6 ЗУ "О защите прав потребителей":
...
Абсолютно правильно - я не вдавався в деталі, мова йде про гарантійник срок експлуатації, який дійсно регламентується ст. 6. Додам, що відшкодування/ремонт/заміна відбувається згідно Ст. 8. "Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості" того ж закону.
Liebherr позиціонує це як гарантія, проте вони діють на основі цього ж закону - як підтвердження скажу, що при отриманні холодильника я підписував папірець про відповідність із вищевказаним законом. Тим не менше це не робить даній марці менше честі, нехай навіть підмінюючи поняття - результат є. Не кожна марка може собі таке дозволити.
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення KakTus08 »

Тут главное за 5-10 лет не потерять бумажки о гарантии ))
Зображення
Hulkin
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 170
З нами з: 13 листопада 2015, 11:30
Автомобиль: Leon 5D Style +Plus 1.4 T

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення Hulkin »

Собирался взять близнецов от либхер. Очень удивился, что разморозка морозилки как у старых советских холодильников. Но фрост не предусмотрен! И это почти за 2 штуки уе! Гарантия - это хорошо. Но есть еще соответствие цены и качества. Цена завышена, дизайн никакой (ручки даже на разной высоте), функционал более чем примитивный!
Аватар користувача
KlimWAR
Старший Сержант
Старший Сержант
Повідомлень: 148
З нами з: 24 липня 2011, 14:09
Контактна інформація:

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення KlimWAR »

Ибо взяли всё лучше от Советской промышленности.)) Советские холодильники ЗиЛ работают по полвека уже. Выбрасывают не из-за поломки, а из-за устаревшего дизайна больше.))) Хотя мне как-то всё-равно на дизайн, мне главное, чтоб морозил. Я брал этой марки холодильник на http://comfy.ua/refrigerator/brand__liebherr/ , работает отлично. Лично я доволен. А то, что дизайн немного устаревший, так как-то всё-равно.
Аватар користувача
root
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1169
З нами з: 14 квітня 2008, 07:51
Автомобиль: Cordoba 2007г. 2.0i Sport
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення root »

slavent писав: За цим актом відбувся витік фреону в запіненій частині, що є заводським дефектом, і холодильник підлягає заміні.
Недавно анналогичная проблемма была у знакомого - тоже получил новый холодильник
[url=http://www.forum-lines.ru/][img]http://www.forum-lines.ru/rez/root.gif[/img][/url]

[size=50][color=#004000]Экономьте электричество! Выключайте Num Lock![/color][/size]
Андрей Николаевич
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 241
З нами з: 08 травня 2014, 09:06
Автомобиль: Ibiza 2.0 6L1
Звідки: Киев (Троещина-Святошино)

Re: Liebherr дає гарантію 10 років!!!

Повідомлення Андрей Николаевич »

не знаю...
Жена занимается ввозом и продажей б/у техники из Германии, в том числе и холодильники Либхерр. И если у них есть какая-то неисправность в ЭБУ - это пипец! Обращались по одному из таких случаев в Мирс, они за ремонт "мозгов" загадали 3000 грн., отправили их в Германию, тамошний СЦ, заменил их бесплатно.
Холодильнику было 2 года с даты производства
Відповісти