Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Модератори: Olka, KakTus08

Відповісти
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Після того як продав свого Сенса 2007 р.в. постало питання купівлі нового авто. Вибір зупинився на Авео, так як на порядку денному ще стоїть квартирне питання. Тому не хотів щоб машина важко вдарила по сімейному бюджету. Та й Авео підходило по розмірах салону - син їздить в дитячому кріслі, і при моїй лежачій манері їзди ножками впирається в спинку водійського сидіння. В Авео такого не спостерігалося як би я не сідав... Але..... якось вечером подзвонив брат і порадив звернути увагу на Кордобу, авторитетно заявивши що Авео то не машина (хоча сам їздить на службовому Авео).... ще володіє шкодою фабією та ваз 21099(то так до слова).... після його слів я вже спання не мав так як категорично був налаштований брати авео а тут закралися сумніви.... все таки рідний брат, хоч і молодший, поганого не порадить.... та й жінка після огляду в інтернеті схилялася до Кордоби.... Отже. в суботу 26.02.10. ми троє на Авео поїхали по салонах оглядати машинки.... заїхали по дорозі на Городоцьку в салон Сеатів.... сівши в Кордобу брат категорично заявив - Кордоба! Жінка несміло теж сказала - Кордоба... я сказав - поїхали в салон Шевроле! Приїхали в Галичину авто.... брат сівши в нове авео знову категорично заявив - Кордоба! Жінка знову несміло - кордоба.... переглянувши ціни побачили, що вартість авео 100 600 грн.... кордоба 122 000 грн.... але ж авео стояло голе аж встидно і жаль було дивитися на ту машину.... а кордоба - ..... ну самі знаєте, як на мене то повний фул крім шкіри і люка.... але то не так вже принципово.... тож здоровий глузд за допомогою брата та жінки переміг... і 03.03.10. я в 18 год виїхав з салону на Стрийській на новенькій Кордобі 2.0. спорт!!!! Люди, сказати що після сенса кордоба то гарна машинка то образити її.... це не гарна машинка - це рокета.... я закохався в неї після ж першого повороту ключа в замку запалення і після першого натиску на педаль газу.... десь читав що комусь мотор ричить, погана шумка.... люди я насолоджуюсь тим звуком .... мотор не ричить - він муркоче! Зручні крісла, клімат і т.д. - машина вартує тої різниці по грошах від авео.... крім того гламурненько виглядаю вишневий металік - проїзджаючи зранку попри університет ловив на собі погляди практично всіх дівчат повз яких проїзджав.... аж мусів забрати праву руку з керма, щоб не бачили що я одружений... :-D
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

ага, чому вишневий металік - коли вибирали колір то тут жінка вже категорично заявила, що коли виходили з хати то в неї порвалася чорна сумочка тож вона змушена була взяти червону... тому машина має бути тільки червона! на тому й вирішили.... :-D
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

одне нараз смущає - як бризкаю водою на вікно то якось форсунки дуже розпорошують рідину.... як виставити щоб бризгало струменем?
Аватар користувача
Vados
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 150
З нами з: 27 жовтня 2009, 09:09
Автомобиль: SEAT Leon 1.6 Emocion Red
Звідки: Луганск

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Vados »

rulon писав:одне нараз смущає - як бризкаю водою на вікно то якось форсунки дуже розпорошують рідину як виставити щоб бризгало струменем?

так это надо форсунки с жигулей поставить ;-) :-D :-D
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab42041.gif[/img][/url]
Аватар користувача
Денис - кинолог
Майор
Майор
Повідомлень: 654
З нами з: 13 березня 2009, 16:17
Автомобиль: Leon 1.4tsi Kawasaki er6f
Звідки: Киев, Харьков

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Денис - кинолог »

Vados писав:
:pod_stolom:
НЕ БЕРИ ДУРНОГО В ГОЛОВУ, А ТЯЖЕЛОГО В РУКИ
Аватар користувача
Orlinas
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 2030
З нами з: 21 грудня 2007, 21:28
Автомобиль: Cordoba, Leon, VW
Звідки: Ukraine

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Orlinas »

rulon писав:ага, чому вишневий металік - коли вибирали колір то тут жінка вже категорично заявила, що коли виходили з хати то в неї порвалася чорна сумочка тож вона змушена була взяти червону... тому машина має бути тільки червона! на тому й вирішили :-D
Это наоборот прикольные форсунки+их можно руками регулировать а не иголкой попробуй просто рукой выше-ниже очаг рассева ставить
Аватар користувача
Foolhardy
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1481
З нами з: 09 липня 2008, 08:23
Звідки: Киев

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Foolhardy »

rulon писав:одне нараз смущає - як бризкаю водою на вікно то якось форсунки дуже розпорошують рідину як виставити щоб бризгало струменем?
Поездив на авто Вы поймете, что данная модель форсунок очень практична а еще существеннее - ОЧЕНЬ экономична, по сравнению с любой другой, особенно "струйкой".
Единственное что нужно сделать - это выставить их правильно. На них есть регулировка вверх/вниз.
Пы.Сы.
Поздравляю с покупкой.
Не хочу обидеть владельцев Авео но оно и рядом не стояло с Кордобой. :)
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення AndrewK »

вітаю з покупкою.
rulon писав:проїзджаючи зранку попри університет ловив на собі погляди практично всіх дівчат повз яких проїзджав аж мусів забрати праву руку з керма, щоб не бачили що я одружений... :-D
Ну вже не перебільшуй ::D , я там кожен день катаюся, так що не треба :-D
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

11.03.10. - поїздка в Тернопіль. Загалом зробив більше 300 км. По дорозі до дому попав в снігопад та гололід... Машинка вела себе відповідно до моєї манери їзди... їхав помалу так як стоять літні колеса... спасало те що шини 205 (широкі). коли ставало скучно - пробував провокувати занос... а так машина добре тримається дороги. Одне не подобається - робота АБС та й взагалі вся система АБС... як на мене - ну не зручна вона мені .... :)
13.03.10. Отримав постійні номера... В планах в першу чергу обезшумка багажника. Попробую це зробити сам після Паски.
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

ага, одне напрягає - дворники, особливо лівий, "скачуть" і риплять по вікну... може хтось щось порадить?
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення AndrewK »

Одне не подобається - робота АБС та й взагалі вся система АБС... як на мене - ну не зручна вона мені
Передачу понижче і все буде ОК
ага, одне напрягає - дворники, особливо лівий, "скачуть" і риплять по вікну... може хтось щось порадить?
Та сама фігня. По хорошому треба міняти. На що - то є питання. Я поки що "думаю"
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення rulon »

Де у Львові можна купити захист мотора?
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення AndrewK »

Наприклад в оффів. Сумніваюся, що де інде знайдеш сильно дешевше
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Foolhardy
Полковник
Полковник
Повідомлень: 1481
З нами з: 09 липня 2008, 08:23
Звідки: Киев

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення Foolhardy »

2 rulon
Не ведись на доводы AndrewK. У ОФФов цены на запчасти не адекватны.
У Вас в городе есть авто рынок? Ищи ее там. Будет значительно дешевле.
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Сеат Кордоба 2.0 Спорт (rulon)

Повідомлення AndrewK »

Foolhardy писав:2 rulon
Не ведись на доводы AndrewK. У ОФФов цены на запчасти не адекватны.
У Вас в городе есть авто рынок? Ищи ее там. Будет значительно дешевле.
Знайдеш - маякни. Бо ще теж не поставив. 750грн. жаба давить за кусок заліза дати :-D
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Відповісти