SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
saneka108
Солдат
Солдат
Повідомлень: 36
З нами з: 19 лютого 2015, 10:24
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Київ

SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення saneka108 »

От вже 3 місяці як став власником Toledо.
До цього їздив на Mitsubishi Colt 1.3, але він був батьківський, і поки я ще вчився в універі то все було ок, а тут з дружиною подумали що хочемо свою машинку.
Вибір одноголосно впав на октавію з двигуном 1.8, але по грошам виходило купить тільки 1.6, а його малувато якось зовсім(як на мене то їде гірше ніж кольт). І одного дня переглядаючи вже якийсь місяць авторіа, побачив сірого толедича. Домовились з хазяїном на завтра подивитись, подивились і на наступний день вже дали йому завдаток, домовившись про зустріч в мрео на нивках. Через 2 дні і три години очікування, машинка стала на нові номера і поїхала в новий дім:)
Трохи про машинку: 2008 року виробництва, пробіг 97000 км, вперше була куплена в листопаді 2009, я став щасливим власником в січні 2015.
Я не знаю про рівні комплектацій у Сеата, але на мою думку вона близька до топової, так як є все крім шкіри і приборки з максідотом.
Стан близький до ідеального, є пару сколів по кузову, скол на лобовому і все. Салон в ідеальному стані(стояли майки на сидіннях), коврики ворсові, пластик не царапаний, навіть шкіра на кермі не затерта. Власний ще й скинув 1000 єнотів на заміну скла і резину зимову.
Перше що треба було зробить це перевзуться на зимову гуму, попередній власник на той час їздив вже на новій машині і після осені не міняв гуму.
Так як зимової гуми в комплекті не було, в перший же день замовив Goodyear UltraGrip Ice 2. Сніг гребуть як танк, на асфальті поведінка дуже хороша, не шумні, що ще треба?:)
Через 2 тижні після покупки поїхав на перше ТО, після чого душа вже остаточно заспокоїлась, так як стан машини для 100 тисяч майже ідеальний в цілому.
З робіт зробили планове ТО масла фільтра, і порадили замінить ремінь з помпою. Враховуючи те що я досі їзджу зі сколом на склі і курсом вищезгаданиї єнотів, грошей які скинув попередній власник мені вистачило на гуму і всі регламентні роботи разом з ремінем і помпою.(задоволений був що слон:))
З того часу вже минуло 3 місяці і мої враження від машини стають тільки кращими. За цей період помінялась 1 лампочки ближнього світла, і вже перевзувся на літню гуму Bridgestone Potenza Adrenalin. Порадив мені її друг, він ставив на пассат Б6, спостереження наступні: резина тримається за дорогу наче вона приклеїна(аж почав трохи різкіше їздить) але шуму від неї більше ніж від зимової(чи це мені так здалося%)).
Купив чохли за 1050 грн(якість така собі, але як на мене то краще ніж майки), тепер думаю як їх одягать через отой пластик на сидіннях.
Підсумовуючи вище сказане хочу сказати що машинка дуже ульотна. Навіть попри розхід в 10 - 11 літрів по Києву з пробками(після кольта де було до 8 якось було не по собі першим часом, потім звик:)) на машинці хочеться їхать все далі і далі.
PS: якщо розберусь як, викладу якісь фото.
PPS: з моменту покупки почав читати форум, думаю тепер чи проходять оті зустрічі щочетверга? Цікаво було би стати частиною клубу.
Дякую за приділений моїй скромній історії час.
Вдалого часу доби всім!
Fuzzy Wuzzy was a bear...
Аватар користувача
сеатовод
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 2801
З нами з: 04 жовтня 2010, 12:17
Автомобиль: SEAT altea
Звідки: УКРАЇНА

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення сеатовод »

Вітаю,вливайся в наш колектив :-D
П.С
Щоб краще натягнути чохли,краще знімати сідухи.
Любіть Україну, тримайте порох сухим...
Аватар користувача
saneka108
Солдат
Солдат
Повідомлень: 36
З нами з: 19 лютого 2015, 10:24
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Київ

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення saneka108 »

Думав що обійдусь без цього, але вчора ще раз спробував підлізти під сидіння і результат не дуже(( Спробую таки знять.
Fuzzy Wuzzy was a bear...
Аватар користувача
speedmaxx
Капитан
Капитан
Повідомлень: 307
З нами з: 23 березня 2010, 22:22
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: г.Киев

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення speedmaxx »

Перед снятием сидух и отключении разъемов подушек обязательно сними "-" клему аккума.
Аватар користувача
saneka108
Солдат
Солдат
Повідомлень: 36
З нами з: 19 лютого 2015, 10:24
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Київ

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення saneka108 »

От клему я би точно не зняв. Дякую:)
Fuzzy Wuzzy was a bear...
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення KakTus08 »

Добро пожаловать в клуб!
saneka108 писав:якщо розберусь як, викладу якісь фото.
Все, просто - внизу кнопка "Выберите файл"
Снимок.JPG
saneka108 писав:думаю тепер чи проходять оті зустрічі щочетверга?
Встречи проходят на крыше парковки "ТЦ Украина", будем рады познакомиться лично.
Так же проходят мероприятия - типа клубный пикник, НГ и т.д. - они не регулярны, про них пишут дополнительно на форуме.
Еще есть клубная рассылка СМС, оповещения о мероприятиях или помощи другим участникам.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
Аватар користувача
saneka108
Солдат
Солдат
Повідомлень: 36
З нами з: 19 лютого 2015, 10:24
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Київ

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення saneka108 »

Дякую, обов"язково приїду))
Fuzzy Wuzzy was a bear...
Аватар користувача
barthezz2007
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1605
З нами з: 20 грудня 2012, 13:50
Автомобиль: Tiguan 2.0 TSI
Звідки: Вінниця

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення barthezz2007 »

оо. крута тачка...двигун 2,0 + автомат.. мечта...
бачу останнім часом толеди все частіше перепродаються...
певно таки ціна на своєрідний "задок" грає роль...
Щоб їздив і не ломався!!! :)
Аватар користувача
saneka108
Солдат
Солдат
Повідомлень: 36
З нами з: 19 лютого 2015, 10:24
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Київ

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення saneka108 »

Дякую!
І так, в ньому щось є:) Про кількість місця там я взагалі мовчу, після кольта куди входило впоперек одне колесо, я сюди 4 поставив, ще й місце лишилось.
Fuzzy Wuzzy was a bear...
Аватар користувача
KakTus08
Модератор
Модератор
Повідомлень: 7551
З нами з: 19 березня 2009, 21:42
Автомобиль: Volvo S80 2.5Т LPG
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення KakTus08 »

Дизайн Толедо - это конечно на любителя, но машину выгодно покупать на вторичке - это факт.
barthezz2007 писав:бачу останнім часом толеди все частіше перепродаються
Даже в наше не простое время, людям хочется перемен и спустя 6-7 лет на одной машине, даже стойкие фанаты Сеата - продают и покупают :)
Зображення
Аватар користувача
barthezz2007
Генерал-Майор
Генерал-Майор
Повідомлень: 1605
З нами з: 20 грудня 2012, 13:50
Автомобиль: Tiguan 2.0 TSI
Звідки: Вінниця

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення barthezz2007 »

жизнь идет, все меняется.
Аватар користувача
Sergey.dnepro
Капитан
Капитан
Повідомлень: 395
З нами з: 24 жовтня 2013, 14:00
Автомобиль: Ibiza 6L 1.4

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення Sergey.dnepro »

Вітаю з вдалою покупкою!!!
Аватар користувача
Vladimir_SF
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 7470
З нами з: 25 травня 2012, 21:44
Автомобиль: Volvo XC60, S60 / Doblo
Звідки: Киев

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення Vladimir_SF »

Если под сидухами есть "бардачки" ( если нет могу подкинуть )) - что бы снять пластиковую защиту по кругу нужно реально снимать сидушки. Именно со снятия "бардачка" все начинается. Если их таки нет - на встрече может показать как отстегнуть :)

P.S. снятие сидушки тоже не лишне ( 4 болта ) можно пропылесосить, найти закатившиеся монетки, ручки и т.д. :))
Volvo XC60 2.4 Bi turbo - R Design ( CHIP Polestar + K&N), Dual exhaust
Аватар користувача
saneka108
Солдат
Солдат
Повідомлень: 36
З нами з: 19 лютого 2015, 10:24
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Київ

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення saneka108 »

Бардачки є. Я вже думаю мож протянуть шнурок якийсь в лямки і спробувать ним затягнуть.
Fuzzy Wuzzy was a bear...
Аватар користувача
saneka108
Солдат
Солдат
Повідомлень: 36
З нами з: 19 лютого 2015, 10:24
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Київ

Re: SEAT Toledo III 2008, 2.0 FSI

Повідомлення saneka108 »

Ітак, після більш ніж години знущань, натягнув таки чохли на передні сідушки. Виглядають не так як обіцяв чувак з магазину(казав що будуть як рідна обшивка)б але я на то і не сподівався, головне щоб не шкода було забруднить.
Придивився іще резинки склоочисників в епіцентрі, найдорожчий комплект коштує близько 70 грн, в той час як щітки в зборі починаються від 250 десь. Треба тільки подивитись які саме треба і можна брать))
Fuzzy Wuzzy was a bear...
Відповісти