Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Модератори: Olka, KakTus08

Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

Приймайте в ряди сеатоводів! В кінці травня 2016 р. став власником Seat Ibiza 2.0 2008 року випуску з пробігом 112 тис.
Перед покупкою сеата, десь 4 місяці довго і нудно шукав машину, переглянув трохи машин, але все, що дивився - було бите, скручені пробіги і т.д. І в один день, знайомий каже, що є не поганий варіант з сеатом, який він колись привіз до Львова і після першого власника на машинці катаються тільки друзі. на другий день прийшов глянути на дану машину через вихідні покатався на ній і вирішив купляти. Так я став сеатоводом.
По машині я отримав, до комплектації спорт: історія обслуговування та що ставилось (правда з пробігу від 60 тис. до 120 тис. історія велася на листку, хоча на сервісі можна передивитись історію ремонтів по машині), нові передні стійки, додатково легкосплавні р15 (з шинами 185/55) диски на зиму, р16 205/45 на літо. По словах, повністю обклеєна вібро-шумо ізоляцією. З мінусів по машині є маленька вм'ятина на даху (і невелика потертість) та ще маленька вм'ятина правому крилі (впав ровер з кріплення і залишив такі неприємні сліди після себе, хоча воно помітно якщо про них знати), царапина на лобовому від даного ровера (але вона майже не помітна, і за пару місяців на неї навіть увагу не звертаю). Також потертість від легкого дтп в правій стороні переднього бампера та тріщину на правій фарі.
Я вже поставив на машину ГБО і доставив в задні двері компонти від Hertz. Також осінню, через олення який летів по дорозі на якій відбувався ремонт дороги, отримав від камінців розбиту праву птф, також дофіга сколів від камінчиків на капоті і два сколи на лобовому, які зразу заробив.
В планах маю витягнути вм'ятину на даху та крилі, і підмалювати скол (розміром в 10 коп) на лівій задній арці при дотику з бампером.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
vlad_ka
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4568
З нами з: 11 січня 2010, 12:26
Автомобиль: Volkswagen Passat B7 SEL
Звідки: Борисполь

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення vlad_ka »

Ну так отлично. Машина надежная и неприхотливая. Лично у меня такая же. Читайте наши бортовички, всегда готовы помочь советом.
Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

Так тому тут і зареєструвався і вирішив вести бортовик B-) .
Зараз в пошуках пари літніх шин 205/45 р16, але наразі не можу створювати теми у відповідному форумі.
Також є проблема з антеною радіо, 20 км за місто і починає погано ловити радіо, читав на форумі тут тему, але в електриці я не дуже шарю і дану проблему відклав на потім. І ще на днях почав тарабанити на холостих, кожух повітряного фільтра, (б'є по бачку тормозної рідини, наразі проблему вирішив підставивши кусок паралону) - треба буде розбирати і дивитись чи там ніякі кріплення не зламались.
vlad_ka
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 4568
З нами з: 11 січня 2010, 12:26
Автомобиль: Volkswagen Passat B7 SEL
Звідки: Борисполь

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення vlad_ka »

Корпус торохтит у всех, решается поролоном или подкладкой)), радио плохо тоже у всех, я поставил антенну на лобовое и докупил за копейки предусилитель к магнитоле
KEOwh
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 965
З нами з: 28 серпня 2013, 23:28
Автомобиль: Honda Civic 5D 1.8
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення KEOwh »

Mytia писав:треба буде розбирати і дивитись чи там ніякі кріплення не зламались.
оно там очень хреновое. оно будет или торохтеть или пищать. нужно подкладывать что то. я подложил между аккумулятором и возлушным фильтром. хорошо уперлось
Зображення
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 858
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення AndrewK »

Mytia писав:Також є проблема з антеною радіо, 20 км за місто і починає погано ловити радіо
vlad_ka писав:радио плохо тоже у всех
Да ладно. В мене стокова антена і проблеми з прийомом починаются десь за 60-70км від міста
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення b_andriy »

Да ладно. В мене стокова антена і проблеми з прийомом починаются десь за 60-70км від міста
просто хвилю поміняй бо область інша :troll:
Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

AndrewK писав:Да ладно. В мене стокова антена і проблеми з прийомом починаются десь за 60-70км від міста
Ну то значить мені не повезло
Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

Накрився вентилятор пічки, порадили купити Nissens. Начитавшись як його міняти, вирішив з тим не заморочуватись і поїхав на сервіс. Також заглючив замок багажника (не закривався капот), думав що там щось зламалось, але помогла ведешка.
Після зими вирішив замінити двірники, стикнувся з проблемою що на базарі немає :facepalm: , замовив bosch aero twin, за задній двірник не захотілось платити майже 400 грн., тому змінив тільки резинку (витирає так собі, але краще як було).
Аватар користувача
b_andriy
Генерал-Лейтенант
Генерал-Лейтенант
Повідомлень: 3285
З нами з: 13 грудня 2013, 11:56
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення b_andriy »

Mytia писав:Після зими вирішив замінити двірники, стикнувся з проблемою що на базарі немає
маю перехідники під звичайну безкаркасну щітку, але вже пізно ))) в бошівському будеш міняти резинки потім
Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

На пробізі 122 тис пройшов газове то, замінив фільтра сказали, що чисті і все ок. Також в кінці травня купив шини літні (так як старі вже були занадто старі) купив б/у але в хорошому стані, випуску середина 15 року, коли ставили шини то навіть балансирів на диски не потрібно було ставити, що мене здивувало. І провели ТО кондиціонера, хоча він і так нормально охолоджував, але машина вже не нова і рішив таки пройти дане то.
На 123 тис пройшов планове ТО і діагностику ходової.
Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

В неділю пробив коло, вчасно не побачив, і результат на шиномонтажі після поставки латки сказали, що вона не дуже тримає і бажано поставити камеру, але того я робити не збираюся. Тепер в пошуках одної шини (часу в мене до весни) continental contiecocontact 5 205/45 р16 в нормальному стані, або в парі двох літніх шин або цілого комплекту за адекватні гроші....і щоб не паритись з пошуком літньої, купив зимові колеса FULDA KRISTALL CONTROL HP 2 - 195/55 р15 (хоча в планах було покупка зимових, але вона мала відбутися в листопаді), а вибір впав на цю резину, бо часу їздити по різних магазинах і чекати пару днів на шини які мені хотілося купити в мене на-жаль не було...і на сьогоднішній день машина вже на зимових шинах.
Аватар користувача
freedoom
Капитан
Капитан
Повідомлень: 312
З нами з: 17 січня 2017, 17:10
Автомобиль: Leon 1M

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення freedoom »

Разбавляй монотексты немного фотками, бортовик поживее будет ;)
Да и зачем по магазинам за резиной ездить то? Есть куча служб доставки, выбрал-заказал-привезли.
Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

freedoom писав:Есть куча служб доставки, выбрал-заказал-привезли
та то є і я то знаю, але обставини так склались, що треба щоб машина їхала, а на запасці чи колесі яке спускає їхати трохи не альо...
а по фотках буду потрохи виправлятись :)
Аватар користувача
Mytia
Солдат
Солдат
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2017, 15:13
Автомобиль: Seat Ibiza 2.0
Звідки: Львів

Re: Seat Ibiza 2.0 "цип'ятко"

Повідомлення Mytia »

В квітні була куплена літні шини Yokohama BluEarth AE50, наразі бо даній резині нічого сказати не можу, так як катаюсь тільки по сухому асфалті (а як шини ведуть себе на мокрій дорозі я нічого сказати не можу, бо в дощ ще не попадав, а по ямах проїхав тільки 300 км), один плюс не дуже чути шуму від коліс на швидкості.
На вихідних катнувся по Закарпатті, хотів побачити водосховище на річці Теребля - водосховище прікольне, а от дорога просто відсутня 40 км їхав біля двох годин :facepalm:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти