Відключення протитуманних фар

Модератори: Olka, KakTus08

Закрито
amyshastyi
Солдат
Солдат
Повідомлень: 27
З нами з: 04 листопада 2017, 19:09
Автомобиль: SEAT Leon 2003

Відключення протитуманних фар

Повідомлення amyshastyi »

Авто дісталось від попереднього власника.
При включенні габаритів чи ближнього світла вмикаються передні ПТФ і індикатор на панелі біля перемикача світиться зеленим. Якщо потягнути на себе перемикач, то вмикаються і задні і включається індикатор на панелі за кермом, а також підсвічується оранжевим сама позначка. Із того що намальовано на панелі ніби має бути три режими і передні ПТФ мають включатися окремо, але чомусь знаходжу лише два режими. Не можу відключити передні ПТФ :-( . Допоможіть порадами.
SEAT Leon 2003 р
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
demey
Администратор
Администратор
Повідомлень: 11395
З нами з: 07 серпня 2006, 15:42
Автомобиль: Audi A4 Allroad
Звідки: Киев

Re: Відключення протитуманних фар

Повідомлення demey »

В кодировках есть такая опция: ДХО через ПТП вроде. Но я сомневаюсь в ее наличии на машине 2003 года. Сдается мне что там какой то колхоз с проводкой и ПТФ включаются вместе с габаритами.
Зображення
Overload - Якісне налаштування вашого авто
amyshastyi
Солдат
Солдат
Повідомлень: 27
З нами з: 04 листопада 2017, 19:09
Автомобиль: SEAT Leon 2003

Re: Відключення протитуманних фар

Повідомлення amyshastyi »

Їздив так більше місяця, не звертав уваги. Але потім товариш який стояв в авто попереду сказав, нащо я включаю ПТФ якщо немає туману. А так як індикатор на панелі нічого не показував, то я думав що все ок. Але от тепер дійсно схоже на колгосп
amyshastyi
Солдат
Солдат
Повідомлень: 27
З нами з: 04 листопада 2017, 19:09
Автомобиль: SEAT Leon 2003

Re: Відключення протитуманних фар

Повідомлення amyshastyi »

Тут ще одна ідея виникла. Є ж вимога вмикати ДХВ за містом. В конструкції я так розумію є габаритні вогні, але вони не підходять під ДХВ. Тому могли ПТФ замкнути і тому вони синхронно включаються із габаритами і з ближнім світлом, працюючи в якості ДХВ
amyshastyi
Солдат
Солдат
Повідомлень: 27
З нами з: 04 листопада 2017, 19:09
Автомобиль: SEAT Leon 2003

Re: Відключення протитуманних фар

Повідомлення amyshastyi »

Вдалось дізнатися інформацію від попереднього власника. Таки вони синхронно вмикаються. Не можна окремо їх включити. Поки я грався з ручкою намагаючись знайти потрібний режим перестали вмикатися задні протитуманки. Можливо, навернувся сам перемикач. Зараз залишилось лише габарит+ПТФ і ближній+ПТФ. Такі справи. Дякую всім.
Аватар користувача
Bilog
Подполковник
Подполковник
Повідомлень: 775
З нами з: 03 грудня 2009, 16:11
Автомобиль: SEAT LEON Altea XL TDI
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відключення протитуманних фар

Повідомлення Bilog »

может там просто лампочка перегорела
ЗображенняЗображення
amyshastyi
Солдат
Солдат
Повідомлень: 27
З нами з: 04 листопада 2017, 19:09
Автомобиль: SEAT Leon 2003

Re: Відключення протитуманних фар

Повідомлення amyshastyi »

Bilog писав:может там просто лампочка перегорела
Дійшли руки до цієї поломки і добрі люди підказали. Перегорів запобіжник на ПТФ (задні+передні). Він там стоїть на 5А. Але так як вмикається ПТФ разом із ближнім світлом, то виходить, що ампераж має бути більшим. Поставив спочатку 5А - і при включенні задніх ПТФ він перегорів. Поставив на 10А, все працює і вмикається.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Закрито