Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
Ihor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 236
З нами з: 28 січня 2009, 08:48
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення Ihor »

Не знаю як вам, але мені цікаво знати в яких місцях нашого міста стоять камери, щоб лишній раз не платити за перевищення швидкості чи інше порушення правил. B-) Я чув, що такі стоять на недобудованому мості на Науковій біля сільпо, на вул. Панаса Мирного. Хто ще щось знає, не ігноруйте! ;-)
Якби знав де впадеш, то б підстелив
Аватар користувача
Dee
Почетный маляр
Почетный маляр
Повідомлень: 966
З нами з: 18 вересня 2006, 09:01
Автомобиль: Cordoba 2.0
Звідки: Kyiv, Ukraine
Контактна інформація:

Re: Веб-спостереження на дорогах Львова

Повідомлення Dee »

ну я знаю, що:
1. навряд чи коли-небудь когось оштрафують через веб-спостереження :)
2. якщо мались на увазі камери автоматичної фотофіксації, то повір мені - це далеко не веб-камери
3. поки що жодного такого комплекса в Україні не сертифіковано => yавіть якщо якісь 2-3 на країну висять, то виключно в тестувальних цілях
4. от за що потенційно платити доведеться - так це за честь бути сфотографованим "Візірем", зокрема з автомобілів, невинно припаркованих на обочині/тротуарі.

P.S. є ще ряд камер, які розміщуються на важливих перехрестях. Це просте відео-спостереження, і їх матеріал потенційно можуть використати для підтвердження проїзду на червоний, непропуску пішохода, і т.д... але поки шо не викристовують.
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Веб-спостереження на дорогах Львова

Повідомлення Irbis »

Нещодавно був сфотографований на вул.Панаса Мирного, за що отримав -300грн. з кішені... :-\ Але я бачив, коли вони фотографували, не встиг зменшити швидкість. Той знак вже давно би зняли на металобрухт, але він, падло, висить високо дуже. Сиділи в приватній машині, мордою до руху на цій самій полосі, затоновані в 0. Але їх все рівно видно бо вони морди і прилад в переднє скло тулять.
Можу порадити слідкувати за такими авто, особливо припаркованими на мордою до руху, на твоїй полосі. З сусідньої полоси вони зазвичай сфоткати не можуть правільно.
Взагалі питання, чи мають вони право проводити такі заходи з приватних авто? Хтось казав, що їм дозволили тіпа знову, але чи то правда...? Короче бабоса вони нашколяли з тих штрафів немеряно, а дороги стали не просто гірші, а просто ЖОПА! :diablo: :download:
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
Ihor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 236
З нами з: 28 січня 2009, 08:48
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Веб-спостереження на дорогах Львова

Повідомлення Ihor »

можливо я неправильно назвав тему, але хотілося б знати про всі засади цих "папараци". Недавно знайомому поштою прийшов штраф і фото його машини прямо під знаком заборони зупинки, називається забіг на хвилинку в аптеку і в результаті -400грн. Як і хто фотографував навіть не бачив :-\
Аватар користувача
Dee
Почетный маляр
Почетный маляр
Повідомлень: 966
З нами з: 18 вересня 2006, 09:01
Автомобиль: Cordoba 2.0
Звідки: Kyiv, Ukraine
Контактна інформація:

Re: Веб-спостереження на дорогах Львова

Повідомлення Dee »

Ihor писав:можливо я неправильно назвав тему, але хотілося б знати про всі засади цих "папараци". Недавно знайомому поштою прийшов штраф і фото його машини прямо під знаком заборони зупинки, називається забіг на хвилинку в аптеку і в результаті -400грн. Як і хто фотографував навіть не бачив :-\
Тему переіменував.

На рахунок фото зупинки під знаком - хай негайно йде оскаржувати постанову, "Визир" не сертифікований для фіксації правопорушень, не пов"язаних зі швидкістю руху. 100% оскаржених протоколів про неправильну зупинку були успішно скасовані.
inflames
Участник клуба
Повідомлень: 183
З нами з: 11 жовтня 2008, 12:28
Автомобиль: Chevrolet Lacetti 1.8SX
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення inflames »

по Львівський хвилі слышал сообщение что фоткали на перекрестке Стрыйской Науковой. И еще есть информация что на 10 машинах установлено видеонаблюдение. Правда вот незнаю патрульные это машины или нет.
А еще есть пропозиция: сфоткать где именно размещены эти камеры...и выложить фотки сюда.
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення Irbis »

До речі питання: Чи мають вони право проводити відеонагляд і фотофіксацію з приватних машин, та і ще переобладнаних всупереч ПДД (тоновані в 0), зупиняючись не по правилах? B-)
До речі похибка "Візира" +-3км/год, тому я думаю всі фотки і протоколи тіпа 81-83 км ідуть спати. Чи я не правий?

З.І. Камер немає, є чуваки в машинах з "Візірами". Камери, то дорого, та і вони зобов"язані писати, що ведеться відеонагляд чи фотофіксація, як в усіх країнах світу...
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
Dee
Почетный маляр
Почетный маляр
Повідомлень: 966
З нами з: 18 вересня 2006, 09:01
Автомобиль: Cordoba 2.0
Звідки: Kyiv, Ukraine
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення Dee »

паркуватись з порушенням правил - не мають права, а з якого місця фіксувати правопорушення закон не регламентує, хоч з балкона коханки :)

P.S. похибка Візира 2 км/год в партульному режимі, тому дійсно можна оскаржувати постанову з 81-82 км/год. Але не посилати її "йти спати", а саме оскаржувати. Інакше доведеться заплатити.
Аватар користувача
Ihor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 236
З нами з: 28 січня 2009, 08:48
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення Ihor »

"цікавий" ресурс: http://www.autologo.net/video-camery-gai
Аватар користувача
Dee
Почетный маляр
Почетный маляр
Повідомлень: 966
З нами з: 18 вересня 2006, 09:01
Автомобиль: Cordoba 2.0
Звідки: Kyiv, Ukraine
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення Dee »

Ihor писав:"цікавий" ресурс: http://www.autologo.net/video-camery-gai
подивився я на ті камери... брєдятіна :) таке враження шо занесли всі типові місця засідання ДАІшників... але камер на тих місцях нема. в той же час знаю 5 камер спостереження на світлофорах, так жодна з них не позначена на тій карті
Аватар користувача
Ihor
Лейтенант
Лейтенант
Повідомлень: 236
З нами з: 28 січня 2009, 08:48
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення Ihor »

Скоріше за все, що це місця-засідки даїшників, принаймі багато співпадає.

Хто точно знає, чи можна видалити з Визиру фото, бо багато різноголосів, сам по радіо чув інтерв'ю з начальником обласного даі, так йому в прямому ефірі задали таке питання, на що відповів, що таке не можливе, тобто получається, тебе ловлять (фотографують), ти "домовляєшся" за половину, а в кінцевому результаті приходить ще і лист з фото і квитанцією :-\
Аватар користувача
demey
Администратор
Администратор
Повідомлень: 11395
З нами з: 07 серпня 2006, 15:42
Автомобиль: Audi A4 Allroad
Звідки: Киев

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення demey »

2Ihor
А почему бы Вам не воспользоваться поиском и не найти Инструкцию на Визир, перечитать ее хотя бы один раз, особенно то, что написано жирным шрифтом в разделе "Режим Фото"?
Зображення
Overload - Якісне налаштування вашого авто
Аватар користувача
Dee
Почетный маляр
Почетный маляр
Повідомлень: 966
З нами з: 18 вересня 2006, 09:01
Автомобиль: Cordoba 2.0
Звідки: Kyiv, Ukraine
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення Dee »

Ihor писав:Скоріше за все, що це місця-засідки даїшників, принаймі багато співпадає.

Хто точно знає, чи можна видалити з Визиру фото, бо багато різноголосів, сам по радіо чув інтерв'ю з начальником обласного даі, так йому в прямому ефірі задали таке питання, на що відповів, що таке не можливе, тобто получається, тебе ловлять (фотографують), ти "домовляєшся" за половину, а в кінцевому результаті приходить ще і лист з фото і квитанцією :-\
можна. більше того, коли фотографують на візир фотка не зберігається в пристрої, щоб її зберегти інспектор повинен натиснути кнопку "зберегти". тоді вона буде збережена на карту памяті. а то шо якийсь г*ндон бере на лапу і ше й не видаляє фотку - то це проблема того хто домовляється. Або тоді вже документуйте як домовляєтесь - з диктофоном, камерою і всіма ділами. а прийде штраф - тоді заявляйте про взятку, по закону той хто заявляє звільняється від відповідальності.

а так, +1 до demey
Аватар користувача
zabawwa
Солдат
Солдат
Повідомлень: 37
З нами з: 11 лютого 2009, 13:25
Автомобиль: Альтеа ХL
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення zabawwa »

[quote="Irbis"]До речі питання: Чи мають вони право проводити відеонагляд і фотофіксацію з приватних машин, та і ще переобладнаних всупереч ПДД (тоновані в 0), зупиняючись не по правилах? B-)


Трохи багато читати але може комусь зекономить бюджет. Як зразок зустрічного подання до суду після отримання платної фотографії за перевищення швидкості.

відповіді від судових інстанцій ще небуло



До Деснянського районного суду
02225, м. Київ, пр-т. Маяковського, 5-в
Позивач: --- ------ ------------
02232, Україна, м. Київ, вул.------, буд. ---, кв. ---
Засіб зв’язку: 068 --------
Відповідач: ВДАІ Дніпровсього р-ну УДАІ ГУМВС України
в м. Києві
02090, м. Київ, вул. Лобачевського, буд. 23-а
Засіб зв’язку – не відомий.
Звільнено від сплати державного мита
відповідно до ст..288 КпАП України.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
у справі про адміністративне правопорушення
31 січня 2009 року інспектором адміністративної практики міліції Штефаном Петром Профиловичем було винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення.
Постанова не відповідає обставинам справи, вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав:

1) Вищевказана постанова винесена за результатами фотофіксації за допомогою спеціального технічного засобу.
Відповідно до статті 14-1 Кодексу про адміністративні правопорушення до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису притягаються власники (співвласники) транспортних засобів.
Проте технічний засіб, за допомогою якого було здійснено фіксацію (найменування: ВІЗИР, серійний номер 0810742), як правило передбачає фіксацію у руках працівника ДАЇ, тобто у ручному режимі. В наданих доказах не міститься доказів, що фіксацію здійснено саме в автоматичному режимі.У зв’язку з чим така фіксація не може вважатись фіксацією працюючим в автоматичному режимі спеціальним технічним засобом.

2) Відповідно до статті 2 Закону України «Про міліцію» основними завданнями міліції є запобігання правопорушенням та їх припинення, а також забезпечення безпеки дорожнього руху. За частиною 5 статті 10 Закону України «Про міліцію» обов’язками міліції є: припиняти адміністративні правопорушення та забезпечувати безпеку дорожнього руху.
Жодних дій із припинення адміністративного правопорушення, якщо таке дійсно мало місце, та забезпечення безпеки дорожнього руху працівниками ДАІ не було здійснено. Отже, такі дії не відповідають основним завданням та обов’язкам міліції.

Більш того, той факт, що співробітниками ДАІ не було мене зупинено з метою припинення адміністративного правопорушення та забезпечення безпеки дорожнього руху, свідчить про те, що нагляд вівся приховано, що суперечить Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженої Наказом МВС від 13.11.2006 N 1111, а саме п. 12.2, відповідно до якого потайний нагляд можливий лише під час руху в загальному потоці транспортних засобів.

3) З фотографії доданої до Постанови не можна визначити, де було здійснено фотозйомку. 24 січня 2009 року я в тому числі був поза містом в напрямку міста Обухів, де обмеження швидкості встановлюється на рівні 90 км/год.

4) З фотографії видно, що кут огляду з приладу «ВІЗИР» навмисно звужений, у зв’язку з чим могла бути зафіксована швидкість автомобіля, що рухався поруч.

5) Згідно п.13.2. Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженої Наказом МВС від 13.11.2006 N 1111 до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів.
В Постанові не вказано, хто саме був допущений до використання спеціального технічного засобу, чи вивчив він інструкції та склав залік з використання відповідно приладу.
Отже, фотографія додана до вищевказаної Постанови не може свідчити про вчинення мною адміністративного правопорушення.

Також прошу взяти до уваги той факт, що я сумлінно дотримуюсь правил дорожнього руху і це перший випадок притягнення мене до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості за весь мій водійський стаж.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст..4, 6 КАС України, стст.287, 288 КпАП України,
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab60611.gif[/img]
Аватар користувача
IGOR
Прапорщик
Прапорщик
Повідомлень: 151
З нами з: 13 лютого 2009, 11:02
Автомобиль: Seat Altea XL, HONDA CRV
Звідки: г. Харьков

Re: Автоматична фотофіксація на дорогах Львова?

Повідомлення IGOR »

просьба к zabawwa , если будет ответ по вышеприиведенному иску - дайте знать, уж больно интересно!
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab46313.gif[/img][/url]
Відповісти