Ребят, ну речь идет об ипотечных договорах, насколько я понял из каментов того же Онищука.
Кроме того, расслабтесь (Вас уже отимели), в договорах которые были заключены до 14-02-2009 - ипотечных, думаю также присуствует положение о "переводе права собственности на предмет ипотеки (квартиру) на банк в случае невыполнеиня заемщиком взятых на себя обязательств".
При этом ЗУ "Об ипотеке" (залог недвижимости)
нынедействующая редакция:
Стаття 36. Позасудове врегулювання
Сторони іпотечного договору можуть вирішити питання про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом позасудового врегулювання на підставі договору. Позасудове врегулювання здійснюється згідно із застереженням про задоволення вимог іпотекодержателя, що міститься в іпотечному договорі, або згідно з окремим договором між іпотекодавцем і іпотекодержателем про задоволення вимог іпотекодержателя, що підлягає нотаріальному посвідченню, який може бути укладений одночасно з іпотечним договором або в будь-який час до набрання законної сили рішенням суду про звернення стягнення на предмет іпотеки.
(частина перша статті 36 із змінами, внесеними
згідно із Законом України від 25.12.2008 р. N 800-VI)
Договір про задоволення вимог іпотекодержателя, яким також вважається відповідне застереження в іпотечному договорі, визначає можливий спосіб звернення стягнення на предмет іпотеки відповідно до цього Закону. Визначений договором спосіб задоволення вимог іпотекодержателя не перешкоджає іпотекодержателю застосувати інші встановлені цим Законом способи звернення стягнення на предмет іпотеки.
Договір про задоволення вимог іпотекодержателя або відповідне застереження в іпотечному договорі, яке прирівнюється до такого договору за своїми правовими наслідками, може передбачати:
(абзац перший частини третьої статті 36 у
редакції Закону України від 25.12.2008 р. N 800-VI)
передачу іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки в рахунок виконання основного зобов'язання у порядку, встановленому статтею 37 цього Закону;
право іпотекодержателя від свого імені продати предмет іпотеки будь-якій особі на підставі договору купівлі-продажу у порядку, встановленому статтею 38 цього Закону.
Після завершення позасудового врегулювання будь-які наступні вимоги іпотекодержателя щодо виконання боржником основного зобов'язання є недійсними.
Вот так то...
по поводу того, что дама показала документы на квартиру, а потом через 4 месяца ей стало известно о том что квартира в залоге - бред. Вернее не бред, а несознательность дамы, поскольку сто пудов - она договор залога квартиры подписывала (у нотариуса кстати) - да еще и бабла отвалила за его удостоверение, поскольку банк как правило не несет затрат на оформление (если конечно ты в сумму кредита не вносишь)...
вот так то...
Причем название темы запощено не верно, кабмин не может менять установленный ЗАКОНОМ порядок обращения взыскания на залоговое имущество.
В данном случае стыд потеряла ВР, те горлопаны, которые рассказывали, как всем будет охиренно жить при оранжистах (кстати на сайте ВР помоему можно посмотреть статистику по голосованию - кто и за что голосовал)
Ни у кого случаем нет знакомого Пиночета??? а... вот так, чисто случаем??? потому как чую, что без него - порядку в стране нам еще очень долго не видать...
КМУ потеряло стыд (берегите свою недвижимость)
Модератори: Olka, Sunflower.UA
- BLACKKY
- Старший Лейтенант
- Повідомлень: 296
- З нами з: 21 липня 2008, 17:06
- Автомобиль: SEAT Ibiza 2.0i Sport
- Звідки: Донецк
Re: КМУ потеряло стыд (берегите свою недвижимость)
[color=#000040][b]"Убей врага, убей и съешь его!!!"[/b][/color]