СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Модератори: Olka, APod, ToLida

Аватар користувача
rulon
Участник клуба
Повідомлень: 635
З нами з: 04 березня 2010, 10:17
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення rulon »

vovan писав:вчора і сьогодні був на галант авто сто львів і два рази цей долб... механік каже приїхати завтра - більше не поїду туди!!! :-\
сьогодні заїхав "збадати" ходову - поскрипує. Інструкція як маєш робити наступного разу:
1. поставити машину на території
2. зайти до дівчат, привітатися, пожартувати, віддати документи.
3. якщо є вільний підйомник, віддати ключі Володі. Він сьогодні загнав мою машину на підйомник.
4. Пояснити майстрові в чому проблема.
5. Почекати 5-7 хв поки майстер провіряє ходову (в разі потреби робить заміну деталі)
6. Подякувати майстру, акуратно виїхати з бокса самому, якщо немає Володі.
7. Зайти до дівчат, пожартувати, подякувати та забрати документи.
8. Виїхати з хорошим настроєм та справною машиною.
От і все... Галант-Авто одне з найкращих та найлояльніше до своїх клієнтів СТО у Львові B-) Люди з Франківська обслуговують тут свої машинки.
P.S. Ще раз будеш "гнати" без конкретики на клубне СТО - знайдем, порвем, як Тузік шапку....
Аватар користувача
Рен
Участник клуба
Повідомлень: 114
З нами з: 03 лютого 2010, 22:44
Автомобиль: SEAT Toledo
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Рен »

Злі ви якісь такі стали. Кожного думка є на 100 % суб'єктивна. Так що все відносно.
Моя така - ремонтуватись треба їхати туди де тобі добре і оптимально для тебе. А кожному добре буває по різному. :-D :-D
Аватар користувача
AndrewK
Участник клуба
Повідомлень: 859
З нами з: 08 липня 2009, 09:26
Автомобиль: Cordoba Sport 2.0
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення AndrewK »

Рен писав:Злі ви якісь такі стали. Кожного думка є на 100 % суб'єктивна. Так що все відносно.
Моя така - ремонтуватись треба їхати туди де тобі добре і оптимально для тебе. А кожному добре буває по різному. :-D :-D
Знаєш, я все можу зрозуміти, але прийти, тупо в двох повідомленнях насрати без конкретики і предметних коментарів та тупо знов звалити... no comments ;-)
[img]http://forum-lines.ru/rez/ab73005.gif[/img]
Аватар користувача
Stitch
Капитан
Капитан
Повідомлень: 375
З нами з: 19 червня 2010, 06:04
Автомобиль: Seat Cordoba Sport
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Stitch »

Дивно, бо коли я вперше приїхав до них то крім діагностики на підйомнику, де нічого не знайшли, майстер запропонував проїхатися і послухати,ще й застелив крісло поліетиленовою плівкою!Але головне, що він діагностував несправність, яку не могли виявити ні комп'ютерні стенди ні спеціалісти на трьох станціях, послуги яких мені обійшлися якраз як дві поїздки до Львова! А через те що це був гарантійни випадок грошей з мене відмовилися брати навіть за діагностику. Тому дана ситуація на стільки малоймовірна і неправдоподібна, що напрошується такі ж пояснення...наприклад це провокація когось з працівників зі станції :) , щоб перевірити чи любить їх сеатівське братство...Таки любить, поважає і довіряє. А якщо і не провокація то залишається поспівчувати людині, якій не відремонтували машину:(
Востаннє редагувалось 26 липня 2011, 12:28 користувачем Stitch, всього редагувалось 1 раз.
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab169241.gif[/img][/url]
[b][color=#BF0000]Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... that’s what gets you.[/color][/b]
Аватар користувача
Developer
Участник клуба
Повідомлень: 303
З нами з: 13 квітня 2010, 21:55
Автомобиль: Seat Leon 1.6
Звідки: Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Developer »

Сьогодні зранку був на Галанті. Робив ТО75 тис, по передньомузапису домовився на день і годину, яка мені підходила. Крім заміни мастила, попросив ще й ходову прощупати. Коли підняли машинку, побачив шо задній болотнік майже відірвався (загубився один шуруп). Попросив хлопця пошукати в них якогось шурупа і прикрутити назад, що й було зроблено за що окреме дякую :).

Володя потім вийшов і розказав шо слід буде в майбутньому замінити, вибачився і полетів на галичину авто. Я розрахувався з дівчатами, виїхав машинкою з боксу і погнав на роботу. На все провсе менше 1,5 години. Як завжди нічого поганого сказати не можу :). шойно згадав що я навіть про клубну знижку забув :). Певно це тому, що я рідко там зявляюся, але думаю то добре ;-)
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Irbis »

Післявчора зробив накінець ходову. Поміняв всі амортизатори на Koni Sport, відбійники, опори, опорні підшипники, полікліновий ремінь з роліком, колодки передні, тормозуху замінив за 4 роки перший раз :blush:
Воопшем багато чого. Ще і дросель помили заодно. :)
Ну що можна сказати, все зробили швидко і добре. Зараз наразі звикаю до "нової" машини :-D
Більше інформації і фото тут http://forum.seat-club.net/viewtopic.ph ... &start=135
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
puff
Участник клуба
Повідомлень: 1778
З нами з: 03 березня 2010, 08:24
Автомобиль: Seat Ibiza Sport 2.0
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення puff »

Сьогодні заїждав на Буйка перевірити машинку перед дорогою.
Як завжди - швидко, оперативно і привітно.
За що дякую Володі і Богдану.
[img]http://puff.orgfree.com/NightIba.gif[/img] [url=http://mova.ridne.net/profile/2361][img]http://mova.ridne.net/profile/2361/2.png[/img][/url]
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення ymyk »

Після похїдки в Крим став чути гул - не то шини об асфальт не то підшипник. Сьогодні був на Буйка - таки задній лівий підшипник ступиці. Бляха-муха оригінал 1340грн коштує. В наявності не було, то думаю чи оригінал брати чи нє і чи міняти вже чи почекати. В когось може було подібне? Які поради?
Зображення
Аватар користувача
Sharik
Участник клуба
Повідомлень: 413
З нами з: 04 травня 2010, 19:31
Автомобиль: Seat Altea
Звідки: м. Львів

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Sharik »

ymyk писав:Після похїдки в Крим став чути гул - не то шини об асфальт не то підшипник. Сьогодні був на Буйка - таки задній лівий підшипник ступиці. Бляха-муха оригінал 1340грн коштує. В наявності не було, то думаю чи оригінал брати чи нє і чи міняти вже чи почекати. В когось може було подібне? Які поради?
В мене було... Але якщо вже почав гудіти, то напевне вже треба міняти...
Мій тато, раз, на швидкості вискочив колесом на бордюр... шину пробив, диск погнув і зявився люфт в підшипнику, але ше нічо не гуділо, підшипник просто розпресувався з ступиці, якщо б на ньому їздили б далі то він би в скорому часі нагнувся, але ми його просто запресували назад і відїздив він нам ше 10 000км.

Якщо цікавлять ціни на підшипник - звертайся!
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення crayfish »

Знову пройшов чергове "масляне" ТО - швидко та якісно, як і завжди.
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Irbis »

Мав проблему з ЕСР і кінцевиком на педалі тормоза. Вирішив все за 15 хвилин на Буйка! Запчастина, заміна, перевірка. Респект за швидкість! B-)
А сьогодні заїхав бо стукало щось зліва. Швиденько забрали на підйомник і тимчасово усунули звук. Але пружини доведеться міняти таки зпереду... :-\
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення crayfish »

Irbis писав: Але пружини доведеться міняти таки зпереду... :-\
Міняй всі! Інакше буде дисбаланс в ходовій - задні вже теж просівші, гірше триматиме, особливо, коли стане слизько.
Ціна питання не дуже велика відносно чотирьох пружин чи двох, став стокові, чи від альтернативних фірм - всеж-таки це твоя безпека!
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
Irbis
Региональный координатор
Повідомлень: 999
З нами з: 09 листопада 2006, 17:39
Автомобиль: Seat Altea XL 1.6 TDI '15
Звідки: Украина, Львов
Контактна інформація:

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення Irbis »

crayfish писав: Ціна питання не дуже велика відносно чотирьох пружин чи двох, став стокові, чи від альтернативних фірм - всеж-таки це твоя безпека!
Та задні нормальні. Там і амоси нормальні ще були цілком (я навіть їх в гаражі лишив, хай лежать), та і я нічого ніколи толком не возив такого і їздив в основному або сам або пасажир спереду. Так шо думаю задні рухати не буду..
Зображення
Seat Altea XL 1,6 TDI I-Tech emocion red
Аватар користувача
crayfish
Участник клуба
Повідомлень: 1786
З нами з: 25 грудня 2008, 11:23
Автомобиль: тимчасовий пішохід
Звідки: місто на Полтві

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення crayfish »

Пружини просідають однаково - нема різниці стоїть авто чи їде - пружини працюють в режимі 24/7. Перегруз, просто швидше їх прикончить. недарма військову техніку при консервації ставлять на "козлики" - щоб ходовка відпочивала.
Не сприймай цей пост як заклик до дій, це лише рекомендації.
Я не заставляю вчиняти якісь вчинки, я просто ділюсь навиками, які здобув раніше.
[URL=https://datesnow.life]Live Women[/URL]
Аватар користувача
ymyk
Участник клуба
Повідомлень: 639
З нами з: 07 лютого 2010, 14:31
Автомобиль: Octavia A7 1.4 TSI DSG
Звідки: Бандерштадт

Re: СТО Галант-Авто на Буйка - враження/відгуки

Повідомлення ymyk »

Вчора зранку включив пічку на повну, щоб загріти салон і прозрів. Такий гул вона здійняла шо думав шо взірветься, собака. Але вже під вечір виявив сухе листя на поліку в пасажира - висновок попало листя в фільтр салону і в ньому й була причина. Завпокоївся ненадовго, так як почув дивні звуки які видавав мотор. Сьогодні поїхав на Галант, щоб послухали. Прийняв Микола, послухав каже шо всьо ОК, і нічого поганого не чує. Хіба нагрітий колектор може видавати такі звуки, а ще кришка мотора деколи резонує, та що пластмасова з написом "2.0". Я й на тому заспокоївся.

Заодно вирішив, щоб вони поміняли перегорілу лампочку стопу. З досвіду puff-a думав зараз тре буде знімати задню фару і т.д, сам зараз не маю часу бавитись. Коля відкрив багажник, і... О ЧУДО лампочки задньої фари в нього в руках. Виявилось він сам не очікував такого щастя ::D, думав що потрібно буде фару знімати. Ще 2хв і я щасливий поїхав.
:ok:

2puff Але, курча, якось дивно що конструкції фар відрізняються, нє?
Зображення
Відповісти