Фароомивач

Фары, сигнализации, климат-контроли и кондиционеры, приборы, проводка...

Модератори: Olka, KakTus08

Відповісти
tomcat
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 45
З нами з: 29 січня 2012, 22:30

Фароомивач

Повідомлення tomcat »

привіт всім. може хто в курсі наступного (проходив на своїй шкурі чи шкурі колеги :) ) - трохи придавив передній бампер справа, об ворота гаража :), акурат біля форсунки фароомивача, після цього вона перестала працювати. судячи з того, що ліва працює і фара мокра, а права фара суха, напевно навіть і невисувається. при цьому в своєму місці трохи бовтається, не сидить міцно на місці як ліва. питання - можна якось її акуратно витягти і подивитися що вона і як вона (щоб вже точно переконатися що зламав :) і бампер при цьому не знімати ). дивився ютуб, вроді на інших машинах витягуються, а на ваг шось такого відоса не знайшов.
tomcat
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 45
З нами з: 29 січня 2012, 22:30

Повідомлення tomcat »

раз ніхто нічого не пише, напишу сам :) , може кому в подальшому згодиться. витягнути сам омивач можна, акуратно підцепивши за заглушку з двох сторін і потягнувши на себе, головне її не зламати, кажуть цей кусок пластику коштує нереальних як для свого розміру грошей :-D . потім відпустити і він втягнеться назад. але там нічого цікавого, крім як подивитися на форсунки, немає. можливо їх так можна замінити при потребі. до лівого фароомивача ще якось можна з підкапотного простору добратися, руками пощупати можна, а у випадку з правим заважає бачок омивайки. але питання вирішується зняттям протитуманної фари - знімається пластикова заглушка на бампері, вона на саморізі в куті ближче до середини авто, потім на пластикових кріпленнях, акуратно витягується. фара виймається обертанням, вона там нічим не прикручена. після цього, якщо у вас руки не як у майстра спорту з важкої атлетики чи гирьового спорту у важкій вазі :) , то можна добратися до самого фароомивача, ну хоч якось. мій на щастя виявився ніби живий, просто, напевно при деформації бампера, вискочив з кріплення. поставив назад і ніби навіть як працює.
Аватар користувача
andron1313
Генерал Армии
Генерал Армии
Повідомлень: 5278
З нами з: 07 жовтня 2013, 20:21
Автомобиль: Трёх литровый тур
Звідки: Киев

Re: Фароомивач

Повідомлення andron1313 »

Бампер снять 7 минут , и руки ободраные не будут
tomcat
Старший солдат
Старший солдат
Повідомлень: 45
З нами з: 29 січня 2012, 22:30

Re: Фароомивач

Повідомлення tomcat »

andron1313 писав: 01 липня 2021, 19:45 Бампер снять 7 минут , и руки ободраные не будут
можливо і 7 хв, сперечатися не буду, але це напевно для тих, хто цю операцію вже робив. для тих, хто вперше - буде всі 27, потім стільки ж назад, якщо кріплення не зламати. я б в такому випадку не сам би не знімав, так би і залишив. хіба під чиїмось чутким керівництвом.
ну і заодно вже знаю, як лампочку в протитуманці замінити. ну не знімати є бампер із-за цього. чи підкрилок з бачком омивайки.
Відповісти