Сторінка 1 з 1

Акумулятори вмирають тихо

Додано: 11 грудня 2010, 17:52
Barton
Близько місяця назад як тільки міг підколював коліжанку Толіду тим, що вона чисто по жіночому ставиться до машини, забула вимкнути фари на вечір і посадила акумулятор. Мабуть, за це зі мною сталась точно така сама халепа.
Біг на роботу і не вимкнув габарити. Вони світили десь 4-5 годин і коли я повернувся до машини вони все ж світили.
Чудово - сідаю в машину, вставляю ключ в замок запалювання, світло в салоні горить, музика грає...
Заводити машину - а от і ні. Як тільки доходить діло до стартера істерично моргають всі лампочки, стартер клацає але заводити машину і не думає. Поруч стоїть вагітна дружина на 9 місяці і жартома питає - ну що відвезеш мене в роддом? :-D
Жарти жартами, але їхати якось треба, позвонив знайомому, щоб той підїхав прикурити, чекаю...
Заодно зателефонував в Seat Assistance, запитати що вони порадять... Як на диво і на великий їм +, через десять хвилин відзвонюють і повідомляють що аварійний комісар підїде за 5хв, прикурить і разом з ним вирішимо як реабілітовувати акумулятор далі. За секунду передзвонив власне "аварійний комісар", що він уже в машині і готовий підїхати куда треба. Я був щиро приємно здивований оперативності Seat Assistance, тому що недалі як півтора роки тому вони навіть евакуатор не могли організувати в Івано-Франківській області. Виправляються, працюють, молодці! Знайомий встиг швидше, отож я відзвонив комісару, подякував за готовність допомогти, адже допомогти більше було не потрібно. Після того як прикурили - машина завелась але одне "Але", не гасне лампочка подушок безпеки, така жовтенька, біля спідометра :-D . Проїхався по всіх справах, приїхав додому, заглушив мотор, спробував завести - все гуд, заводиться з півоборота, але ЛАМПОЧКА та сама жовтенька, не гасне, от тепер так і їжджу бо нема часу заїхати на сервіс... Цікаво - може в когось також була така проблема?

Re: Акумулятори вмирають тихо

Додано: 11 грудня 2010, 18:00
Av_m
По-идее, так происходит всегда, после отключения аккумулятора. Надо заехать на СТО, обнулить ошибку.

Re: Акумулятори вмирають тихо

Додано: 11 грудня 2010, 20:46
puff
В мене була схожа ситуація з моєю Ібою минулої зими.
І всі ті ж симптоми, що й у твого Левчика, Barton.
Але лампочки усі згасли після того як я заглушив і знову завів машину.

Думаю, що на сервісі з підключеним компом те питання вирішується дуже швидко і мабуть зовсім недорого, хоча це у Львові, а як у тебе в Станіславі, згадуючи твої відгуки про місцеве офіційне СТО, незнаю :)

Re: Акумулятори вмирають тихо

Додано: 12 грудня 2010, 00:42
ToLida
Barton, хочу сказати, що коліжанка ТоЛіда, :derisive: тоді геть не образилась на Твої кпини і підколки! :tongue:
Тобто факт Твоєї забудькуватості, :acute: прошу ніяким чином не пов'язувати з, власне, не дуже гречним поводженням...
Ми таки схожі, але різниця в тому, що я сплю десь в два рази довше ніж ти працюєш.
Тому машинка в мене гарнюньо світила в темряву ночі близько 10 годин.
Отож, коли я прийшла зранку, то жодного світла в автівці вже не спостерігалось...
(магнітофон я не вмикала, бо якось не додумалась, що на той момент саме музика мені була потрібна, щоб зняти стрес)
Далі все було страшенно прозаїчно: прикурили, поїхала, лампочки помилок зникли при високих обертах, акум здала на сервіс на трьохдобову зарядку.
Поки, буцімто все ОК! :good:

Re: Акумулятори вмирають тихо

Додано: 13 грудня 2010, 08:39
Stitch
Що воно таке отой SEAT ASSIST? і як ним скористатися?
до речі, ти коли дзвонив мені за номером на станцію, то було до чи після виклику комісара, що ти відмовився від моєї пропозиції прукрити моїм імпровізованим саморобним кабелем?=)

Re: Акумулятори вмирають тихо

Додано: 13 грудня 2010, 10:28
VADIM
Поставити на 3-х добову зарядку,знаю,тому що продаю акумулятори і маю відношення до акумсервіса.Мій акум(1.9 tdi,2006 р.в.)заряджався останній раз в квітні,на сьогодні заряджений на 71%,на зарядку,бо дизель.Якшо пластини не посипались,буде жити.

Re: Акумулятори вмирають тихо

Додано: 13 грудня 2010, 10:40
KakTus08
Вдруг кому пригодится - http://www.zr.ru/a/273307/

Тему закрито

Додано: 15 лютого 2011, 22:23
Barton
MТему закрито.